Siz Siz Olun Karınca Hosting'e Bulaşmayın...

Bu konuyu okuyanlar

nobody946

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar dostlar,
Eğer yeni bir hosting arayışı içindeyseniz siz siz olun SAKIN Karınca hosting'in düşük fiyatlarına aldanmayın. Yaklaşık bir aydır site iki saatte bir gidip gidip geliyor. Ve şuan itibari ile cpanel ve "hosting'in kendi sitesi dahil" hiçbir yere ulaşamıyorum...
Umarım sistemleri çökmemiştir. Çünkü elimde ne yedek var ne de cpanel erişimi...

bodyguard06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 4 yıldır Karınca Hosting müşterisiyim. İlk yıllar gayet iyilerdi. Ancak son birkaç yıldır müşteri memnuniyeti azaldı, teknik sorunlar artmaya başladı. Şu an ne kendi sitemi doğru düzgün kullanabilyorum ne de firmanın sitesine girebiliyorum. ÖZellikle son 1 yıldır siteler çok fazla down durumuna düşüyor. Bir ara düzelttiler gibiydi ama yine başladı çSanırım yeni bir hosting aramanın vakti geldi.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Türkiyeden hiçbir hosta para vermeyin kaliteli değiller. Masaüstü pc ile sunuculuk oynuyorlar. Yarıyolda kalırsın derdinizi dinlemezler çözüm sıfır yedek sıfır uptime boktan. Yurtdısında bu işi profesyonelce ve ucuz maliyetle Çözersiniz

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Türkiyeden hiçbir hosta para vermeyin kaliteli değiller. Masaüstü pc ile sunuculuk oynuyorlar. Yarıyolda kalırsın derdinizi dinlemezler çözüm sıfır yedek sıfır uptime boktan. Yurtdısında bu işi profesyonelce ve ucuz maliyetle Çözersiniz
Niye öyle diyorsun Natro gibi kaliteli hostingler var ülkemizde.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Niye öyle diyorsun Natro gibi kaliteli hostingler var ülkemizde.
nator gibi cok kaliteli sunucularda gördüm sürekli devre dışı kalıyor cok kaliteli olanlarda var fakat pahalı o fiyata daha iyi hizmet alırsın yurt dışında.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Evet bende mağdurum cpanel açılmıyor yedek te alamıyorum. siteyi taşımak istiyorum ama yedek olmadığı için taşıyamıyorum. cpanelde açılmıyor ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz.

SilverMan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet bende mağdurum cpanel açılmıyor yedek te alamıyorum. siteyi taşımak istiyorum ama yedek olmadığı için taşıyamıyorum. cpanelde açılmıyor ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz.

cPanel hatası aylardır devam ediyor. Düzeltme konusunda en ufak bir çabası yok edepsizin..