Soru Sizce Windows 11 Yükseltme Yapıyım Mı

Bu konuyu okuyanlar

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Herkese merhabalar Windows 11 çıkmış galiba. Windows 10 son olacak diyordu Microsoft şirketi ama vazgeçmiş galiba. ?
Sizce yükseltme yapıyım mı biraz daha sistemin oturmasını bekleyim mi?
Windows 10 lisans kodu almıştım temiz kurulum yapıp sıfırdan win11 kurarsam yeni bir lisans kodu almam gerekebilir galiba.
Sizce bekleyim mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Win10 u dijital lisans alarak aktifleştirmiştim bilgisayarı ilk fredoos olarak aldım win10 kurdum temiz bir şekilde. Ardından aktivasyon için internette satılan lisanslar'dan aldım yükseltme yaparsam galiba lisans geçerli olmaz. Sıfırdan kurulum yapıp win11 için de aynı şekilde dijital lisans almayı düşünüyorum. Ama daha satış başlamamış gibi.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
W10 için geçerli lisansınız W11 için de geçerli merak etmeyin. Çok olmasa da hatalarla karşılaşan kullanıcılar var. Kararlı sürümün çıkmasını bekleyin derim.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
İlk sızdırılan Dev sürümü ile Windows Insider Programındaki Windows 11 sürümü arasında performans açısından belirgin fark oluğu yönünde geri bildirimler var.
En azından kararlı sürümün çıkmasını bekleyin, derim. :)

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Ben Windows 11 İnsider'da ufak tefek hataları aldığım oldu, bence tam sürümün çıkmasını bekleyebilirsiniz.