Siyasi İçerikler ve Gündem (Türkiye/Dünya) Kategorisi

tugbagaleri

Profesör
13 Mayıs 2006
2,224
47
228
bence her mesaja damga pulu yapıştırılsın sonra 5 kattaki jale hanımda bu damga pullu mesajları dijital imzalı epostasıyla foruma gondersin forumda 7 kişilik bir ust komisyonda cogunluk kararırna göre bizlere ulaşssın böylece hiç şiddet kan ve kafa koparma yorumları çıkmaz eğer çıkarsa bu üyeleri Abdurrahman Dilipak ve Toktamış Ateş öncülüğünde karayip korsanları /4 flim çekimlerinde figüran olarak oynatmak için tur düzenleyelim

Mai Nai

Guru
Emektar
23 Ağustos 2008
21,627
157
243
Güzel bir uygulama aslında,bende gece gece kafayımı yedim yazdığım mesaj noldu diyordum :D

0ReiS0

Dekan
8 Temmuz 2008
5,666
91
228
Çok güzel Uygulama Bide gereksiz haberleri yayınlamasanızda çok güzel olcak sadece önemli haberlere yer verirseniz minnettar kalırız.

0ReiS0

Dekan
8 Temmuz 2008
5,666
91
228
Gereksiz olan haberlere örnek verebilir misin?

Mesela ergenekon davası

mesela Bülent ersoy gibileri haberleri

mesela reklam kokan haberler

Mesela varmısın yokmusun haberleri v.s v.s

Ben bunları 1 aydır elimden geldiği kadar siteye koymuyorum gereksiz çünkü varsa gerçek birşey onu koymak zorundayız halkımızın kullanıcılarımız bilmesi lazım sevgiler Troy İyi Çalışmalar

NOT Troy bizim bi projemiz vardı neoldu onlar:)

Chester Merve

Profesör
22 Ağustos 2008
1,034
1
0
Ya psikolojim bozuldu, danışmanlık istiyorum. :D

Yazıyorum yorumu, "Moderatör onaylamadan yayınlanmayacak." diyor. :D

Bir de bir şeyi merak ettim. Şimdi ben yorumu yazdım. Onayladı moderatör arkadaşımız. Sonra geldim, asıl yazmak istediğimi değiştirip yazdım. :mrgreen:

Bunu yapmayı akıl edenler olursa vay halimize. :D

Elbruz46

Rektör
22 Şubat 2008
11,931
1,338
293
Mesela ergenekon davası

mesela Bülent ersoy gibileri haberleri

mesela reklam kokan haberler

Mesela varmısın yokmusun haberleri v.s v.s

Ben bunları 1 aydır elimden geldiği kadar siteye koymuyorum gereksiz çünkü varsa gerçek birşey onu koymak zorundayız halkımızın kullanıcılarımız bilmesi lazım sevgiler Troy İyi Çalışmalar

NOT Troy bizim bi projemiz vardı neoldu onlar:)

burada polemiğe girilmez ama ERGENEKON davasını Bülent Ersoy ile aynı kefeye koyan birinin entellektüel seviyesinden şüphe ederim...:icon_-1::icon_-1::icon_-1:

0ReiS0

Dekan
8 Temmuz 2008
5,666
91
228
burada polemiğe girilmez ama ERGENEKON davasını Bülent Ersoy ile aynı kefeye koyan birinin entellektüel seviyesinden şüphe ederim...:icon_-1::icon_-1::icon_-1:

Birader Benim Sölemek İstediklerimi Anlaya bildinmi Acaba ben bülent ersoy ergenekondadır diye bişey dedimmi ben diyorum bunların isimleri geçtiği haberleri burya paylaşmayın bunlar boş insanlardır bizim için ne yaptılar Okumadan Anlamadan Yorum Yapmayın Lütfen!!!!

Elbruz46

Rektör
22 Şubat 2008
11,931
1,338
293
Birader Benim Sölemek İstediklerimi Anlaya bildinmi Acaba ben bülent ersoy ergenekondadır diye bişey dedimmi ben diyorum bunların isimleri geçtiği haberleri burya paylaşmayın bunlar boş insanlardır bizim için ne yaptılar Okumadan Anlamadan Yorum Yapmayın Lütfen!!!!
Anladım ki sen okuduğunu anlamıyorsun...
Aynı kefeye sokmak Bület ersoy Ergenekon davasındadır demek mi?
Sen Ergenekon davasını magazin haberleriyle eş tutuyorsun...
Senin boş insanlar olarak nitelendirdiğin Ergenekon tayfası bu gün bir çok faili meçhulden sorumludur... danıştaydaki hakimlere yapılan saldırılardan sorumludur... Halkın iradesini yok saymaya çalışan bir tayfayı sen magazincilerle eş tutuyorsun... Magazinciler bu ülkeye herhangi bir zarar veremez... Ancak unutma sen hayatında dabe yaşamamış biri olarak bir darbe olduğunda neler olacağını tahmin dahi edemezsin... Ergenekon u küçümseyerek önemsizleştirerek kime hizmet etmeye çalışıyorsunuz anlamış değilim... KIZIL ELMACI'lar...

annttiigs

Profesör
7 Şubat 2007
2,589
24
218
:) Troy gördün mü Hakkı abi ??

Mesajı değil harf harf onaylatıp yazdırsan da olacağı bu :)

Uygulama çok güzel olsa da aklıma takılanı sorayım. Şimdi buradaki tartışmalarda ( kimi zaman en ateşlilerin içinde bulunan biri olarak söylüyorum ) moderatörler de bazen taraf oldular. Normaldir onların da bir görüşü olmalı. Ama ya terazinin topuzu kayarsa. Ya yayınlanan ile yayınlanmayan haberler saçmalamaya başlarsa ? İyi uygulanırsa çok güzel bir uygulama ancak suistimale açık bir uygulama da.

souris

Profesör
11 Ağustos 2008
1,614
3
218
Bence o bölümdeki haberler yoruma kapatılsın sadece bilgi verilmek amacı ile yayınlansın mesaj kaygısı çekmeyen üye zaten uğraşmaz gereksiz yorumdan kaçınır.Hemde biraz sakinleşir üyeler keza dün affedilemez bir olay vardı o bölümde ama üyeler halen burada uçuşan üyelerde adını göremedim.Hangi konu veya hangi üye adı olduğunu burada aleni şekilde yazıp o terbiyesizce yazılan cümlelere tekrar ilgi toplatmak istemiyorum ama 1,5 yıldır şu sitedeyim böyle terbiyesizce bir mesaj yazan üye görmedim.

ledzeppelinfan

Profesör
16 Haziran 2008
1,110
0
216
gereksiz bi uygulama :icon_-1:
şimdi bi sürü laf.
yok o taraf tutuyo benim mesjımı yayınlamıyor
yok o taraf tutuyo onun mesajını yayınlıyor

sevgili Troy
hem diyorsun ki "Burası, hepimize ait olan bir mekan. İstediğimizi yapabiliriz ".hemde mesajlara sansür uyguluyorsunuz.böyle iş olmaz.hepten yorumlara kapatın.yorum yazılmasın.merak eden insan girer haberleri okur ki bölümün amacıda budur.siyaset bölümü başlı başına bir hata.geçenlerde bir arkadaşımla konuşuyordum.sdn nin rss lerini eklemesini söylüyordum.güzel haberler çıkıyor filan diye.bana şöyle söyledi:

"SDN yi pek sevemedim.okadar tutulan bir site gibi görünmüyor.bi kaç kez foruma girdim.siyaset bölümü sayesinde ayakta kalıyor.herkes oraya geliyor"

gerisini siz düşünün

zafercem

Asistan
17 Ekim 2008
404
1
0
Bu uygulamayı tamamen saçma buluyorum.Düşüncelerden korkan bir moderatör olabilir mi.Bence hakaret,küfür hariç ne olursa olsun her türlü görüşü yayınlamalısınız.İnsanların düşüncelerine ket vuramazsınız.Burası demokratik bir platform değil mi.İnsanların görüşleri,düşüncelerini kimse sınırlayamaz.Eğer bu uygulamanızdan vazgeçmeyecekseniz konu başlılığını tamamen kapatın lütfen.Yarı demokratik bir platform mu olur.Ayrıca yayınlanacak görüşlerin kıstası nedir.Fıkra mı anlatalım.Moderatör arkadaşım bu uygulamanı tekrar gözden geçirmelisin.

PcMaSTeR

Profesör
18 Ağustos 2006
3,511
5
218
Bu kararın ne kadar doğru alınmış bir karar olduğunu bir kez daha gördüm, Tebrikler Adminim. :clover:

Elbruz46

Rektör
22 Şubat 2008
11,931
1,338
293
Bu gün iki konu ekledim gündeme
ikisi de yayınlanmadı...
ya moderatör daha onaylamadı
ya da okudu onaylamama kararı verdi...

Haber siyasi içerikli dğeil Ekonomi ile ilgili İMF haberiydi...
bari onaylanmadıysa onaylanmadığına dair haberi ekleyene bilgilendirme mesajı atın...

eray045

Rektör
12 Nisan 2008
12,600
250
243
Bu gün iki konu ekledim gündeme
ikisi de yayınlanmadı...
ya moderatör daha onaylamadı
ya da okudu onaylamama kararı verdi...

Haber siyasi içerikli dğeil Ekonomi ile ilgili İMF haberiydi...
bari onaylanmadıysa onaylanmadığına dair haberi ekleyene bilgilendirme mesajı atın...

onaylanmayan konular diye bir başlık olabilir ;)

CZC

Profesör
26 Ağustos 2008
1,519
1
0
Bu uygulamayı tamamen saçma buluyorum.Düşüncelerden korkan bir moderatör olabilir mi.Bence hakaret,küfür hariç ne olursa olsun her türlü görüşü yayınlamalısınız.İnsanların düşüncelerine ket vuramazsınız.Burası demokratik bir platform değil mi.İnsanların görüşleri,düşüncelerini kimse sınırlayamaz.Eğer bu uygulamanızdan vazgeçmeyecekseniz konu başlılığını tamamen kapatın lütfen.Yarı demokratik bir platform mu olur.Ayrıca yayınlanacak görüşlerin kıstası nedir.Fıkra mı anlatalım.Moderatör arkadaşım bu uygulamanı tekrar gözden geçirmelisin.

İyi de güzel kardeşim son birkaç günü herkes kendi mesajlarından yola çıkarak hatırlasın önce..

Resmen Alevi-Sünni gerginliği getirmedi mi başlık ve mesajlarından biri?
Bir diğer başlıkta da 100 kişiden 90 tanesinin başörtüsüne hakaret olarak sayacağı yorumların olmadı mı?
Demokratik sadece kendi düşüncelerini tartışılmaz gerçek, farklı düşünceleri ise yasak ve tabu saymak mı sence?
Pek çoğunuz 18-25 gibi inanılmaz potansiyeli olan yaşlardasınız.. Birbirinize hakaret ederek, birbirinize vurarak mı tamamlayacaksınız evriminizi?

Ana başlık kontrollü de olsa sürsün diyenlerdenim..
Ta ki adam gibi tartışmayı öğreneceğimiz güne kadar..

BaRY

Profesör
27 Aralık 2007
1,635
12
218
bu ne ya, anasayfada neye bassam, konu kaldırılmıştır, uyarısı.

ayhan.akyuz

Asistan
18 Haziran 2007
396
1
0
admine
özellikle aydınlıkçı/i.p li üçlü çetenin milli ve manevi duyguları daima rencide edici ve forma katılanların inanç ve siyasi görüşlerini açıklamaya mecbur edici tahrikkar konularından bizarız
etki tepki meselesinde onlara cevap verirken biliyoruzki kaliteyi düşürüyoruz
türkiyemizin güzide sitesini bir görüşün insiyatifine bırakılması düşünülemez biryerden direktifle paslaşarak bu formda yazmaları problemin ana nedenidir
yine bir arkadaşımızın sanki alevi-sünni problemi var gibi göstererek konu açması yine miili birliğimiz atatürkün bu polemiklere alet edilmesi ve resminin yersiz kullanılması sorunların bazılarıdır
yazan arkadaşlarımızın biliyorsa yazmaları bilmeyenlerinde bunlardan nasiplenmeleri amaç olmalıdır
özellikle dini konularda konuşmak fetva türünden açıklama yapmak müctehid imam olmayı gerektirir derlemelerle dini konuların açılması doğru olmamaktadır
kardeşlerimiz yazarken çok ihtiyacımız olan milli manevi birlik beraberlik ve değerlerimize önem gösterirse hiç kimsenin inancını düşüncesini alaycı uslublarla rencide etmezsa ve aramızda olmayan cevap veremeyecek konumda olanlarla sadece duyumlara bağlı hüküm verilmezse kalite artacaktır bizde tartışırken saldırgan olmayacağız belki sana denetleme işi bile düşmeyecek
bu vatan hepimizin
birlikte rahmet ayrılıkta azab vardır
fitne katl den eşeddir