Soru Sizce boy-kilo dengem iyi mi?

aşkınyolcusu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,613
Arkadaşlar boyum 1.84, kilom 73. Sizce şu an iyi mi? Vücut geliştirme sporuna başlamak istiyorum.

Son düzenleyen moderatör:

barisbiyik

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,005
Teşekkürler hocam ☺️, her hangi bir dövüş sporuna da başlamak istiyorum, kick boks veya muay thai düşünüyorum
Şuana kadar 15 den fazla branşla ilgilendim 10unda derecelerim var güvenebilirsin yani önerime :D
Eğer ciddi anlamda yönelimin yoksa dövüş dışında sporlarla ilgilen eğer yaşadığın yer uygunsa kürek sporuyla ilgilenebilirsin

aşkınyolcusu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,613
Şuana kadar 15 den fazla branşla ilgilendim 10unda derecelerim var güvenebilirsin yani önerime :D
Eğer ciddi anlamda yönelimin yoksa dövüş dışında sporlarla ilgilen eğer yaşadığın yer uygunsa kürek sporuyla ilgilenebilirsin
Başlangıçta boks öneririm.
Çok az boks biliyorum ilgilendim lisede, ayak duruşu düzgün yumruk atmak gibi temel şeyler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Geçmişte okul takımlarında futbol ve basketbol oynamıştım, benden sadece o kadar 😀

Son düzenleme:

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,014
Boks ile başla eğer dövüş sporuyla ilgiliysen. Bütün dövüş sporları için hem düzgün duruş, hem de düzgün vuruş çok önemli. Biliyorum demişsin ama bilmiyorsundur :) 5 sene boksa gittim koç "artık seni ringe çıkartalım" dedi ben kabul etmedim ve bıraktım. Boks muazzam bir spor. Hem kondisyonun çok iyi oluyor hem de diğer dövüş branşlarına geçişin kolaylaşabiliyor.

aşkınyolcusu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,613
Boks ile başla eğer dövüş sporuyla ilgiliysen. Bütün dövüş sporları için hem düzgün duruş, hem de düzgün vuruş çok önemli. Biliyorum demişsin ama bilmiyorsundur :) 5 sene boksa gittim koç "artık seni ringe çıkartalım" dedi ben kabul etmedim ve bıraktım. Boks muazzam bir spor. Hem kondisyonun çok iyi oluyor hem de diğer dövüş branşlarına geçişin kolaylaşabiliyor.
5 sene çok iyi hocam, umarım kimse size laf atmaya kalkmaz, kendisi için iyi olacağını düşünmüyorum 😂

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,014
5 sene çok iyi hocam, umarım kimse size laf atmaya kalkmaz, kendisi için iyi olacağını düşünmüyorum 😂

180 boy 120 koli 5 sene boks olunca zor oluyor laf atmaları. Ama eskisi gibi değil artık insanlar. Yaşın kaçtır bilmiyorum ama eskiden delikanlı gibi kavga edilirdi. Şimdi millet pantolonunun içinden pala, keser falan çıkartıyor psikopatlar gibi.

aşkınyolcusu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,613
180 boy 120 koli 5 sene boks olunca zor oluyor laf atmaları. Ama eskisi gibi değil artık insanlar. Yaşın kaçtır bilmiyorum ama eskiden delikanlı gibi kavga edilirdi. Şimdi millet pantolonunun içinden pala, keser falan çıkartıyor psikopatlar gibi.
24 yaşındayım hocam, eskiden sokak kavgalarında yere düşene vurulmazmış, şimdi MMA ringi gibi bacaktan tutup yere yatırıp yerde dövüyorlar, bıçaklar palalar zaten psikopatça.

Görkem Say

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
25,476
184 boy 73 kilo gayet iyi. Vucudundaki kas kutlen fazlaysa 80'e kadar yolun var.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,014
24 yaşındayım hocam, eskiden sokak kavgalarında yere düşene vurulmazmış, şimdi MMA ringi gibi bacaktan tutup yere yatırıp yerde dövüyorlar, bıçaklar palalar zaten psikopatça.

Yere düşmeyi bırak, hafiften sendeleyince üstüne gitmezdik adama bir şey olmasın diye. Ondan sonra ne oldu bilmiyorum, millet birbirinin kafasında tepiniyor.

aşkınyolcusu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,613
Yere düşmeyi bırak, hafiften sendeleyince üstüne gitmezdik adama bir şey olmasın diye. Ondan sonra ne oldu bilmiyorum, millet birbirinin kafasında tepiniyor.
Artık insanların birbirine saygısı azalmış olmalı hocam, başka açıklaması yok.

Homelander

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kendi fikrimce boyunuza göre kilonuz minimum 85 olmalı. Benim boyum 1.86, kilom ise 106. Kendimi dev gibi hissediyorum ve hoşuma gidiyor. :D

aşkınyolcusu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,613