@Soap MacTavish 123 Bana Küstü Nasıl Barışmam Gerekir?

Bu konuyu okuyanlar

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Merhablar. Maalesef ona yalan söyledim ve küstü benle. Sizce nasıl barışabilirim? Discord da uzunca sohbet ettiğimizden SDN de bildirim biriktiğinden çıkmam gerekiyor benim. Ama ona bunu söylemek yerine çoğunlukla işim çıktı diyorum. Ama bazenleri ciddende çıkıyor o ayrı konu. Her neyse suçlu taraf benim ne yapmam lazım? Önerileriniz için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada konuya bakıyorsan şarjım %7 oldu.

@Soap MacTavish 123 @VECTORRR @ThorJ @KaanCK @AlteredTech @progamer7206 @TRTURKEYTR @Görkem Say @ÆSir @Captain Price 123

@BJKolik @Ghost 123 sizde gelin.

:(

Bana ilk ve son bir şans ver lütfen. :(

Çünkü başka sohbet vs. kafa dağıtacak kişi yok. Senle çok iyi geçiniyorduk çünkü ilgili alanlarımız aynı.

Son düzenleme:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Evet, ben kırılmıştım doğru. :( En az ben de senin kadar üzgünüm biliyorsun, dürüst insanlarla görüşmeye alıştığım ve tercih ettiğim için bu durumlar bana pek de hoş gelmiyor. İllaki bizim tartışmalarımız olacak ama enteresan tarafı ise böyle bir olayın ilk sefer senden görmemdi. Sana kızgınım ama bir daha ki sefere öyle yalan söyleyerek sorunu çözmesen iyi edersin, çünkü yalnızca benim için değil, diğer insanlar için de yalan söylemek kötü oluyor. Bu seferlik işte seni affediyorum. Bir daha olmaması ümidiyle inşallah. :)

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
İyi herkesin önünde barıştığıniza göre birdaha aranız bozulmasın
??????????
Baya güldüm yaaa... . ilanı aşk edermiş gibi ilan-ı barış oldu buda ?

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Cidden eğer küsseydim, tamamen iletişimi engellerdim. İletişimi engellemedim forumda, sadece Discord üzerinde engellemiştim.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Cidden eğer küsseydim, tamamen iletişimi engellerdim. İletişimi engellemedim forumda, sadece Discord üzerinde engellemiştim.
herhangi Bi yerlerden engellediginize göre Biraz küsme olmuş bence. kendiniz dediniz "cidden eğer kusseydim tamamen iletişimi engellerdim"
Yanlış mı düşünüyorum?

gerçi kusmedim diyorsanız öyledir tmm sustum ????

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Hatanı görmüşsün ve dürüst bir şekilde söyleyip özür dilemişsin, karşı tarafta bunu görmüş erdemlik göstererek özrü kabul etmiş, umarım aynı hataya bir daha düşmezsin. İkiniz de iyi insanlarsınız.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Lemm dağılın en azından orta yolu bulup derdinizi anlamışsınız kibrinize ve nefsinize söz geçirin ben öyle bir şeye denk düştüğümde hemen Rabbim sana sığınırım diyorum içimden. Çünkü sonradan özür dilemek ilk hatayı yapmaktan daha zor geliyor insanlara bazen de bu tip vesveselerde dostluklarınızı bitiriyor. Sığının güvenin Allah'a hasbinallah ve nimel vekil.