Sivilcem çok rahatsız ediyor ne yapmalıyım

Bu konuyu okuyanlar

Denemexex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yaş 19 Burnumdan kafam kadar sivilce çıkıyor a. Aceyip bir şəkilde yanıyor ağşa bakamıyorum sivilcem acıyor dudağımı oynattığım zaman burnum oynarsa yine acıyor ve yanıyor ne yapıçam ne yapmam lazım ergenliği bitmiş olan topluluk?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
19 yaşında ergenlik bitmiyor ki ya ?
23 üm bende bile ara ara çıkıyor o dev sivilcelerden ? Ben alıştım onlara zamanla çıkma sıklığı azaldı :D
Şimdilerde yılda 1 tane alın veya burunda çıkıyor geçiyor :D

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Azerbaycana selamlar. Şöyle yağlı şeylerden uzak dur. Sonrası spor hareket. İnsan vücudu bilgisayarın gelişmiş versiyonu gibidir. Bol bol yürüyüş yap dahası koşu da olur. Vücut yağ yapmasın.

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448
O kadar çoksa cildiyeye gidin bence krem filan verir

Denemexex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Azerbaycana selamlar. Şöyle yağlı şeylerden uzak dur. Sonrası spor hareket. İnsan vücudu bilgisayarın gelişmiş versiyonu gibidir. Bol bol yürüyüş yap dahası koşu da olur. Vücut yağ yapmasın.
Azərbaycanı nerden çıkartın ya ve ben azəri diğirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

19 yaşında ergenlik bitmiyor ki ya ?
23 üm bende bile ara ara çıkıyor o dev sivilcelerden ? Ben alıştım onlara zamanla çıkma sıklığı azaldı :D
Şimdilerde yılda 1 tane alın veya burunda çıkıyor geçiyor :D
Kankam bitti demedim ki ergenliği bitmiş olan topluluk yazsın dedim dososo ama bu çok yanıyor 1 sene önce de aynı olmuştu sıkma aleti ile berberci rıza amca sıktı ve geçti ama yine çıktı maske takamıyorum krem falan yok mu

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Azərbaycanı nerden çıkartın ya ve ben azəri diğirim

Kankam bitti demedim ki ergenliği bitmiş olan topluluk yazsın dedim dososo ama bu çok yanıyor 1 sene önce de aynı olmuştu sıkma aleti ile berberci rıza amca sıktı ve geçti ama yine çıktı maske takamıyorum krem falan yok mu
Güzel troll :)

SEQUUU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Garnier'in sivilce kremini alıp haftada 2 kez kullanabilirsin ya da her gün düzenli olarak günde iki kere yüzünü güzel bir marka katı el sabunuyla yıkarsan azaltıyor.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Nicki Deneme bir de sıkma aleti ve berberci rıza amca diyor trollüyor sizde yazıyorsunuz.

Reaksiyon puanı
8,012
Cildiyeye gitmen kesin ve doğru çözüm olur. Bana bu krem iyi geldi , bu doğal yöntemi dene diyenlere asla kulak asma. Herkesin cilt yapısı aynı değildir. Ona iyi gelen sana kötü gelebilir.

Denemexex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Nicki Deneme bir de sıkma aleti ve berberci rıza amca diyor trollüyor sizde yazıyorsunuz.
1.Trol yaptığım yok
2.azeri diğirim klevyem azəri klevyem çünkü azeri vatandaşlar ile iş yaptığım için
3.berberci riza amca sivilce sıkma aleti ile sıktı yalan demiyorum
4.Bağcılara gelip rıza amcayı görebilirsin

Bir yerinden bişeyi uydurma buda 5

Garnier'in sivilce kremini alıp haftada 2 kez kullanabilirsin ya da her gün düzenli olarak günde iki kere yüzünü güzel bir marka katı el sabunuyla yıkarsan azaltıyor.
Uygun fiyatlı krem ile onun yanında sivilce ve siyah nokta çıkmaması için kremler yazar mısın uygun fiyatlı