Yardım Siyah ekranda instagram logosu geldi?

EskiPc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Selamlar dostlar sizden bir konu hakkında yardım istemek için burdayım Instagram da takılırken bir anda önüme akış yenilenemedi akabinde siyah Instagram logolu ekran geldi ve gitmiyor tarayıcı üzerindende girdim aynı sonuç mail atıyorum doğru düzgün cevap yok yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-08-01-19-35-14-106_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-08-01-19-35-14-106_com.instagram.android.jpg
    5.2 KB · Görüntüleme: 58

zoella khan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
I have the same issue I want my account back can anyone help me?

stafa1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hesabınız kitlenmiş. öncelikle bir web tarayıcısı üzerinden hesabınızı aktif ederek. ardından uygulamadan girebilirsiniz.
youtube videosundaki adımları deneyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

I have the same issue I want my account back can anyone help me?
you have to login your account on a web browser first . and after you login and active your account. after that u can use app... i shared a link. u can follow it.

mir4cold

to be continued soon ->
Reaksiyon puanı
56
  • Uygulamayı Kapatıp Tekrar Açın: Instagram uygulamasını kapatın ve ardından tekrar açın. Bu bazen geçici bir bağlantı sorununu çözebilir.

• Telefonunuzu Yeniden Başlatın: Telefonunuzu kapatıp yeniden başlatarak uygulamaların ve sistem bileşenlerinin doğru şekilde yeniden yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

• Instagram Uygulamasını Güncelleyin: Eğer mümkünse, Instagram uygulamanızın en son sürümünü indirin ve yükleyin. Bu, uygulamanın performansını ve kararlılığını artırabilir.

• Önbelleği ve Verileri Temizleyin: Ayarlar bölümünde, Uygulamalar veya Uygulama Yöneticisi seçeneğini bulun. Buradan Instagram'u seçin ve önbelleği temizleyin, ardından verileri temizleyin. Bu, uygulamanın sorunlarını gidermeye yardımcı olabilir, ancak bu işlem Instagram hesabınızın oturumunu da kapatır, bu yüzden giriş yapmanız gerekebilir.