Snapdragon 720g vs Kirin980

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Science

Üyecik
Dostum Realme 6 pro ile nova 5t arasinda kalmışsın. Bende yakin zamanda telefon alacağım ve 2 si arasinda kaldım uzun bir süredir düşünüyorum ve her açıdan bakmak zorundasın. Zaten nova 5t nin de fark koyduğu yer işlemcisi. Realme 765g kullaniyor olsaydı baya bi tereddüt ederdim ama 720g li bir telefon istemem. Kamerada sony sensörden kaynaklı nova5t nin çekimleri daha doğalken 6pro da daha pastel renklerde olduğu dikkatimi çekti. Ses olarak nova5t de ses kalitesi daha iyiyken dB yüksekligi 6pro da daha fazla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum Realme 6 pro ile nova 5t arasinda kalmışsın. Bende yakin zamanda telefon alacağım ve 2 si arasinda kaldım uzun bir süredir düşünüyorum ve her açıdan bakmak zorundasın. Zaten nova 5t nin de fark koyduğu yer işlemcisi. Realme 765g kullaniyor olsaydı baya bi tereddüt ederdim ama 720g li bir telefona okadar para vermek bana mantıksız geliyor( Bu cümlemden kaynaklı bana sitem edecek arkadaşlar olacaktır siz etmeden düzeltmek isterim. Telefonun diğer özellikleri o fiyattaki telefonlarda olması gerektiği gibi sadece işlemcisi kötü) . Kamerada sony sensörden kaynaklı nova5t nin çekimleri daha doğalken 6pro da daha pastel renklerde olduğu dikkatimi çekti. Ses olarak nova5t de ses kalitesi daha iyiyken dB yüksekligi 6pro da daha fazla.
Ben yapmış olduğum araştırmalar doğrultusunda Nova 5t almaya karar verdim ve en yakın zamanda da gidip alacağım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangisi daha uzun ömürlü?
Hangisi bataryayı daha çok koruyor?
Hangisi daha az ısınıyor?
Dostum Kirin 980 bu konuda daha iyi ve daha uyumlu 765 g olsaydı tereddüt ederim dememin sebebi buydu.
 
Son düzenleme:

Son mesajlar

Üst