sizce bu laptopa yatırım yapılır mı

Bu konuyu okuyanlar

MuhammedBerad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar elimde 4 ,5 sene önce aldığım asus k555ub şaptop var,nvidia 940 m ekran kartı var , 4 gb ram vardı 12 gb'a yükselttim , 1 tb hdd var içerisinde , çıtası kırılıd edfalarca tamir gördü , ve prizden çıkarınca ekran sönüyor , forum sayesinde sorunun bataryadan olduğunu öğrendim, şimdi kıymetli dostlar muhabbet şu , bu laptopu adam etmek istesem , çıtasını , ekran ön ve arka panelini değiştirmem gerek , ayrıca çıta kapağı da değişmeli(olur da bulursam, internette yok parça ) ,bunlar yaklaşık 450-550 lira tutuyor , üzerine bataryayı değiştirmem gerek prizden çıkarınca ekranın sönmemesi için , o da yaklaşık 250-300 tl , bununyanı sıra stabil çalışması için 240 ssd taksam , onu da 240 liraya buldum ssd kutusu ile birlikte 300 liraya mal olacak bana aşağı yukarı , yani yaklaşık tüm bunlar 1100-1200 tl arası tutuyor , soru da şu , sizce değer mi , 12 gb nvidia 940 m bi laptop için değer mi , piyasa da ortada ama , laptopum i5-6. nesil , vatana uğradım dün asus i3 işlemcili laptoplara 5 k fiyat yazmışlar , sizce mantıklı olan nedir . biraz sohbet etmiş olalım , yorumlarınızı merak ediyorum

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Raporladım. CAPS açık konu başlığı sebeiyle.