Soru Oyun ve müzik için kulaklık tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

elves27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sistemi topladık aylar geçti bir kulaklık alamadım. Nedeni çok basit hiçbir şey bilmiyorum taleplerim ektedir. İlgililere teşekkür ederim.

1- Terlemeler karşı kumaş petleri olan kafayı yormayan.

2- Sesi çok kısık çıkan birisi olarak hafif sesleri alan mikrofonu olan.

3-Genellikle MMORPG ve Hikaye tabanlı oyun oynayıp müzik dinlerken FPS türünde ses kasabilme imkanı olan 7.1 teknolojili.

4- Bütçe kıstı dolayısı ile kablolu kulaklıklar daha uygun olacak diye düşünüyorum..

Bütçe olarak daha ekran kartı fiyatları düşmeden 6600 XT içeren sistemi 25 bin civarına topladım uzun süre kullanırım diye kendimi avutuyorum söyle 4-5 sene gideri var denilebilecek bir kulaklık için kendimi biraz daha zorlayabilirim 250'den başlar 750'e kadar gider diye düşünüyorum.
İyi bir müzik sever olarak ses sistemimin basları iyi verip tiz sesleri net çıkaramaması dolayısı ile müzikten de uzaklaştım (sadece bass benim müzik tarzıma uymuyor) Ses sistemim bu. Kulaklıktan bari doyum alayım lütfen, ayrıca 7.1 teknolojisinden de asla vazgeçmek istemiyorum.

Bu arada eğer kalitede sorun olmayacak ise hem kablosuz hem de kablolu olarak kullanım imkanı veren bir kulaklıkta olabilir.

Ayrıca mikrofonu olmayıp harici bir mikrofon önerebilir iseniz buna da açığım bütçeye eklemeler yapılabilir.

Merak edenler için sistemim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merak edeler için sistemim;
İşlemci AMD Ryzen5 5600X
Ekran kartı AsRock Radeon RX6600XT Phantom Gaming D 8GB OC
Anakart MSI B550 A Pro DDR4
Ram Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Siyah DDR4 3600MHz CL16 1.35V RGB
SSD Samsung 500GB 970 EVO PLUS NVMe M.2 SSD
PSU High Power Super GD+ Series 750W 80+ GOLD Smart Fan, Full Modüler
Soğutucu Scythe Fuma 2 SCFM-2000 2x120mm CPU Hava Soğutucu
Kasa PHANTEKS Eclipse P400A MESH DRGB TEMPERED GLASS (PHEC400ATG_DBK01) Mid-Tower
Kasa Ek Fanlar Xigmatek EN42128 GALAXY II PRO 120mm ARGB Fan (3 lü Paket,Panel + Fan Kontrolcülü)
Monitör Gigabyte M27F 27" 1MS 144Hz 1MS FreeSync FHD IPS KVM
Hoparlör Rampage Rms-G8 2+1 25W Bluetooth+Usb-Sd-Fm Rainbow Siyah Led Işık

Son düzenleme: