Site Kurmak İstiyorum , Ama Nasıl ?

mete39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bedava sitemden kurabilirsin .com uzantılıysa 10-15 lira gibi bir ücreti vardır ismi satın almak için

Hakan_E_Deniz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bence web tasarım kursuna git önce bir bilgin olsun sonra otur biraz kendini geliştir ona göre kendi istediğin tarzda bir site yaparsın...en azından biraz asp php html bilgisi edinmiş olursun ilerde de çıkacak sorunlardan dolayı sıkıntı çekmezsin

n.etten79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hazır scriptler indirebilirsin site tasarımı için. Yada web tasarımcılara para karşılığı yaptırabilirsin. Ben ilgilenebilirim eğer forum sitesiyse sadece domain ücretini verirsin onuda bana vermiyorsun zaten domain satın alıyorsun yardımcı olurum yani.

Bazı arkadaşlar web tasarım öğren falan demiş. Ben bir web master olarak sana şunu söyleyebilirim, 1-2 aya web tasarım öğrenemezsin. Ayrıca kurs da, okulda vs bişey öğretmiyorlar dersem yeridir sadece temeli öğretiyorlar html tablo kurma, php veritabanı bilgi ekleme vs vs. Bunları 5 yaşında ki çocuğa öğretsen o bile yapabilir.

TayfunDemirbass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bence hiç işi yokuşa sürmeye gerek yok. Al domainini Hostunu İzle Wordpress Eğitimlerini kur wordpress bir site. Hazır sistem zaten eklentiler ile siteyi rahatlıkla yönetebilirsin. İçerik girmesi de çok kolay olur.

aklika

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence ilk aşamada kendine blogspot sitesi kur hem ücretsiz hem de işine yarar daha sonra masraf yap derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam bir site kurmak için ne yapmalazım sonra nerden kurcam hangi sitler girme lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bir konuda sizlere danışmak istedim firmama biraz detaylı site açacağım mail adresleri filan olucak kısaca domein hostıng site mail hesaplar dahil. sitetescil yada antalya web hangisini öneerirsiniz hizmetleri nasıldır?

wattelektrik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
webdepara.com sitesinde, "Web Sitesi Nasıl Açılır" konu başlıklı bir makale sizin işinizi görebilir.

bittiruya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu zamanda site açıpta tutunmak bir yerlere gelmek çok zor çok geniş bütçe ayırman lazım tanınman ve alexa da belirli bir sıralamaya girmek için bol şans

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ogame ye benzeyen uzayda ama baska isim altında bir oyun sitesi acmak isdiyorum ama cok sey katmak da isdiyorum bir yardım
ortalama kac tl ve nereye yatacak param ve site bitince bilmem gerekenler bir yardım
1 kac ortalama tl ye gelir bana
2 her yenilik icin nekarkar ek ücret ödemem lazım
3 oyun kurulunca bilmem gerekenler ve tavsiyeler ilk günden admin yardımcı bulmam herharde zordur
4 banka hesap da oyun parası satmayı düsünüyorum baya oyun sitesi satın almak isdiyorum

not ilk olucak ve uzmanda değilim yardım simdiden çok tesekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hazır bir cms sistemi kurmanı tavsiye ederim. Joomla, drupal, wordpress gibi sistemler işini fazlasıyla görür.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar, site kurmak istiyorum. Şimdilik 2 tane ilginç konsept fikrim var. İnceledim benim konseptte benzer bir site yok. Problem şu ki standart flash hazır portal yayında bir sitem var, ancak benim yeni konsepte uygun spesifik bir siteyi kime yaptırabilirim? Zaten fikrimi söylesem yapabilen kendisi yapar. Dolayısıyla fikir+param var ancak yapabilecek derinlikte bilgiye sahip değilim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş ben Biltanı adlı blogger sitesini o amaçla kurdum ve geliştirdim ancak bir yerden sonra incelemeler hep aynı şekle bürünmeye başladı ve site özgünlüğünü yitirdi. Sana önerim kadın, moda, güzellik sitesi aç geniş ziyaretçi kitlelerine erişebiliyor ancak dikkat et ve tüm yazılarına özen göster. Ayrıca başlangıç bile olsa google webmaster, yandex webmaster ve Bing webmaster uygulamalarını kullan. son olarak yalnız başlasan bile bir iki ay içerisinde seninle birlikte çalışacak ve özgün yazacak yazar arkadaşlar da edinmeye çalış. eğer Biltanıya bakmak istersen google da Biltanı araman yeterli olacaktır. Ayrıca uygulama sitem de var. Aniwapps onu da google da arayabilirsin

nrdm11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence bu işe kesinlikle girme. Çünkü bu işi yapan zaten çok güçlü siteler mevcut. Onların arasından sıyrılıp üst sıralara çıkman çok zor

panteist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu tip talepleri olanlara ücretsiz yardım edebilirim. öyle backlink paylaşmakla olmaz bu işler. balık tutmayı öğretmek gerekir.

AhmetAkcicek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
öncelikle tavsiyem hangi konu hakkında site açacağına karar ver. İlgi duyduğun bir alan olsun çünkü sonra sıkıldığın zaman çok şey kaybedersin. ayrıca bu işe başlayanlar forum açarak başlamıştır ben ilk sitemi forum olarak açtım 4 yıl önce. smf tabanlı bir site idi. site açmaktan ziyade siteyi geliştirebilmek önemli. php, asp, java, flash, html, joomla, wordpress tabanlı sistemler mevcut. geliştirmek ve uygulamaları en iyi destekleyen, google seo desteği en iyi verdiği sistem wordpress i tavsiye edebilirim. ancak yazılım öğrenip bu işi başarabilirim diyorsan. php, html, asp sistemlerini kullanabilirsin. haberler

Katılıyorum dostum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba biz perde sektörünnde hizmet veren bi işletmeyiz.Müsterilerin bize ulaşabilmesi için basit bi site kumak istiyorum ilerlemem gerekn adımlar konusunda yardımcı olabilirmisiniz.

aradigimburada

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Site kurmak istiyorsan Wordpress kurarak başlamanı tavsiye ederim sonra güzel bir tema ve adsense yada gelirortaklari.com yada reklamaction.com tavsiye ederim sponsor google kullanmıyacaksan