Sistemim iyi performans kötü lütfen yardım

someone799

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bilesenlerin internet sitelerinden teker teker driverlari indirmenizi tavsiye ederim.

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
5.9 vermiş sonuçlar şöyle
işlemci saniye başına işlem sayısı 7,5
bellek saniye başına bellek işlemi sayısı 7,9
grafikler windows aero için masaüstü performansı 7,9
oyun grafikleri 3b iş ve oyun performansı 7,9
birincil sabit disk disk veri aktarım hızı 5,9
Bellek tam puan Aero performansı tam puan oyun performansı tam puan :) Benim sistem 3.3 alıyo alt puan olarak o bilgisayar bende olsa :)

mbakgor11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
keşke öyle gözüktüğü gibi olsada beklenen performansı verse

mbakgor11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşte bende anlamadım konuda başından beri bunu tartışıyoruz herkes donanımsal olmadığını ve yazılımsal olduğunu söylediler.fakat yazılımda gerekli her şeyi yaptık bizde vatan bilgisayar çalışanlarıda . en sonunda ekran kartını değiştirdim şimdi yeniden kuruyorum herşeyi.sonuçu yazacağım inşallah çözümlenir ve yıllardır beklediğim şeye kavuşurum

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Arkadaşlar bir daha konu açmayayım diye soruyorum Mobil i7 işlemci 8gb ram ve 6770M ekran kartı na sahibim ve Red Faction Guerilla yı bugün steam den aldım ancak oyunda görüntü gidip geliyor (adamın kafası kayboluyor felan) ayrıca çok lag oluyo bu ekran kartı o kadar iyi bir ekran kartı değil ancak bu oyunuda en azından low da bile oynatması gerekmezi ?

mbakgor11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunum sonunda çözüldü ekran kartı hdd değiştirdim ve birde win8 kurdum.Payday düzelti en yüksek ayarlar full hd 135 fps veriyor sonunda çözüldü mouse lag felan da yok.Landmark oyununu anlamadım early access olduğu için optimizasyon sorunu var sanırım onda da medium da 1920x1080 30-50 fps alıyorum.Herkese teşekkürler sorun bitti artık