Soru Sizce Yeni Açtığımız Forum Nasıl Olmuş?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,979
Merhabalar SDN Forum ailesi,

Kendimizi geliştirmek ve güzel bir ortam yaratabilmek adına @ThorJ ile birlikte bir forum oluşturmaya karar verdik ve benim önerim ile birlikte bir tasarımı sitemize uyarladık.

1625586210036.png

1625586375116.png

Forum tahmini olarak 2-3 gün önce açıldı. Yavaş yavaş konuları açmaya ve forum ayarlarını arka planda düzenlemeye devam ediyoruz.

Bana tema hakkında veya forum hakkında genel düşüncelerinizi belirtebilir misiniz? Ayrıca varsa önerilerinize de açığız.

Forum kuralları gereği forum ismi kapatılmıştır. Özel mesaj ile iletişime geçmemeniz rica edilir. (Berk)

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,976

Kendimizi geliştirmek ve güzel bir ortam yaratabilmek adına @ThorJ ile birlikte bir forum oluşturmaya karar verdik ve benim önerim ile birlikte bir tasarımı sitemize uyarladık.

Ekli dosyayı görüntüle 158341

Ekli dosyayı görüntüle 158342

Forum tahmini olarak 2-3 gün önce açıldı. Yavaş yavaş konuları açmaya ve forum ayarlarını arka planda düzenlemeye devam ediyoruz.

Bana tema hakkında veya forum hakkında genel düşüncelerinizi belirtebilir misiniz? Ayrıca varsa önerilerinize de açığız.

Forum kuralları gereği forum ismi kapatılmıştır. Özel mesaj ile iletişime geçmemeniz rica edilir. (Berk)
Güzele benziyor elinize sağlık.

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Sdn gibi ama daha minimalist tasarımlı bana göre daha güzel böyle.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,979
Şu an verilmesini istemememizin sebebi bu arkadaşların birer SDN editörü olmasıdır. İleride SDN tarafında problem yaşarlarsa bizim sorumluluğumuzda olmaz.
Bağlantının paylaşılmaması konusunda bir sorun yok. Zaten bu konuyu moderatör olan Koray arkadaşım ile konuşarak açtım. Zaten amacımız sitenin arayüz konusundaki önerisini almak istememizdi.

İyi niyetiniz için teşekkürler.

ThorJ

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,949
Gayet güzel olmuş, böyle bir forum açmak için ne kadar bütçe ayırmak gerekiyor acaba? Ücret, hosting ve tema düzenleme hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.
Hosting ve domain bize 150-160 liraya patladı. Xenforo lisansı ise 140 dolar olarak yer alıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Site teması ve diğer herşey bize aittir. Türkçe dil yamasını biz yapmadık.

Reaksiyon puanı
49

Ekli dosyayı görüntüle 158341

Ekli dosyayı görüntüle 158342

ben baya beğendim elinize sağlık

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,979
Düzeltme: Tema bizim tarafımızdan yapılmadı. Sitede sorun çıkartıyordu ve uyum konusunda sorun çıkardığı için birkaç değişikliği elle yaptım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...