Soru Sizce Yeni Açtığımız Forum Nasıl Olmuş?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Siteyi ben de merak ettim ama link vermek yasak madem, farklı birkaç sorum olacak hocam merak ettim de:

1- lisansı orijinal ve sıfır mı aldınız?
2- hangi veri merkezinde barındırıyorsunuz
3- Neden vBulletin değil ? Bu forumda herkes xenforo alışkın ama vBulletin de muhteşem ötesidir bence
4- Sitenin masraflarını bölüştünüz mü bunu çok merak ettim ? Sunucunun kontrolü kimde ?
5- Neden teknoloji forumu ? Bu konuda ülkemizde yetersizlikler olduğunu mu düşünüyorsunuz?
6- SEO ve reklam planlamalarınız hazır mı ?
7- Projeniz uzun soluklu mu olacak ?
8- Fikir kimden çıktı ?
9- Ve en önemli soru forumu nasıl büyütmeyi düşünüyorsunuz ? Aklınızda neler var ? Bildiğiniz gibi binlerce lirayla girişilen ve başarısız olan birçok forum projesi oldu daha önce. Paranız çöp olmaz umarım.

Birkaç günlük bir proje için çok ileriye dönük sorular sordum ama bu sorular benim gibi genç girişimciler için değerli sorular. Yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler, saygılar.
20:00

ThorJ

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,949
Forum ayrıca mobilde bu şekilde.
Screenshot_20210706-195922_Chrome.png

Screenshot_20210706-200131_Chrome.png

Forum mobilde bu şekilde.

ThorJ

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,949
Siteyi ben de merak ettim ama link vermek yasak madem, farklı birkaç sorum olacak hocam merak ettim de:

1- lisansı orijinal ve sıfır mı aldınız?
2- hangi veri merkezinde barındırıyorsunuz
3- Neden vBulletin değil ? Bu forumda herkes xenforo alışkın ama vBulletin de muhteşem ötesidir bence
4- Sitenin masraflarını bölüştünüz mü bunu çok merak ettim ? Sunucunun kontrolü kimde ?
5- Neden teknoloji forumu ? Bu konuda ülkemizde yetersizlikler olduğunu mu düşünüyorsunuz?
6- SEO ve reklam planlamalarınız hazır mı ?
7- Projeniz uzun soluklu mu olacak ?
8- Fikir kimden çıktı ?
9- Ve en önemli soru forumu nasıl büyütmeyi düşünüyorsunuz ? Aklınızda neler var ? Bildiğiniz gibi binlerce lirayla girişilen ve başarısız olan birçok forum projesi oldu daha önce. Paranız çöp olmaz umarım.

Birkaç günlük bir proje için çok ileriye dönük sorular sordum ama bu sorular benim gibi genç girişimciler için değerli sorular. Yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler, saygılar.
20:00
Yanıtlarız tabii ki. ;)
@Berk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...