Sizce altyapımda değişiklik yaparlarmı?

mhmmdsys47

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Arkadaşlar ben altyapı iyileştirmesi için türk telekomun gerekli merciilerine başvurdum,daha sonra müşteri hizmetlerinden bana 1 ay içerisinde vdsl altyapısına geçiş işleminin gerçekleştirileceği söylendi,sizce geçermi?

Ne düşünüyorsunuz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar ben altyapı iyileştirmesi için türk telekomun gerekli merciilerine başvurdum,daha sonra müşteri hizmetlerinden bana 1 ay içerisinde vdsl altyapısına geçiş işleminin gerçekleştirileceği söylendi,sizce geçermi?

Ne düşünüyorsunuz?
Yaparlar. ADSL ve VDSL bakır kablodan veriliyor. Sadece saha dolabını değiştirmeleri yeterli. Tabi evindeki altyapı kötüyse senin elektriçiye para verip iç tesisatı düzelttirmen gerekiyor ondan sonra güzel internet deneyimi yaşarsın.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Vay terbiyesizler beni zamanında günlerce altyapınızı yeniledik yeni kablolar döşedik hızlı internet istemez misiniz diye boş yere aramışlar desene. Zalim tt.
ADSL ve VDSL dediğim gibi bakır kablo. Fiber sadece fiberoptik kabloyla ki onun da çeşitleri var. Uzun iş.
Vallahi kablolar yeni diye biliyorum ben ama?
Benim 25 senelik evde 35 mpbs sorunsuz vdsl kullanıyordum herhalde problem olmaz. Hattınız kötü şu bu falan filan derlerse ona göre hareket edersin.
Ara sıra tt sitesinden, millenicom, turknet sitesinden altyapı sorgula. tt hipernet derse vdsl gelmiştir diğerleri de yüksek hız verir. Turknet noktaısna dikkat e t onların da kendi altyapıları olabiliyor olabilir evinde o zaman kendine göre rakam çıkartır ttde hizmet verdiği rakamı çıkarmaz.