Snapdragon 720g vs Kirin980

Bu konuyu okuyanlar

Pyramus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hangisi daha uzun ömürlü?
Hangisi bataryayı daha çok koruyor?
Hangisi daha az ısınıyor?

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Kirin980 bir tık daha önde onun dışında hangisini daha iyi kullanırsanız o daha uzun ömürlü olacaktır.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Realme 6 Pro mu? Nova 5T mi demek istiyorsunuz galiba.

İşlemcilerin verimlilik ve batarya kullanımları çok yakın diyebilirim. Isınmayla alakalı bir durumları yok. 980 performansta daha önde.

Pyramus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Video başta olmak üzere genel olarak kamerada Realme daha başarılı.
bilmiyorm gördün mü ama realme 6 pronun mikrofon pek iyi değil gibi. Sence kullanırken de o derece kötü mü olur yoksa videolarda biraz fazla mı kötü

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
kirin 980 bütün sunduğun kriterlerde 720g den önde ama aralarında çok fark var diyemem.Ama ben ikisi arasından illa bi seçim yapıcam diyorsan kirin 980 derim.

Science

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Dostum Realme 6 pro ile nova 5t arasinda kalmışsın. Bende yakin zamanda telefon alacağım ve 2 si arasinda kaldım uzun bir süredir düşünüyorum ve her açıdan bakmak zorundasın. Zaten nova 5t nin de fark koyduğu yer işlemcisi. Realme 765g kullaniyor olsaydı baya bi tereddüt ederdim ama 720g li bir telefon istemem. Kamerada sony sensörden kaynaklı nova5t nin çekimleri daha doğalken 6pro da daha pastel renklerde olduğu dikkatimi çekti. Ses olarak nova5t de ses kalitesi daha iyiyken dB yüksekligi 6pro da daha fazla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum Realme 6 pro ile nova 5t arasinda kalmışsın. Bende yakin zamanda telefon alacağım ve 2 si arasinda kaldım uzun bir süredir düşünüyorum ve her açıdan bakmak zorundasın. Zaten nova 5t nin de fark koyduğu yer işlemcisi. Realme 765g kullaniyor olsaydı baya bi tereddüt ederdim ama 720g li bir telefona okadar para vermek bana mantıksız geliyor( Bu cümlemden kaynaklı bana sitem edecek arkadaşlar olacaktır siz etmeden düzeltmek isterim. Telefonun diğer özellikleri o fiyattaki telefonlarda olması gerektiği gibi sadece işlemcisi kötü) . Kamerada sony sensörden kaynaklı nova5t nin çekimleri daha doğalken 6pro da daha pastel renklerde olduğu dikkatimi çekti. Ses olarak nova5t de ses kalitesi daha iyiyken dB yüksekligi 6pro da daha fazla.
Ben yapmış olduğum araştırmalar doğrultusunda Nova 5t almaya karar verdim ve en yakın zamanda da gidip alacağım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum Kirin 980 bu konuda daha iyi ve daha uyumlu 765 g olsaydı tereddüt ederim dememin sebebi buydu.

Son düzenleme:

Son mesajlar