Sizce Lionel Messi mi, Cristiano Ronaldo mu?

Sizce Messi mi, ronaldo mu

• messi

Kullanılan: 29 39.7%
  • ronaldo

Kullanılan: 44 60.3%

• Kullanılan toplam oy
    73
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence ikisi de zor maçların adamı değiller. Takımları iyiyken iyiler ancak, yani bir ronaldinho, bir zidane değiller. Maç çevirecek adam değiller. Onların oyunculuğunu Bayern ve Dortmund maçında gördük sahada yoktular resmen. Eğer gerçekten iyi oyuncu olasalar maçı sürüklerlerdi. Ama takım bişey yapamayınca onlarda kaldı öylece. Roben ve Ribery bu ikisinden de iyi oyuncu bence, ama insanlar bişeyin peşine takılınca öyle gidiyor işte.

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
herkesin hayali barçayken messi başka takıma gidecek :mrgreen:
Herkesin hayal ettiği takım şu şampiyonlar ligi yarı finalinde toplam 7-0 bayern'e yenilen takım mı?İlginç ayrıca o gün de gelir o zaman tekrar haberleşiriz:)

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Herkesin hayal ettiği takım şu şampiyonlar ligi yarı finalinde toplam 7-0 bayern'e yenilen takım mı?İlginç ayrıca o gün de gelir o zaman tekrar haberleşiriz:)
Ee nolmuş yenildiyse bu onu hayal etmeye engel mi sevdiğindeki en ufak bi kusur onu sevmene engel olur mu?resmen messiyi kıskanıyorsunuz barça ligde son 5 yılda 4 kez şampiyon oldu 2miydi 3müydü hatırlayamadım şlde şampiyon oldu messi bu yıllar arasında kadroya girdi laliga da gol krallığını geçen sezon 50 bu sezon 46 golle kazandı şlde gol kralı oldu 4 kez üst üste en iyi oyuncu seçildi bir sezonda en çok gol atan oyuncu oldu 91 gol la liga da ardarda en çok maçta gol atan oyuncu oldu ligde gol atmadığı takım kalmadı ee yani tüm bunlar en iyi oyuncu kriteri değilse sizin başka takımda oynar mı görmek lazım kriteriniz saçmalıktan başka bişey değildir

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kimle attı o golleri gördük iniesta olmadan Arjantin milli takımında ne yaptığını orayaı da bir sayasana bana?messi tabi gitmez çünkü geniş alanlarda rahat oynayamaz barcelona da zaten çok dar alanda oynuyor

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
kimle attı o golleri gördük iniesta olmadan Arjantin milli takımında ne yaptığını orayaı da bir sayasana bana?messi tabi gitmez çünkü geniş alanlarda rahat oynayamaz barcelona da zaten çok dar alanda oynuyor

Hocam şu söyledikleriniz milattan önce söylenen şeylerdi iniesta messi geçin bunları adamın 70 80 90 küsur golü var hepsini mi iniesta xavi fabregas attırdı bu adamın kendi başına attığı bir tane golü yok mu ? Öyle birşey söylüyorsun ki aşırı alakasız her takımın kendi oyun stili var ve futbol takım oyunudur boşuna 11 kişi çıkmıyorlar sahaya . Messi küçüklüğünden beri barcelonada zaten bilirsiniz durumları büyüme konularnı vb ve şuan gelebileceği en üst düzeyde eğer ronaldo realde başlamış olsaydı başka takıma gideceği garanti miydi? Hayır değildi .

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arjantine de cevap verin paşalar öyleyse?Siz çok dar açıdan bakıyorsunuz ronaldo her gittiği takımın yıldızı olur,sırtlar ama messi öyle değil giderse başka takıma konuşalım tekrar

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ne goy goy meraklısı adamlarmışsınız yahu bitmedimi bu geyik :D

The Virus

Doçent
Reaksiyon puanı
1
​Bence kesinlikle Messi!

- - - Mesaj Güncellendi - - -
@desperado64
Kurufasulye

- - - Mesaj Güncellendi - - -
@Serhat Y
Konuyu özetlemişsiniz. Bencede Messi!

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İkisi de çok iyi oynuyor ronaldo daha artist messi ise daha alçak gönüllüdür fark bu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ikiside çok başarılı bir oyuncu (futbol takım oyunudur bunu bilin bazı xavi iniesta olmadan messi bişey deil diyenlere) Ronaldo teknik olarak iyi ama ben messinin tekniğini daha çok seviyorum Ronaldo sert oynuyor messi biraz daha kıvrak pascıl bi adam yani zeki adamın ayağı değil beyni oynuyor futbolu .. neyse bnm tarzım LEO ANDRES MESSİ:yes:

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Bir futbolcunun iyiliği tek takımla belli olmaz.

Messi'yi başka takıma koyarsan afallar kalır hiç bir şey yapamaz. Ama CR7 Kendini ispatlamış bir futbolcu.

mtsf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
11 ronaldo 11 messi olacak şekilde bir maç yapılsa ronaldo çevikliği ve süratiyle dagıtır ama messide takım oyunu sayesinde kırılmadık rekor bırakmadı

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
pes mi fifa mı gibi bişey bu çözülmez herkesin farklı düşüncesi vardır :) ben messi diyorum

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Messi'nin İspanya Ligi'nde en çok gol attığı takım Real Madrid'miş. :)

10703677_1181479901892224_1420938306781486592_n.jpg

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
takım oyuncusu olarak messi daha taktiksel oynuyor ronaldo tek tabanca