Sizce En İyi Resim Görüntüleme Programı Hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

muktedir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar

Sizce en iyi resim görüntüleme programı hangisi? Nero'yu kullanıyordum ama çok kullanışlı değil bence.Windows'unki de çok iyi değil.Bana bir tavsiyede bulunurmusunuz. Hemde güzel bir istatistik oluşmuş olur.
Saygılarımla...;)

sharlk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla ben windows live ninkini kullanıyorum ayrıca birde anket hazırlasaymıssın iyi olurmus

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Forever irfan View ;)

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Windows live ;)

beyazad

Profesör
Reaksiyon puanı
22
irfan wiev basit,güzel, kullanışlı:icon_:
ACDSee detaylı, güzel:icon_:
XnWiew basit kullanışlı:icon_:

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
windows resim görüntüleyici!! :D

By-eXe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence orjinali resim görüntüleyici " Windows Faks ve Resim Görüntüleyici - Paint "

fedorac0re

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Picasa 3 ü denemeni tavsiye ederim, şimdiye kadar windows un kendi resim görüntüleyicisini kullanıyordum taa ki picasa yı görene kadar ;)

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
görüntüleme windows resim görüntüleyici oynamalarda da ps

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Irfanview. Ama profesyonel işler için bence Photoshop. Mamafih çok önceden tanıştığım Irfanview hemen hemen her işimi görüyor. Zamanında 1.9 Mb Acdsee görüntüleme, 5.0 Mb Winamp müzik çalıcı, 7.0 Mb. (ismini unuttum) film göstericisi, yani toplamda 15 Mb. çeşitli programlar yerine yaklaşık 750 Kb. lık programı ile http://www.irfanview.com/İrfan Skiljan'ın programı oldukça iyi idi. Şu günlerde Acdsee son sürümü ile 35 Mb.lara tırmanırken İrfanview sadece 1.29 Mb.de kalmış.

cyberfalcon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İrfanview ü önceden kullanmıştım ama resimlere bakmak için çok kullanışlı gelmedi bana, ACDSee gibi direk klasörler arasında gezinip istediğin resme anında bakamıyordun.
DOS ta çalışan sea diye bir program vardı, DOS'ta olmasına rağmen ekran kartının en üst çözünürlüklerini kullanabiliyor ve resimleri ACDSee den daha hızlı yükleyebiliyordu.

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Resim görüntüleme programları denedim, Picasa, ACDSee, IrfanView gibi. Ama bunları neden kullanacağımı fark edemediğim için Windows Resim Görüntüleyici'ye döndüm. Amaç sadece bakmaksa aynı zamanda hızlı olmalı.