Sizce Psvita mı PSP mi

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PSP ye yetecek bütçem var.Ps vita ise biraz zorlar ama hafıza kartı falan çok pahalı diyorlar sizce şimdi almaya değer mi?Bu yaz bayramdan sonra alıyorum fikikrleriniz için teşekkürler.:rolleyes:

kaaan_95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ps vitada oyun sayısı fazla değil ama grafik iyi psp oyun bol grafik yok ama ps vita kullanan biri olarak öneririm

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu devirde pspdeki grafiklerden tat alamazsın ps vita daha mantıklı bir seçim olacaktır fakat ona 500 verene kadar ps3 alabilirsin

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
psp iyidir oyunda çok sen takılma grafiklere

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkür ederim yorumlarınız için :laugh:

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ps vita özellik olarak da çoğunlukla psp'den iyi ancak fiyatı baya pahalı oyun sayısına takılma yakında baya oyun çıkacak ama biraz sabretsen iyi olur ben nintendo 3ds almayı düşünüyordum ancak saçma buldum daha halen ds'e oyun çıkıyo 3ds'e ondan nerdeyse daha az çıkıyo 1-2 ay beklersen iyi olur süresi sana kalır ama 3-4 aya müthiş oyunlar çıkacak ps vita'ya fiyatıda düşer rayman legends killzone falan da çıkacak daha bir sürü oyun eğer paran yoksa hiç alma oyun dediğin nedir ki yalnız illa alıcam diyorsan bence bekle psp'yi bence hiç düşünme ps vita'ya daha neler çıkcak sniperlı oyunlarda tuş kullanmak yerine kendi nefesini tutacakmışsın düşün teknolojiye bak ama ağustos içinde asla alma bence ve söylediğim gibi bu sana en az 1000 tl'ye patlar yalnız 2.el alıcam çoğu şeyi dersen orasını bilemem ve alırken iyi düşün pişman olma

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ps vita özellik olarak da çoğunlukla psp'den iyi ancak fiyatı baya pahalı oyun sayısına takılma yakında baya oyun çıkacak ama biraz sabretsen iyi olur ben nintendo 3ds almayı düşünüyordum ancak saçma buldum daha halen ds'e oyun çıkıyo 3ds'e ondan nerdeyse daha az çıkıyo 1-2 ay beklersen iyi olur süresi sana kalır ama 3-4 aya müthiş oyunlar çıkacak ps vita'ya fiyatıda düşer rayman legends killzone falan da çıkacak daha bir sürü oyun eğer paran yoksa hiç alma oyun dediğin nedir ki yalnız illa alıcam diyorsan bence bekle psp'yi bence hiç düşünme ps vita'ya daha neler çıkcak sniperlı oyunlarda tuş kullanmak yerine kendi nefesini tutacakmışsın düşün teknolojiye bak ama ağustos içinde asla alma bence ve söylediğim gibi bu sana en az 1000 tl'ye patlar yalnız 2.el alıcam çoğu şeyi dersen orasını bilemem ve alırken iyi düşün pişman olma
Peki arkadaş ds'ye oyun çıkıyorsa psp ye de çıkar di mi?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ve bu arada bayramda alabilirim.

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sen 1 sene sonra gör ds ve 3ds arasında çok fark yok psp'ye bundan sonra gitgide az oyun çıkacak ps vita daha 17 aralık 2011'de çıktı sana aralarındaki farkı anlatıyım psp'nin piyasada daha fazla oyunu var ama bu devirde çoğu oynanmaz ps vita'nın oyunlarının çoğuysa müthiş grafiklere sahip psp taşınabilir ama tek bir analogla çok zor üstelik ekran küçük ps vitada çok büyük yenilikler var arka dokunmatik,ön dokunmatik,ön ve arka kamera,çift analog şu an eğer ps plus alıcaksan senden iyisi yok 1 yıllık al her ay beleş oyunlar oluyo indir dlc'ler falan psp oyunlarını da oynarsın hem havan olur ps vita'yla falan :D sen pek araştırma yapmamışsın belli

sen bence bize bakma kendi bildiğini yapıyon zaten şimdi psp go'yla kalırsın

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bende almayi dusunuyorum psp sirf gow gt oynamak icin bence pspnin suana kadar cikmis oyunlari psvita nin oturma surecine kadar seni oyalar sonra psvita alirsin psp al kir yani yazilimi at butun oyunlari belese oyna psvita alirsan 2 3 oyunda yeni psvita parasi cikar

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
param olsun önce telefon sonra psp alıcam fight night round çok sarıyo :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
playstatıon al napcan psp ps vita ları filan ps2 ps 3 al 1000 kat daha iyi

Cxoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PS Vita al :thumbup1: Evet, şu an pek fazla oyun yok ama PS4'ün tanıtılmasıyla birlikte Sony artık Vita'ya daha çok önem vericek.

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Saolun.Ve bu arada vita ucuzlayıp alınası hale gelene kadar oyalanmak için psp alıcam vita ucuzlayınca onu alcam.Pekii 2000 ile 3000 arasında ne kadar çok fark var.2000 beni vita alana kadar götürür mü?Yoksa 3000 mi?Hangisinin malzemesi daha kaliteli.2000 alsam pişman olur muyum?

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cevap yok mu

bu arada ps3 sahibiyim

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sen 1 sene sonra gör ds ve 3ds arasında çok fark yok psp'ye bundan sonra gitgide az oyun çıkacak ps vita daha 17 aralık 2011'de çıktı sana aralarındaki farkı anlatıyım psp'nin piyasada daha fazla oyunu var ama bu devirde çoğu oynanmaz ps vita'nın oyunlarının çoğuysa müthiş grafiklere sahip psp taşınabilir ama tek bir analogla çok zor üstelik ekran küçük ps vitada çok büyük yenilikler var arka dokunmatik,ön dokunmatik,ön ve arka kamera,çift analog şu an eğer ps plus alıcaksan senden iyisi yok 1 yıllık al her ay beleş oyunlar oluyo indir dlc'ler falan psp oyunlarını da oynarsın hem havan olur ps vita'yla falan :D sen pek araştırma yapmamışsın belli

sen bence bize bakma kendi bildiğini yapıyon zaten şimdi psp go'yla kalırsın

Bizden Ümidi kestin ha :laugh:

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
istersen kuzenim 3004 unu satmak istiyo 3004 lerin nasil calistigini biliyorsundur almayi dusunduysen zaten cocuk beceremedigi icin satmak istiyo zamaninda 600 tlye aldi psp3004 + 8gb hafiza karti (ici oyun dolu) tabi sana dusunursen satabilir

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
istersen kuzenim 3004 unu satmak istiyo 3004 lerin nasil calistigini biliyorsundur almayi dusunduysen zaten cocuk beceremedigi icin satmak istiyo zamaninda 600 tlye aldi psp3004 + 8gb hafiza karti (ici oyun dolu) tabi sana dusunursen satabilir

200 tl veririm

hck44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adam psp mi vita mı diyo bazıları hala ps3 diyo...

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ayrica vita yi kapali olarak inceledim psp ye gore tuslari kucuk yani bendede psp var (satmam onu) ps vita oynanista o zevki vermez

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vita Al 1 Sene Sonra Psp Çöp .Vitaya Fazla Oyun Yok Şuan Ama Piyasadaki Oyunları Al Onlar Seni Baya Götürür Yeni Oyunlar Çıkar O Arada .