Sizce en iyi Twitch yayıncısı kim?

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Videoyun - Batu Bozkan
Kendisi Microsoft'ta çalışan bir mühendis olmalı. Gerek çevresi, gerek etkinlikleri, gerek takipçileri ile etkilişimi olsun çok iyi bir yayıncı. Şu an 4000 abone çekilişi yapıyor ve çok güzel ürünler dağıtıyor sağ olsun. Takip etmenizi öneririm.

Ayrıca Elraen'i de severim.
Az dinlemedik askerlik anılarını... :)

lBLack

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Off bu çok zor bir soru. Elraenn olsun, Kendine Müzisyen olsun, Pqueen bacım olsun... Zor soru zooor...

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001

Türkiye genelinde en çok yayınını izlediğiniz yayıncılar hangileri? Tamamen zevk meselesi olabilir, ancak siz yayıncıyı belirtirken neden izlediğiniz yönünde tavsiyelerinizi sunarsanız bizler içinde birer rehber olmuş olacak.

Açıkçası ben Mithrain yayınlarını seviyorum, kalabalık oluyor..
Oguz sasi tam manyak benim kafadan oluyor

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Eğer 1 kişi diyeceksek elraen 1den fazla ise
elraen,kendine müzisyen,wtcn,utheneras

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
En iyi yayıncı kimse kim, sonuçta bunlar her naneden anlarmış gibi konuşup, vasıfsız bir şekilde oyun oynayıp, para kazanmıyor mu? Bunlara donate atacağınıza gidin açık kaynak yazılımcılarına, öğrencilere bağış yapın. Vakfa değil ha öğrenciye ve yazılımcılara.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama oguzsasi tam kafa adam :D Bağış atmam ama izlerim.

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Elraen takip ediyorum ama her yayınını değil ve Twitchden izlemem bir durum olmadıkça. onun dışında şuan aklıma gelmiyor ama Genelde Twitchten izlemem Youtubedaki yayın kesitlerinden izlerim.

penguen (!)

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
YouTube'daki yayın kesitleri çok güzel oluyor. Ama neredeyse çoğunda küfür var. Eğer izleyecekseniz kulaklıkla izleyin yada ses kısın. Küfürden rahatsız oluyorsanız orasını bilmem.

Kaan_M

Doçent
Reaksiyon puanı
1,891
Bi Mithrain izlerdim eskiden. Şimdi hiç birine bakmıyorum.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

Türkiye genelinde en çok yayınını izlediğiniz yayıncılar hangileri? Tamamen zevk meselesi olabilir, ancak siz yayıncıyı belirtirken neden izlediğiniz yönünde tavsiyelerinizi sunarsanız bizler içinde birer rehber olmuş olacak.

Twitch izlemiyorum açıkçası. Ama yayın kayıtlarını izlemek zevkli oluyor. Pqueen izlemek hoşuma gidiyor, küfürler aşırı az ayrıca.

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059

Benim için Doğukan adal, pqueen ya da Enis kirazoğlu olabilir ama objektif bakarsak elraen.

Çay Perisi

Profesör
Reaksiyon puanı
938
Hiçbirini izlemem. Bir de dansöze para atar gibi yayıncıya para gönderenler var onları hiç anlayamıyorum.
'Güzel vurdu adamı bi 50 Lira göndereyim'

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Elraenn ve pqueen fakat ben o insta postlarındaki alttaki toxiclerden değilim.Çok takip ettiğim var 1.favorim Pqueen 2.favorim elraen.Pqueen gayet samimi ve komik geliyor,birazda sakinlik istersemde elraenn iyi gidiyor.+olarak Unlost (sadece csgo izliyorum,kasa açma iddia vs.)

Furkany65

Asistan
Reaksiyon puanı
49

HYPE'ın bazı yayınları cidden iyi eğlendiriyor.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Ben :D şaka şaka. Ben genelde Elraenn ve Emre Kayır izliyorum. Bir de Nightcalhere izliyorum. Kendisi gayet iyi Hearthstone oynuyor. :)