Sizce antreman programı mı değiştirmeli miyim?

Bu konuyu okuyanlar

themir1905

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Arkadaşlar resimdeki program antreman hocam tarafından verildi. Fakat 2. Kez gidiyorum ve program aynı yani faydasını bile görmedim. Sizce program değiştirmelimiyim? Shredded brothers diye bir ekibin programından satın alsam yararı olur mu?
62 Kiloyum ve 1.74 Boyum var.

Programda bulunan aletleri 12x2 (30 saniye dinlenme) olarak kullanıyorum.

Program:

safex

Asistan
Reaksiyon puanı
229
2. kez gidiyorsun etkisini görmedin??

fred3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim 2 kere gitmekle herhangi bir gelişim göremezsin zaten. bunlar hareketleri doğru yaparsan ve düzgün beslenirsen 3-4 ay sonra belirgin bi gelişme görürsün.

themir1905

Asistan
Reaksiyon puanı
41

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Screenshot_20190807_211343_com.example.android.notepad.jpg

3 sene uyguladım artık yavaş yavaş splite geçiyorum. Yabancı ve Türk karışık makalelerden düzenledim.

Byilmaz91

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Şu olaya ayarım arkadaş, hocalar tutuyor bir programı 100 farklı kişiye veriyorlar. Bu programı arat salonlarda, aynısından on tane daha bulursun. Dostum eğer paket almayı düşünüyorsan Shredded Brothers iyidir, sağlamdır. Ancak tabi ki bir süre araştırma yaparsan, hem paran cebinde kalır hem de öğrenirsin. Unutma bilgi en değerli sermayedir. Bu işler böyle olur, bilimle irfan ile, spor yapmaya başlayacaksın belki 3 ay boyunca hiç bir yararını görmeyeceksin yanlış programlardan, sonra değiştirip tekrar devam edeceksin. En iyi programı en iyi hoca yazmaz. Bunu unutma, senin için en iyi programı yine sen yazarsın.

themir1905

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Şu olaya ayarım arkadaş, hocalar tutuyor bir programı 100 farklı kişiye veriyorlar. Bu programı arat salonlarda, aynısından on tane daha bulursun. Dostum eğer paket almayı düşünüyorsan Shredded Brothers iyidir, sağlamdır. Ancak tabi ki bir süre araştırma yaparsan, hem paran cebinde kalır hem de öğrenirsin. Unutma bilgi en değerli sermayedir. Bu işler böyle olur, bilimle irfan ile, spor yapmaya başlayacaksın belki 3 ay boyunca hiç bir yararını görmeyeceksin yanlış programlardan, sonra değiştirip tekrar devam edeceksin. En iyi programı en iyi hoca yazmaz. Bunu unutma, senin için en iyi programı yine sen yazarsın.
1 aydır sürekli aynı programa çalıştım, hiçbir yararı dahi olmadı. 1 aydan bir şey beklenmez tabi ama az da olsa biraz değişime uğramak gerekir. Dediğiniz gibi araştırıp bulayım, bulamazsam eğer shredded brothers ın programını alacağım 5 gün sonra indirim yapıyorlarmış. Teşekkürler.

Byilmaz91

Asistan
Reaksiyon puanı
133
1 aydır sürekli aynı programa çalıştım, hiçbir yararı dahi olmadı. 1 aydan bir şey beklenmez tabi ama az da olsa biraz değişime uğramak gerekir. Dediğiniz gibi araştırıp bulayım, bulamazsam eğer shredded brothers ın programını alacağım 5 gün sonra indirim yapıyorlarmış. Teşekkürler.
Hadi kolay gelsin bakalım, emin olun kendinizin araştırıp başarması daha iyidir.