Soru Sizce 10 yıl sonra ne olur?

Miri_98

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Selam iyi forumlar herkese öncelikle. Oturuyordum birden aklıma böyle bir soru geldi sizinde fikirinizi alayım dedim. Beyler ve hanım efendiler sizce 10 yıl sonra akıllı telefon sektöründe telefonlara ne gibi ilginç ve ya aklınıza şimdi gelen gelmeyen özellikler gelir sizce? Ben bir tanesini söyleyeyim Aİ konusunda artık telefonlar çok uçmuş olur hatta bizim yerimize bildirimlere cevaplar verip bizim gibi davranmaya başlaya bilirler. Biraz az gelişmiş ülkelerde zor olsada eve sipariş uygulamalarında direk sizin seveceğiniz şeyleri sipariş eder. Bana rastgele yeni tadımlık birşeyler bul dersin senin damak zevkine göre karar verir direk ve siparişler verir diye düşünüyorum. Ekranda parmak olayı da belki yok ola bilir yavaş-yavaş çünkü gözlerle ve ya ses kontrolleri ile direk telefonun her yerinde geziniriz. Önemli toplantıları dinleyerek o toplantıdan notlar çıkarır hatta doktor ile görüşme esnasında bizim hatırlamadığımız bazı zararlı alışqanlıkları hatırlatır daha düzgün beslenmememize yardımcı olur.