Şok Şok Şok İşyerinde İftira

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
10 gün önce işyerinde bi ablaya sadece (EVLİMİSİN BEKARMISIN) diye sordum meraktan ne var yani bu soruda gayet doğal ve normal bişey neyse meğer ortalık 10 gündür kaynıyormuş haberim yok ben ablaya evlimisin bekarmısın diye değil (EVLENME TEKLİFİ ETMİŞİM) bu nasıl bi dedikodur bu nasıl bi cahilliktir bu nasıl bi mantıkdır bu nasıl bi akıldır duyduğumda öyle bi şaşırdımki öyle bi şaşırdımki inanamadım istanbulda büyüdüm 25 yaşındayım şimdi anadoluda yaşıyorum belki o yüzden çok şaşırdım çünkü istanbulda onca çalıştığım yerde böyle bi şey hiç ama hiç başıma gelmedi ÜSTELİK ABLA EVLİ VE 5 ÇOÇUĞU OLAN BİR KADIN ve bunuda dedikoyu çıkaranlarda ablanın evli olduğunu bildikleri halde bana böyle bi iftira atıldı iftira atanıda buldum mahkemeye vermeyide düşünüyorum GERÇİ ben o zaman evli olduğunu bilmediğim ablada o gün bana evliyim 5 çoçuğum var evladım dedi bu dedikodudan sonra ablaya gittim sordum abla ben sana evlenme teklifimi ettim yok oğlum dedi e böyle dedikodu çıkmış ben sana evlenme teklifi etmişim ablada bende duydum boşver gül geç dedi umursama dedi vallahi şimdi varya bi bayanın yanıda gidipte 2 laf konuşamaz oldum adım çıkar diye daha öncede ilk girdiğim zamanlarda işyerinde 6 kız çıkma teklifi etti kabul etmedim çünkü sevgilim var sevgilim olmasaydı çıkma teklifi eden kızlardan birinin teklifini kabul etseydim düşünemiyorum valla şimdi aman yarabbi nasıl bi işyeri bu anlamadım bi kızla bi erkek yanyana dursa dahi bile anında dedikodu çıkıyor daha hiç bir bayanla muhattap olmam arkadaş niye hep iyi niyetimizden kaybediyoruz anlamadım içimde zerre kadar kötülük olmayan bi insanım küslük nedir dargınlık nedir hiç bilmem biriyle kavga etsem 5 dakika sonra gider gönlünü alırım küs kalamam böyle bi insanım böyle bi yapım var herkesi kendim gibi görüyorum saf temiz masum efendi ne bilim anlamadım hala moralim bozuk akşamdan beri​

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Gene mi sen? :D Kesin o dedikoduyu çıkaranda karşı komşun ruh hastası kadın'dır. Gece gece ne güldüm, burayı inci sözlük sandın heralde. Düzmece hikayelerin burda prim yapmaz kardeşim

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Gene mi sen? :D Kesin o dedikoduyu çıkaranda karşı komşun ruh hastası kadın'dır. Gece gece ne güldüm, burayı inci sözlük sandın heralde. Düzmece hikayelerin burda prim yapmaz kardeşim

allah belamı versin doğru sabaha akvaryumdaki balıklarımı ölmüş göreyim doğru bak işte sen bile hikaye dedin inanmadın gerçi yalancı çobanın evi yanmışta gerçekten kimse inanmamış o duruma soktunuz beni neyse ama bu olay gerçekten ciddi çok ciddiyim yemin ederim vallahi billahi çok ciddiyim bu yaşadığımız gezegende atmosferini soluduğumuz havada yani gerçekten oldu böyle şey iftira olayı ş..... oldu halamı inanmıyosun hocam

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
kırmızı bultenle girmişin reha muhtar gıbı :D :D aksaraydamı oldu buranın ınsanları nda 1 gram akıl yok bunu ögren

Takım elbise giymeyen iskarpin ayakkabı giymeyene top derler . bende anlamıyorum . şu şehirden bi kurtulsam hiç beyin yok yaşadığım yerde :D :D puha

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Nerde oldu hocam bu olay :) normaldir kafanı çok takma yoksa beyin felci yaşarsın :) piyasada ağzı olan konuşuyor

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
kırmızı bultenle girmişin reha muhtar gıbı :D :D aksaraydamı oldu buranın ınsanları nda 1 gram akıl yok bunu ögren

Takım elbise giymeyen iskarpin ayakkabı giymeyene top derler . bende anlamıyorum . şu şehirden bi kurtulsam hiç beyin yok yaşadığım yerde :D :D puha

turuncu kot pantol giyiyodum kulağımda küpem vardı millet tuhaf tuhaf bakıyodu küpeyide çıkardım turuncu kotta giymiyorum :) aksarayda oldu işyerinde ilk zamanlar murat boz gibi giyiniyodum yakası bağrı açık geziyodum onu bile şikayet etmişler müdür çağırdı burası istanbul değil dedi bayanlar rahatsız oluyormuş diye şikayette ettiler tamam abi dedim yakası bağrı açık gezmiyorum boğazlı kazak giyecem yakında ah istanbul ah nişantaşı ah ataşehir özledim valla benim istanbuldaki arkadaş çevremde benim gibi çoçuklar beni ziyarete gelceklerdi gelmeyin dedim hacı ben temelli geri dönüş yapıcam dostum yav neler neler yaa ben istanbula gidiyom sende gel kanki :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[video=youtube;eVQkoPaCEbM]http://www.youtube.com/watch?v=eVQkoPaCEbM[/video]

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
O söylediğiniz laf için bizim oralar da adam öldürüyorlar , yani gittiğin topluma göre biraz daha dikkatli davranmalisiniz her yer ıstanbul değil

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
şuraya bak yaa şaka gibi yok hocam kesin dönüş yapıcam ben buralarda yaşayamam vay arkadaş ya nerelisin diye sıradan bi soru gibi buda normalde aslında

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Evli ve 5 çocuklu kadın ! 100 km öteden anlaşılacak bir ikona bekar mısın diye sormakla büyük hata yapmışsın.Birde bunu herkesin içinde yapmışsın.Tebrikler

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
arkadaş sen bir göz doktoruna uğra daha sonrada bir türkiye turuna çık iyi gelir Nişantaşı Ataköy diyorsun ama korkarım yakında Bakırköylü olacaksın dünyadan haberin yok allah korusun

adalim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yarın bu anneanneme de bekarmısın diye sorar.