Tavsiye @Soap MacTavish 123 Bana Küstü Nasıl Barışmam Gerekir?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

EFI Shell

Dekan
Merhablar. Maalesef ona yalan söyledim ve küstü benle. Sizce nasıl barışabilirim? Discord da uzunca sohbet ettiğimizden SDN de bildirim biriktiğinden çıkmam gerekiyor benim. Ama ona bunu söylemek yerine çoğunlukla işim çıktı diyorum. Ama bazenleri ciddende çıkıyor o ayrı konu. Her neyse suçlu taraf benim ne yapmam lazım? Önerileriniz için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada konuya bakıyorsan şarjım %7 oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Soap MacTavish 123 @VECTORRR @ThorJ @KaanCK @AlteredTech @progamer7206 @TRTURKEYTR @Görkem Say @ÆSir @Captain Price 123
Mesaj otomatik birleştirildi:

@BJKolik @Ghost 123 sizde gelin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

:(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana ilk ve son bir şans ver lütfen. :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çünkü başka sohbet vs. kafa dağıtacak kişi yok. Senle çok iyi geçiniyorduk çünkü ilgili alanlarımız aynı.
 
Son düzenleme:

Allah'ın Kulu

Profesör
Yasaklı
Evet, ben kırılmıştım doğru. :( En az ben de senin kadar üzgünüm biliyorsun, dürüst insanlarla görüşmeye alıştığım ve tercih ettiğim için bu durumlar bana pek de hoş gelmiyor. İllaki bizim tartışmalarımız olacak ama enteresan tarafı ise böyle bir olayın ilk sefer senden görmemdi. Sana kızgınım ama bir daha ki sefere öyle yalan söyleyerek sorunu çözmesen iyi edersin, çünkü yalnızca benim için değil, diğer insanlar için de yalan söylemek kötü oluyor. Bu seferlik işte seni affediyorum. Bir daha olmaması ümidiyle inşallah. :)
 

Toprak Kokusu

Profesör
Cidden eğer küsseydim, tamamen iletişimi engellerdim. İletişimi engellemedim forumda, sadece Discord üzerinde engellemiştim.
herhangi Bi yerlerden engellediginize göre Biraz küsme olmuş bence. kendiniz dediniz "cidden eğer kusseydim tamamen iletişimi engellerdim"
Yanlış mı düşünüyorum?
Mesaj otomatik birleştirildi:

gerçi kusmedim diyorsanız öyledir tmm sustum 🤐🤐🤐🤐
 

EinştayN

Profesör
Lemm dağılın en azından orta yolu bulup derdinizi anlamışsınız kibrinize ve nefsinize söz geçirin ben öyle bir şeye denk düştüğümde hemen Rabbim sana sığınırım diyorum içimden. Çünkü sonradan özür dilemek ilk hatayı yapmaktan daha zor geliyor insanlara bazen de bu tip vesveselerde dostluklarınızı bitiriyor. Sığının güvenin Allah'a hasbinallah ve nimel vekil.
 
Üst
stat counter