Sitemiz hakkında düşüncelerinizi ve önerilerinizi almak istiyoruz.

Bu konuyu okuyanlar

kahra

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar; İlgili sitede tanıtım ve sosyal medya hesapları sorumlusuyum.

Yeni açılan web sitemiz hakkında öneri ve görüşlerinizi almak istiyoruz.

Web sitemiz

Not: Konuya abone olduk öneri ve görüşleriniz dikkate alınacaktır.

jdsezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Güzel bir blog başarılar dilerim alan adıda cok hos gözüküyor. reklamlar can sıkmıyor :D

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Her şey iyi hoş güzel başarılar dilerim fakat tek bir değişiklik olsun isterdim. Şu konu başlıklarındaki resimleri daha sevecen daha masum şeyler yapabilirsiniz, bazı görüntülere insanlar hassas olabiliyor, örneğim midem kalktı bir kaç fotoğraftan ve erkenden çıkmaya baktım siteden. Hiç değilse o konuya girdikten sonra biraz hassaslığa önemi azaltıp fotoğraflar tercih edin ama ana sayfadaki konu başlık fotoğraf tercihleri hassaslaştırılmalı. Onun dışında sorun yok.

jdsezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Her şey iyi hoş güzel başarılar dilerim fakat tek bir değişiklik olsun isterdim. Şu konu başlıklarındaki resimleri daha sevecen daha masum şeyler yapabilirsiniz, bazı görüntülere insanlar hassas olabiliyor, örneğim midem kalktı bir kaç fotoğraftan ve erkenden çıkmaya baktım siteden. Hiç değilse o konuya girdikten sonra biraz hassaslığa önemi azaltıp fotoğraflar tercih edin ama ana sayfadaki konu başlık fotoğraf tercihleri hassaslaştırılmalı. Onun dışında sorun yok.

Kesinlikle katılıyorum görseller okuyucuyu sitede kalma süresini kısaltıyor. bende aynı duruma maruz kaldım.

kahra

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Güzel bir blog başarılar dilerim alan adıda cok hos gözüküyor. reklamlar can sıkmıyor :D
Yorumunuz için teşekkür ediyoruz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bazı görselleri özelikle kullanıyoruz, örneğin deri kanseri paylaştığımızda, kişi kanserin nasıl yaralara yol açtığını görmek istiyor. Bunu da genellikle yazı içerisinde yer veriyoruz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

SomeGuy

Çok güzel duruyor fakat tasarım konusunda biraz çalışılması gerekli...

Tasarım konusunda önerileriniz varsa iletirseniz seviniriz.

Son düzenleme:

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Tasarım aslında güzel ama aşırı derecede reklama boğmuşsunuz. Site aşırı kasıyor bazen de açılmıyor. Net hızımda problem yok fiber kullanıyorum.

kahra

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tasarım aslında güzel ama aşırı derecede reklama boğmuşsunuz. Site aşırı kasıyor bazen de açılmıyor. Net hızımda problem yok fiber kullanıyorum.

Yazı içeriğinde bulunan bütün reklamlar kaldırıldı. Teşekkür ediyoruz.

kahra

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar;

Okuma deneyimini iyileştirmek adına font ve arka plan ile ilgili güncellemeler gerçekleştirdik.

Bu konuda görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi almak isteriz.

Reaksiyon puanı
5,172
Merhabalar;

Okuma deneyimini iyileştirmek adına font ve arka plan ile ilgili güncellemeler gerçekleştirdik.

Bu konuda görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi almak isteriz.
Her şey çok daha güzel olmuş bu şekilde bile site rahatlıkla yürütülür ancak mükemmeliyetçi bir ekip iseniz bazı eksik sayılamayacak eksikleri söyleyebilirim.

1)Öncelikle site geç açılmıyor ancak yeterince hızlıda açılmıyor. Siteyi daha hızlı çalışan bir sunucuya taşımak hoş olabilir.

2)Resier yeterince profesyonel ve ilgi çekici değil. Günümüzün blog yazılarında çoğunlukla alakasız ama ilgi çekici resimler kullanılır. Bu durum fazla abartılırsa tepki çeker. Tabi bu resimler genelde profesyonel resimler olur. Seçilen resimler sanki google üzerinden bulunmuş gibi oluyor.

3)Tema gayet güzel ancak modern renklerden biraz daha uzak. Günümüzde cırt renklerden ziyade daha mat material renkler tercih edilir. Bu tarz renkler hem gozü daha az yorar hemde siteye bir ağırlık, olgunluk katar.

kahra

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyoruz.

kahra

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Her şey çok daha güzel olmuş bu şekilde bile site rahatlıkla yürütülür ancak mükemmeliyetçi bir ekip iseniz bazı eksik sayılamayacak eksikleri söyleyebilirim.

Tavsiyeleriniz doğrultusunda bazı güncellemeler yaptık. Hem sizin hem de diğer kullanıcıların şimdiki görüşlerini merak ediyoruz. Zahmet olmazsa arkadaşlar bilgi verirseniz memnun oluruz.

Reaksiyon puanı
5,172
Tavsiyeleriniz doğrultusunda bazı güncellemeler yaptık. Hem sizin hem de diğer kullanıcıların şimdiki görüşlerini merak ediyoruz. Zahmet olmazsa arkadaşlar bilgi verirseniz memnun oluruz.
Sitenin eski halini hatırlıyorum. Kusursuz olmuş bu sefer. İlerleyen etapta birde cdn aldınız mı mükemmel ötesi olur.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
Ben İnternette devamlı gezerim,sizlere söylenen tavsiyeleri uygulamışsınız,çok güzel olmuş,akışkan,hızlı.
Aklımdan geçen düşündüğüm konu var idi,oda burada soru,cevap şeklinde oldu,bunun içinde bölüm açmanız sitenin yapısına uygun düşer mi bilemiyorum,benimki sadece fikir.
Bilirsiniz insanımız koca karı yada alternatif tıpa meraklıdır.Şifalı otlarda,zeytin yağında ,karabiber süt karışımında arar:)
En basit örnek

kahra

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tekrar merhabalar arkadaşlar;

Google uzun süredir bir çok yenilik yayınlıyor, bu kapsamda bir çok web sitesi de yenilendi.

Bizde bu yeniliklere paralel olarak web sitemizi dinamik tutmaya çalışıyor ve yeniliyoruz.

Reklamlar kaldırıldı
Hızı maksimuma çıkardık
Görsel olarak yenilendi

Sizden ricamız sitemiz hakkında bir öneriniz varsa paylaşmanız.