Sizce tiktok kaldırılmalı mı ?

tiktok kaldırılmalı mı ?

• Kullanılan toplam oy
    81
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Arife F`

Asistan
Reaksiyon puanı
200
Kapanmasını sonuna kadar destekliyorum. Tiktok kullanan kimi gorduysem düzgün bir kişiliğe sahip değildi.

Reaksiyon puanı
4,113
annem yüzünden esra erol izliyodum (izlemek zorunda kalıyodum) ve tiktokun yasaklanmasını destekliyodum artık 2 kat destekliyorum

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Hocam kusura bakmayın ama insanlarımız arasında salaklar var ise platformun ne suçu var? Tiktoku götürsen biktok gelir. Aynı adamlar oradan kafasını çıkarır. Bu tip insanlar instagramda hatta twitterda bile var.

Arife F`

Asistan
Reaksiyon puanı
200
beğenmediğini izleme izleyene karışma tiktokum yok kurmam kurana da karışmam.
İzlememe gibi bir secenegimiz olmamasi dışında sorun yok. Tiktoka dair hicbirsey görmemek için haberler vs de dahil kendini tüm dünyadan soyutlaman lazim malesef.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
bazıları salak diye her tiktoker salak olacak diye bişey yok Enes Batur kardeş kaza geçirdi ona geçmiş olsun demek yerine saçmalayan zer zavatlara dönmeyin.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
insan sağlığına zararlı ve platformdakiler bir nevi suç işliyorlar. örnek: #coronachallenge adı altında klozet kapaklarını yalıyorlar ve diğer insanları buna teşvik ediyorlar. Eğer Turkish Deep Web ceza yediyse #coronachallenge yapan S**So*'çular da ban yemeli. Her içerik yasaklı(bkz. Pastebin, Bazı Netflix Dizileri Ve Deep Türkish Web) bi bu mallar yasaklı değil. Adam kadına vuruyo ve aynı zamanda alttan alttan teşvik ediyo diğerlerini. Siz Karar verin

Reaksiyon puanı
427
tiktok kullanicilarin bilgileri satiliyormuş.Ayrıca IQ düşürüyor insanlarda bence daha güzel işlerle ilgilenebilirler.Zamanlarini 2 dakka boyunca yürüyen büyük kalçalı yakişikli insanlari izlemek yerine daha güzel degerlendirmeliler.O yüzden bence kaldirilmali.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Düzgün bir şekilde iletişim kurabiliyoruz sanırım cahil beyinsiz vb kelimeleri sarfetmeden bu seferlik sildim ama ikinci olmasın

alph

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Hiçbir platform tam anlamıyla zeki ve entelektüel insanları barındırmıyor. Tamam madem TikTok boş bir uygulama, Twitter'ı da kapat. Adamlar boş boş dans etmek veya keko senaryoları çekmek istiyorlarsa bırakın kafalarına göre takılsınlar. Ben Instagram'da gezerken bile gerek Reels olarak gerek video olarak karşıma çıkıyor bir sürü TikTok videosu ve bazıları cidden güzel ilgimi çekiyor. Sırf bir kesim bize göre saçma bir şekilde kullanılıyor diye kapatılması saçma olur. Sonuçta bize saçma gelen şeye insanlar kahkaha atıp bayılacak duruma da gelebiliyor. Herkes istediğini yapmakta özgür kalkıp kapatmak veya kısıtlamak biraz saçma olur.

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Hiçbir platform tam anlamıyla zeki ve entelektüel insanları barındırmıyor. Tamam madem TikTok boş bir uygulama, Twitter'ı da kapat. Adamlar boş boş dans etmek veya keko senaryoları çekmek istiyorlarsa bırakın kafalarına göre takılsınlar. Ben Instagram'da gezerken bile gerek Reels olarak gerek video olarak karşıma çıkıyor bir sürü TikTok videosu ve bazıları cidden güzel ilgimi çekiyor. Sırf bir kesim bize göre saçma bir şekilde kullanılıyor diye kapatılması saçma olur. Sonuçta bize saçma gelen şeye insanlar kahkaha atıp bayılacak duruma da gelebiliyor. Herkes istediğini yapmakta özgür kalkıp kapatmak veya kısıtlamak biraz saçma olur.
Hayır kapatılmalı

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Arkadaşlar abarttığınız kadar kötü değil. Ben indirdim , girdim. Daha da kötü... Fakat iyileri de var.

eternalxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
insanlar bu tarz durumlarda neden platformlara laf atarlar hiç anlayamam nedense. yahu kullanan yine biziz. tiktok özünden mantıklı bir platform. düzgün kullanıldığı zaman mizahi ve trend öğeleri güzel oluyor. elbetteki sepette biraz çürük meyveler olabilir. yabancıların tiktoklarını genel anlamda seviyorum, herkes mizahi takılıyor; kavga etseler bile sarıyor yani :D lakin bizim ülkede tiktokta dayılar karı kıza sarkıyor, evli kadınlar dans videoları atıyor (bunlar da en az 50+), gençler salak salak, ergence videolar çekiyor işte na'parsın? :D burda platform değil kitle sıkıntılı :(

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Şuna bak Maymun olsa yemin ediyorum.Daha az bağırır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arife F`

Asistan
Reaksiyon puanı
200
Geçenlerde tiktokta beğeni almak için depremzedelerle alay eden bi kız vardı, o tip sıkıntılı kişilerin dışarıyla iletişiminin kesilmesi lazim bence. Bu da tiktoku kapatmaktan veya gereken moderasyonu saglattirmaktan geçiyor.
[Dedigim tiktok videosu]

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Geçenlerde tiktokta beğeni almak için depremzedelerle alay eden bi kız vardı, o tip sıkıntılı kişilerin dışarıyla iletişiminin kesilmesi lazim bence. Bu da tiktoku kapatmaktan veya gereken moderasyonu saglattirmaktan geçiyor.
[Dedigim tiktok videosu]
Mesaj otomatik birleştirildi:

[Dedigim tiktok videosu]
Kızın amacı dalga geçmek değildi zaten attığı videonun altında yazıyordu.Sizde olabilirdiniz vb. şeyler yazıyordu yani amacı dalga geçmek değil ama benim attığım 2 videoya bakın kadına