Slikonlu kulaklık kullanabiliyor musunuz?

Slikonlu kulaklık kullanabiliyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    13

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Tabi ki slikonlu kulaklıkların ses yalıtımı konusunda sağladığı avantajlar var. Hatta anc gibi özelliği olan ve daha iyi kalitede olan kulaklıklarda slikonlu oluyor. Ama ben hiçbiri ile rahat edemiyorum. Benim gibi olanlar var mı?

®Shift®

Profesör
Reaksiyon puanı
1,805
Ben değilim.

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Ben kullanıyorum. Ve memnunum. Ses yalıtımı ve kalitesi açısında daha iyi müzik deneyimi alabiliyorum.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Tabi ki slikonlu kulaklıkların ses yalıtımı konusunda sağladığı avantajlar var. Hatta anc gibi özelliği olan ve daha iyi kalitede olan kulaklıklarda slikonlu oluyor. Ama ben hiçbiri ile rahat edemiyorum. Benim gibi olanlar var mı?
Modelden modele değişir, GM 9 Pro'nun yanında verilen slikonlu kulaklık kulağıma olmamıştı ama AirDots olmuştu.

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Kullanabiliyorum ama tercih ettiğim söylenemez.

hakancalis

Profesör
Reaksiyon puanı
957
Kaliteye göre değişiyor bazı silikonsuz modeller kulağı ağrıyor silikon yumuşak olduğu için daha rahat oluyor bence

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,513
Kullanıyorum ama fazla hareket edince hep kulağımdan düşüyor. Özellikle esner isem. Farklı boylarda denesem aynı. Düşmese bile düşecek hissi veriyor. Fakat yıllardır da kulakiçi dışında kullanmadım

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Hiç kullanmadığım için hayır

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Kullanıyorum ama fazla hareket edince hep kulağımdan düşüyor. Özellikle esner isem. Farklı boylarda denesem aynı. Düşmese bile düşecek hissi veriyor. Fakat yıllardır da kulakiçi dışında kullanmadım
benimde hep düşüyor o nedenle evde de dışarıda gerektiğinde kulaküstü bluetooth kulaklık kullanmak durumunda kalıyorum ve bazen sıkıntı yaratıyor. ama kablolu kulaklıkta almak istemiyorum mecburen öyle idare ediyoruz. en iyi denilen tws kulaklıklardan bile alsam kesin düşer kaybolur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben kullanıyorum. Ve memnunum. Ses yalıtımı ve kalitesi açısında daha iyi müzik deneyimi alabiliyorum.
hangi kulaklık var sizde