Sizce YouTube'u sonu gelir mi

Bu konuyu okuyanlar

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Ülkeye nereden tonla para giriyor? :D Türkiye'den izlerken Türk reklamlar çıkmıyor mu? Para girmeyi bırak para bile çıkıyor olabilir. Türk Firmalar Youtube da reklam verince belli bir kısmı içerik üreticisine belli bir kısmı da Youtube'a gittiği için bence para bile çıkıyor ülkeden :D
daha youtube premimium var

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Ülkeye nereden tonla para giriyor? :D Türkiye'den izlerken Türk reklamlar çıkmıyor mu? Para girmeyi bırak para bile çıkıyor olabilir. Türk Firmalar Youtube da reklam verince belli bir kısmı içerik üreticisine belli bir kısmı da Youtube'a gittiği için bence para bile çıkıyor ülkeden :D
Türk şirketleri reklam yapınca, o şirketler para kazanıyor. Örnek olarak, Trendyol reklam yapıyor ama katkat fazlasını kazanıyor.

SelinK.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Türk şirketleri reklam yapınca, o şirketler para kazanıyor. Örnek olarak, Trendyol reklam yapıyor ama katkat fazlasını kazanıyor.
Tamam da satan ve alan kişi de türkiye'den olduğu için para sadece dönmüş oluyor. Ülke dışından para girmiyor ki?

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Sonu gelmez ama içerik üretmek için ilgi çekici birşeyler yapmadan ya da şans sana gelmeden yükselmen çok çok zor kolay gelsin.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
ben bu hali ile kalacağını düşünmüyorum oda kendi halinde çağa ayak uydurur başla bir sende popiler kültürü yakalarsan vergiden de kaçınırsan (yanlış anlamayın eski advance hesaplarına vergi kağıdı gönderildi adamın etiği karın çok üstünde vergi beyanamesi gitiğini okumuştum bir rivayet ) bu işten para kazanabilirsin ama dediğim gibi ülkede en karlı iş sayılmaz kendinize başka bir gelir kaynağı bulun