Siyah Süt

Çürük Elma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Elif Şafak
DOĞAN KİTAPÇILIK

''Siyah Süt, cesur, şaşırtıcı, tılsımlı bir roman: Bunca kötülüğün ortasında, bize umut veriyor Elif Şafak, dayanabilmek, direnebilmek ve sonra hayata, bir mucize gibi, yeniden başlayabilmek için.''
Selim İleri

SİTE:www.kitapyurdu.com

armess

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gerçekten okunması gereken güzel anlamlı bi kitap
kitabın son metninde "Bu kitap okunur okunmaz unutulmak için yazıldı.Suya yazı yazar gibi..." geçer.
gerçekten de öyle kitap çok akıcı elif şafak kendini içindeki sesler korosu ile tasvir etmiş çok da hoş olmuş
kitap bittikten sonra tek hatırladığın yada senden hoş bi tebessüm bırakan elif şafağın içindeki sesler korosu oluyor "suya yazar gibi"...
tavsiye ederim herkese bu kitabı özelliklede bayanlara..

too_late

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bu yorumdan sonra ciddi ciddi merak ettim.Mutlaka okuyacağım bende bırakacağı ses ne olacak merak ettim açıkcası :)

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
Birisi bana da tavsiye etmişti okumaya calışcam :)

Antoine

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fazlasıyla feminist bir kitap, dil zayıf, cümleler kopuk. İçerik, Elif Şafak'ın "çocuk mu yapayım, kariyer mi?" monologundan ibaret. Bu kitaba ayrılacak vakit yerine Pinhan'ın okunmasını tavsiye ederim. Tabii yakın zamanda hamile kalmayı düşünen forum üyeleri varsa, bu kitabın sunduğu post partum depresyon tecrübelerinden yararlanmak isteyebilirler.