Smart tv den akıllı telefona görüntü aktarma

Bu konuyu okuyanlar

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar bende lg 42lm760s tv var.Akıllı telefonumdaki görüntüyü tv de oynatabiliyorum ama tam tersini yapamıyorum. Yani tv deki görüntüyü telefonuma gönderemiyorum.Bunu yapabilen varmı?
Zozeidon arkadaşım sen böyle birşey yaptınmı?

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
dlna yada wıdı ile yapılamıyor mu hiç denemedim ama bunlardan biri ile yapılıyordur kanımca

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
eğer digitürk felan kullanmıyorsan içindeki dahili alıcıyı kullanıyorsan lg tv remote var uygulama marketlerde onda veriyor görüntüyü. ben digitürk kullanıyorum o yüzden sadece kumanda görevi görüyor bide ekran görüntüsü alabiliyorum

Felix Dzerjinski

Profesör
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=82096]yesil116[/MENTION]

Malesef hocam, dediğin gibi telefondaki görüntüyü aktarabiliyorum ancak tv'deki görüntüyü telefona aktarma konusunda fikrim yok. Ufak bi araştırmada yaptım böyle bişeye rastlamadım.

Niçin kullanmak istiyorsun bu özelliği merak ettim. :)

eğer digitürk felan kullanmıyorsan içindeki dahili alıcıyı kullanıyorsan lg tv remote var uygulama marketlerde onda veriyor görüntüyü. ben digitürk kullanıyorum o yüzden sadece kumanda görevi görüyor bide ekran görüntüsü alabiliyorum

Emin misin? Benim bildiğim o uygulama sadece kumanda vazifesi görüyor.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bunun için donanıma ihtiyaç var görüntü alıcı özelliği olması lazım bu da telefonlarda yok

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
@yesil116

Malesef hocam, dediğin gibi telefondaki görüntüyü aktarabiliyorum ancak tv'deki görüntüyü telefona aktarma konusunda fikrim yok. Ufak bi araştırmada yaptım böyle bişeye rastlamadım.

Niçin kullanmak istiyorsun bu özelliği merak ettim. :)

Emin misin? Benim bildiğim o uygulama sadece kumanda vazifesi görüyor.

bu son sürümden öncekinin inceleme videosunda görmüştüm dahili uydu alıcıda izliyordu ama hiç denemedim o yüzden kesin diyemem ama videoda yapıldığını gördüm

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Malesef okadar araştırmama rağmen bulamadım :)
Demekki böyle bir özelliği yok tv nin :)
Bu arada lg tv remote uygulamasını kullanıyorum onunlada çok uğraştım.

fatih.soylu88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG bu teknolojiyle gerçekten bize cok fayda sağlar umarım LG bu gelişmeyi devam ettirir. zaten LG ortamı hiç boş bırakmıyor.

Myd0n0se

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazi arkadaslar bu ozelligi neden kullanmak isteyesin ki diye soru sormus ben kendi nedenimi soyleyeyim belki size sacma gelebilir ama mesela ;
Tv basinda ps3 umde gta 5 oynamak istemiyorum .
Ps3 u acip tv deki goruntuyu telefona gonderip telefonuda karton sanal gerceklik gozlugune koyup yatagima girip oynamak istedim bu yuzden boyle bir arayisa girdim .

çekelez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, sadece Samsung Note 2 ve Note 3 telefonlarında çalışabilen Smart View 2.0 apk uygulama sayesinde aynı ağ (wifi) üzerinden akıllı tv nizi eşleştirip tv deki görüntüyü telefonunuza aktarabiliyorsunuz.