Sizce en iyi Twitch yayıncısı kim?

Bu konuyu okuyanlar

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Şimdi şöyle bir durum var herkes için aynı mı bilmiyorum ama ben sadece oynamadığım yada oynayamadığım fakat çok sevdiğim oyunların yayınını izlerim yani halihazırda oynadığım bir oyunun yanını izleme işi bana çok garip gelmiştir çünkü açıp kendim oynarım zaten :)

İlk online oyunum olan ve eski ruhunu şu anda kaybetmiş p2win'e dönen Silkroad Online, izlediğim tek oyun yayını diyebilirim. Yayıncı olarakta Cengizhan Çelik'i tek geçiyorum.

Yunus5561

Asistan
Reaksiyon puanı
210
Mithrain ve pintipanda yı eşit şekilde seviyorum

Murat Kasrat

Asistan
Reaksiyon puanı
80

Türkiye genelinde en çok yayınını izlediğiniz yayıncılar hangileri? Tamamen zevk meselesi olabilir, ancak siz yayıncıyı belirtirken neden izlediğiniz yönünde tavsiyelerinizi sunarsanız bizler içinde birer rehber olmuş olacak.

Açıkçası ben Mithrain yayınlarını seviyorum, kalabalık oluyor..
bence kesinlikler elraen ve wtcn.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
YabguNizamPasha... TR'de Total War yayını yapan en iyi kişi.

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450
Levo ve Yavuz Öksüz. Levoyu çok uzun zamandır takip ediyorum. Yavuzda düzgün adam yayınlarını ve oyunculuğunu beğeniyorum.

Reaksiyon puanı
37

Türkiye genelinde en çok yayınını izlediğiniz yayıncılar hangileri? Tamamen zevk meselesi olabilir, ancak siz yayıncıyı belirtirken neden izlediğiniz yönünde tavsiyelerinizi sunarsanız bizler içinde birer rehber olmuş olacak.

nadiren girerim girdiğimde 1-2-3 izlenen yayıncıları izlerim iletişim daha kolay

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,806
Ferit veya Kemal

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
Ferit Karakaya bence. Twitch çok sık girmesem de YT olsun klipleri olsun izliyorum ve hepsinde eğleniyorum yayınları eğlenceli geçiyor. Ek olarak FPS oyunlarında çok başarılı izlemesi zevkli oluyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,080
Nejdat Delioğlu teknoloji ile ilgili ne ararsan. Adamın Youtube kanalının ilk 1000 abonelerindenim. Yıllardır usanmadan insanların iyiliğine video çeker, belki işinize yarar diye. Bizim ülke bu adamı hak etmiyor.
Nejdat abi efsanedir. Bende aboneyim çok yararlı bilgiler veriyor.

Malesef ki izleyici kitlesi az. :(

hakancoskun4891

Müdavim
Reaksiyon puanı
757
canlı olarak izlemem genelde youtubedan izlerim, kalkgel ekibi, unlost, elraen,

mustafa_sryr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

unlost

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Nonolive platformuna geçti ama hiç sevmedim. Belirli bir süre izledikten sonra kaliteyi 240p ye düşürüyor ve üye olmadan tam ekran izletmiyor. Kalite sorununu çerezleri temizleyerek hallediliyor ama sıkıyor bir süre sonra sürekli temizlemek. Üye olmak içinde telefon istiyor.
Umarım tekrar twitche döner. Abonelik fiyatlarıda çok düştüğü için abonesi de çok olur.

SeNNuri2131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
başkalalarını izlemek boş zaman kaybı kendim oynar eğlenirim daha iyi hiçbir zaman izlemem başkasını

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
1.Elraenn 2.Pqueen 3.Adal
(Adal 2. De olabilirdi ama bir tık daha önde Pqueen)

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Nonolive platformuna geçti ama hiç sevmedim. Belirli bir süre izledikten sonra kaliteyi 240p ye düşürüyor ve üye olmadan tam ekran izletmiyor. Kalite sorununu çerezleri temizleyerek hallediliyor ama sıkıyor bir süre sonra sürekli temizlemek. Üye olmak içinde telefon istiyor.
Umarım tekrar twitche döner. Abonelik fiyatlarıda çok düştüğü için abonesi de çok olur.
Ban yedi

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096

Elraen ve wtcn elraen hikayesini falan anlatiyor ve bir seyler izlerken verdigi tepkiyi izlemek zevkli oluyor ayni sey wtcn icinde gecerli