Soru Sizce hangi mause'u almalıyım ?

as1m

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Şuan elimde bulunan rampage km r5 adlı mause um aylardım çift tıklıyor ve benim canıma tak etti bende yeni bir mause almaya karar verdim.
Şuanlık elimde para yok o yüzden en fazla 160tl verebilirim.

İlk mause : A4 Tech Op-620D, USB Optik Mouse, 2X Buton, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Bu mause u zamanında çok kullanmıştım,yıllarca internette cs1.6 olsun wolfteam olsun oynadım ve elime tam oturan bir mause tu.Araştırdığımda ise uzun yıllar gittiği söyleniyor.

İkinci mause: HP OMEN 400 Gaming Mouse 5000 Dpi Pixart sensör 3ML38AA - PttAVM.com

Bu mause ise araştırdığıma göre fena olmayan bu paraya alınabilecek en iyi mause olduğu söyleniyor yapı olarak elime oturacağını çok sanmıyorum,ama kaliteli ise yinede alınabilir.

Sizce hangi mause u almalıyım genellikle cs go,lol,gibi rekabetçi oyunlar oynuyorum..Sizin yorumlarınızıda değerlendirerek biraz sonra siparş verecem.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972

Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer bütçen artarsa Logitech G102 Lightsync alabilirsin.

sedatistan

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Logitech G102 tavsiye etmiyorum, tombul bir mouse, g300s elime oturuyordu sonra g103 aldım tombul geldi ele oturmuyor kavrayamıyorsun.

Bence HP omen iyi gibi ama genel olarak benim tercihim oyuklu modeller g300s gibi.

as1m

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Logitech G102 tavsiye etmiyorum, tombul bir mouse, g300s elime oturuyordu sonra g103 aldım tombul geldi ele oturmuyor kavrayamıyorsun.

Bence HP omen iyi gibi ama genel olarak benim tercihim oyuklu modeller g300s gibi.
Sanırım biraz daha bekleyip bütçeyi arttırmam iyi olur,g300s iyi tercih aslında

sedatistan

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Sanırım biraz daha bekleyip bütçeyi arttırmam iyi olur,g300s iyi tercih aslında
bu g300s 'i 2. alışım 2016 dan beri bir tek onu kullanıyorum, rahatlığına alıştın mı bırakamıyorsun.

Üstündeki tuşlar falanda aşırı rahatlık sağlıyor bence, hepsini aktif kullanıyorum.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972

Tombul Mouseları ben daha çok seviyorum.Elim geniş.Bu kişiden kişiye değişir.Ve kötü olduğu kabullenilmez.

bu g300s 'i 2. alışım 2016 dan beri bir tek onu kullanıyorum, rahatlığına alıştın mı bırakamıyorsun.

Üstündeki tuşlar falanda aşırı rahatlık sağlıyor bence, hepsini aktif kullanıyorum.
Ki G300S daha tombul değil mi?

sedatistan

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Tombul Mouseları ben daha çok seviyorum.Elim geniş.Bu kişiden kişiye değişir.Ve kötü olduğu kabullenilmez.

Ki G300S daha tombul değil mi?
hayır değil oyuklı bir yapısı var. Basparmağın o oyuğa giriyor böylece tümden kavrayabiliyorsun.

Tombul olanlar eski klasik a4 mouselar mesela.