Snapchatta nasıl ekranın tümünü doldurabilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
snapchatta fotoğraf çekimi yaparken ekranın hepsini doldurmamak için yöntem falan yok mu? bende tüm ekranı kaplıyor. Fotoğraf büyüklüğünü 3:4 fln yapamaz miyim? ayarlarina baktım ama bulamadım ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

nasıl ekranın tümünü doldurmayabilirim olması lazım
kucuk olsun istiyorum tamamini doldurmasıni değil ????

Son düzenleme:

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
snapchatta fotoğraf çekimi yaparken ekranın hepsini doldurmamak için yöntem falan yok mu? bende tüm ekranı kaplıyor. Fotoğraf büyüklüğünü 3:4 fln yapamaz miyim? ayarlarina baktım ama bulamadım ?
Bildiğim kadarıyla olmuyor.Çünkü fotografların oranları cihazdan cihaza değişiyor.Hatta instagram fotograflarını boyut uyuşmazsızlığından dolayı farklı cihazdan çekip instagrama yükleyen bir youtuber vardı.Sizin sorunuzu şöyle yorumlayabilirim,bu aslında uygulamanın varsayılan oranı ayarlarda yoksa büyük ihtimalle değiştiremezsiniz,bunun yerine çektiğiniz fotografı düzenleyip istediğiniz boyuttada kullanabilirsiniz.Biraz uzaktan çekein sonradan kırparsını?

Bildiğim kadarıyla olmuyor.Çünkü fotografların oranları cihazdan cihaza değişiyor.Hatta instagram fotograflarını boyut uyuşmazsızlığından dolayı farklı cihazdan çekip instagrama yükleyen bir youtuber vardı.Sizin sorunuzu şöyle yorumlayabilirim,bu aslında uygulamanın varsayılan oranı ayarlarda yoksa büyük ihtimalle değiştiremezsiniz,bunun yerine çektiğiniz fotografı düzenleyip istediğiniz boyuttada kullanabilirsiniz.Biraz uzaktan çekein sonradan kırparsını?
Sen şu namaz programı?Heryerdesin kafam karıştı şimdi ben hep senin sorularına mı cevap veriyorum?

Son düzenleme:

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Ben Her yerde değilim yaa
Öyle denk geliyor
İsterseniz Cevaplamayin sıkıntı yok
Kimin cevap verdiğine degil verilen Cevaba bakıyorum bende hep.

Sen şu namaz programı?Heryerdesin kafam karıştı şimdi ben hep senin sorularına mı cevap veriyorum?

(Ayrıca ben namaz programı falan değilim. ?????@Dreamer_butterfly15'im)

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Ben Her yerde değilim yaa
Öyle denk geliyor
İsterseniz Cevaplamayin sıkıntı yok
Kimin cevap verdiğine degil verilen Cevaba bakıyorum bende hep.

(Ayrıca ben namaz programı falan değilim. ?????@Dreamer_butterfly15'im)
Alınacak bir şey yok ortada rahat ol.Minik bir şaka ????Rahat takıl?