Sitem için en doğru yöntem?

Bu konuyu okuyanlar

Loda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba, bir süredir planladığım web sitesi için harekete geçmeye karar verdim fakat web tasarım hakkında oldukça cahilim. Hiç bir bilgim olmadan internet ve makaleler üzerinden aradığım bilgilere ulaşmak oldukça zor bunun yaparken zaman kaybetmek istemiyorum bu yüzden sizden yardım istiyorum. Açmak istediğim site basit bir animasyon üzerinden kitap tanıtımları ve öykü-deneme paylaşımlarının yapılacağı bir site olacak. Sitenin ulaşabileceği en yüksek kalitede olması için gerekli parayı ödeyeceğim, sorularım aklıma takılan noktalar şunlar, en kolay yönetebileceğim sistem hangisi? Siteyi bir firma yada kişiye yaptıracağım, en sağlıklı sonucu elde etmek için nasıl bir tavır izlemeliyim? Araştırdığım kişi veya firmaların görsel çalışmalar konusunda yetersiz olduğunu düşünüyorum, yeterli olanlarda çok uçuk fiyatlarla çalışıyorlar. Bu görsel çalışmaları en iyi sonuçla nasıl uygulatabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Sen ilk önce nasıl bir site istediğini bilmen gerek sadece konu olarak değil , en basitinden

örnek verıyorum ; yazılar şu tarafta olsun , Şurda meta taglar , başlık bu , iframeler böyle yerleştirilsin kodlansın ,
ucuz yoldan halletmeye çalışırsan bu bilgiler detaylıca vermeni tavsiye ederim

bu işi profesyonel yapanlar zaten en iyi şekilde yapıyorlar ,

XTİMURX

Asistan
Reaksiyon puanı
1
En kolay yönetebileceğin sistem Wordpress'tir. Joomla'da denedim ancak biraz karışık geldi. Gerek hızlılık herekse kolaylık açısından Wordpress'i öneririm. Eklentiler ile siteni istediğin şekilde zenginleştirebilirsin.