Sistemlerimizi Görsel Olarak Puanlayalım

Bu konuyu okuyanlar

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Haydi bakalım isteyen sistemini atsın, isteyen 10 üzerinden sistemini atanları puanlasın. Ben başlıyorum buyrun bu benim sistem.

IMG_20201202_164658-min.jpg

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Bence gayet iyi :D Hp Omen'di değilmi hocam ? (9/10)
Evet, HP Omen'in 15-EK0000NT modelini kullanıyorum. Yalnız çok pahalı, bir de uçak sesi yapıyor oyun oynarken; ama Assassin's Creed Odyssey'de Very High'ta 114 fps almışlığım vardır.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871

alpsadik'in bilgisayarının yanında benimkinin esamesi okunmaz; ama görseldeki bilgisayara 13.000 TL saydım ben.
Laptop olunca fiyatlar uçuyor gidiyor tabi. Gayet de güzel. 8/10 2 puanı laptop olmasından kırdım :D.
Yok mu arttıran sistemini atacak olan?

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Evet, HP Omen'in 15-EK0000NT modelini kullanıyorum. Yalnız çok pahalı, bir de uçak sesi yapıyor oyun oynarken; ama Assassin's Creed Odyssey'de Very High'ta 114 fps almışlığım vardır.
Bu aralar Far Cry 5 oynuyorum; ama çok zor. Bir araca biniyorum, 100 metre gidemeden roket atıyorlar veya uçak tepeme bomba atıyor. Ben de intikam almak için lazer güdümlü roket atar kullanıyorum. Tek bir atışta savaş uçaklarının simsiyah yapıyor alev aldığı için.

Modern Warfare'da da lazer güdümlü roket atar olarak FGM-148 Javelin kullanıyordum.

Bende niyeyse lazer güdümlü roket atar fetişi var.

Otomatik silaha da 12,7x99 mm'lik NATO mermisi koyunca tadından yenmiyor. Merak edenler için merminin resmi:

.50 BMG - Wikipedia

Reaksiyon puanı
4,113
Bunlara bile 8 veriyorsanız ben atsam bir -8 i alırım heralde.
Bende kablolardan Laptop gözükmüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu aralar Far Cry 5 oynuyorum; ama çok zor. Bir araca biniyorum, 100 metre gidemeden roket atıyorlar veya uçak tepeme bomba atıyor. Ben de intikam almak için lazer güdümlü roket atar kullanıyorum. Tek bir atışta savaş uçaklarının simsiyah yapıyor alev aldığı için.

Modern Warfare'da da lazer güdümlü roket atar olarak FGM-148 Javelin kullanıyordum.

Bende niyeyse lazer güdümlü roket atar fetişi var.

Otomatik silaha da 12,7x99 mm'lik NATO mermisi koyunca tadından yenmiyor. Merak edenler için merminin resmi:

.50 BMG - Wikipedia
Far Cry 3 v2

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Bu arada Far Cry 5'ten bir replik paylaşmak istiyorum:

I told you... God won’t let you take me. (Joseph Seed / David Koresh)

8/10
Aga sen o bilgisayarı boş ver. Ben sana Omen'i vereyim, karşılığında izin ver de J. Fla ile bir çay içeyim.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Benim ki de bu.
Resimde Raspberry Pi 'nin pinlerinin ne pini olduğu mu yazıyor?

Elektrik-Elektronik mi okuyorsun?

Vallahi bölümümle alakası yok; ama geçen gün üşenmedim, Circuit Verse'de "Seven Digit Display" devresi çizmeyi öğrendim. İşime yarıyor mu? Hayır. NAND Gate'lere ilgim olduğu için öğrenmek istedim sadece.

Belki ileride bir de Mühendislik okuyabilirim. Hayallerimde M. Sc. (Master of Science) gibi bir ünvan almak var. Aziz Sancar'a özeniyorum mesela; ama ben onun tırnağı bile olamam herhalde.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Resimde Raspberry Pi 'nin pinlerinin ne pini olduğu mu yazıyor?

Elektrik-Elektronik mi okuyorsun?

Vallahi bölümümle alakası yok; ama geçen gün üşenmedim, Circuit Verse'de "Seven Digit Display" devresi çizmeyi öğrendim. İşime yarıyor mu? Hayır. NAND Gate'lere ilgim olduğu için öğrenmek istedim sadece.

Belki ileride bir de Mühendislik okuyabilirim. Hayallerimde M. Sc. (Master of Science) gibi bir ünvan almak var. Aziz Sancar'a özeniyorum mesela; ama ben onun tırnağı bile olamam herhalde.
Evet,resimde Raspberry Pi'ın pin numaraları ve görevleri yazıyor,lazım oluyor arada,en son akıllı ev GLaDOS sistemini yaparken bu fotoğraftan faydalandım.

Son mesajlar