Snoop aramıza hoş geldin.

Bu konuyu okuyanlar

angoren

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Dünyaca ünlü rap'çi Müslüman oldu

Diğer YAŞAM haberlerini okumak için tıklayınız...
539320090303080845502.jpg

Dünyaca ünlü ABD'li rap şarkıcısı Snoop Müslüman oldu. Albümleriyle listelerde hep zirveye çıkan Snoop İslam dinine geçişini açıkladı.

Rap aleminin aykırı ve yaramaz çocuğu Snoop Dogg Müslüman oldu. Daha önce bu yönde gelen iddialar doğrulanmazken Müslüman olduğunu Snoop'ın kendisi açıkladı. Albümleri ABD'de listeleri alt üst eden ve özel yaşamı ile gündemden düşmeyen ünlü rap şarkıcısı, geçtiğimiz hafta Chicago’da gerçekleşen "İslam Ulusu Topluluğu Kurtarıcılar Günü Toplantısı"na katıldı ve islam dinine geçtiğini açıkladı
FARRAKHAN'DAN ETKİLENDİ

AP'de yer alan habere göre İslam Ulusu’na 1000 dolarlık bir bağışta bulunan Snoop kendini hip-hop âleminin de lideri ilan etti. ABD'li siyahi Müslüman liderlerden 'Vaiz Farrakhan’ın konferanslarını dinlediğinde çok etkilendiğini söyleyen rap'çi "Vaiz Farrakhan’ın bir konuşmasını dinlediğinizde kendinizi onun aynasında görüyorsunuz. Bir şeyleri düzeltmek için neler yapabileceğinizi görüyorsunuz” dedi.Snoop Dogg “Müzik dünyasına girdiğimden beri hep barış hareketinin bir parçası oldum. Benim derdim kimseye inandığım şeye inanmalarını söylemek değil, derdim barış” diye konuştu.
Amerikalı siyah Müslümanların teşkilatının lideri Farrakhan, uzun yıllardır ünlü rap’çiler ve hip-hop sanatçılarıyla yakın ilişkiler içinde olmasının yanısıra, rap’çilerin arasında barış sağlamak amacıyla toplantılar düzenliyor.

(Haber 7)

muko

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Onun adına sevindim darısı diğerlerinin başına :)

_taha

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Kurtuldu desene!

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Hak yolunu bulmuş...

berckai

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bakalım rap i bırakacak mı dark hard rock çılar bırakıyor ya müselman olunca

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Din Kültürü ve ahlak bilgisi ile alakasını söylerseniz konuyu taşımam

angoren

Doçent
Reaksiyon puanı
5
adam dinini, kültür anlayışını değiştirmiş. yeterli olmazsa değiştir.

tuvana

Doçent
Reaksiyon puanı
1
inşallah güzel bir örnek olur müslüman olmayan insanlara inşallah onlarda bir gün doğru yolu bulurlar.Snoop adına sevindim.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
hak yolunu bulduğuna çok sevindim. acaba yeni şarkıları nasıl olacak çok merak ediyorum. başarılı bir albüm yaparsa gidip orjinal alıcam(bu diğerlerini korsan aldığım anlamına gelmez sayın bsa yetkilisi :))

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
yaşadığı hayattan sonra İslama uygun yaşayabilecekmi hiç emin değilim..

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
helal olsun yaaa ne güzel bu adam böyle bi tipe benzemiyodu ama yaptı yapacağını Yırttın Oğlum Öbür Dünyada Kefeni