Sneijder'in derbi iddiası Van Persie'yi güldürdü

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Galatasaray ve Fenerbahçe'nin iki dünya yıldızı Sneijder ve Van Persie, bugün oynanacak derbi maç öncesi bir araya geldi...

570c97b918c7736a784b9ce7.jpg

Türkiye'de yan yana görüntülenemeyen iki Hollandalı, Galatasaraylı Wesley Sneijder ve Fenerbahçeli Robin van Persie, ilk kez objektiflere takıldı.

Ortak arkadaşları iş adamı Ali Güven’le Ortaköy Zuma’da bir araya gelen iki dünya yıldızı keyifli vakit geçirirken Sneijder yarın oynanacak derbi öncesinde oldukça iddialıydı.

Yeni Yüzyıl Gazetesi'nin haberine göre Sneijder, “Taraftarlarımızı bu sezon çok üzdük. Onlara borcumuz var. Fenerbahçe’yi mağlup ederek kendimizi biraz da olsa affettirmek istiyoruz. Kendime ve takım arkadaşlarıma güveniyorum. Bu maçın bizim için önemi büyük. Taraftarlar için de durum aynı. Fenerbahçe, Arena’dan 3 puanla çıkamayacak” yorumunda bulundu.

VAN PERSIE YANIT VERMEDİ
Fenerbahçeli Robin van Persie ise vatandaşının bu sözlerine yanıt vermezken sadece güldü! Kanarya’nın golcüsü sakatlığını atlattı. Görev verilmesi halinde bugün Galatasaray’a karşı ilk 11’de oynayabilir. Böylece Wesley Sneijder-van Persie savaşı yeşil zemine taşınabilir.

Hürriyet

Son düzenleyen moderatör:

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
İkisinin de oyunu birbirinden sıkıcı. Ortada bir maç izletmezler inşallah. Sıkıcı maçlarda biram daha çabuk bitiyor. Sevmiyorum :D

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Fenerbahçe bugün Kadıköy'de ki Beşiktaş maçının ilk yarısı gibi oynarsa Galatasaray'ı aynı Beşiktaş'ı yendiği gibi ilk yarıdan işi bitirip yener...Bunu yapacak gücümüz var yeter ki hakem adil yönetsin maçın önüne geçmesin...

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Fenerbahçe kaybedecek. Bakın puan kaybeder demiyorum direk kaybedecek. Sonra da havlu atarlar zaten.