Sipariş iptali ve para iadesi

Bu konuyu okuyanlar

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar paypal hesabımı kullanarak 06.08.2013 tarihinde dr.com.tr üzerinden sipariş veim ve ücret hesabımdan kesildi. ancak bir hafta sonra siparişi iptal ettim ( araya bayram tatili girdi) .

buraya kadar normal ancak sonrası..

12.08.2013 tarihinde sipariş iptal edildi. sonrasında dr.com.tr ile iletişime geçtim ve tutarın hesabıma iadesini istedim. 16.08.2013 tarihinde iade edildiğine dair bir mail aldım. paypal hesabımı açtığımda ödemenin alınmış olduğunu gördüm. ancak paypal hesabında tutar 0 lira idi. o zaman banka hesabıma yatırılmış olabileceğini düşündüm. gittim baktım orada da yok.

27.08.2013 ile ptt ile 3 ve ya 4.kez görüştüm ancak para hesapta gözükmüyor. hala dr.com.tr ve ya paypaldan kaynaklandığını söylüyorlar.

ne yapmam gerekiyor ?

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
D&r a mail atıp durumu anlatabilirsin. Kendilerinden kaynaklı bihata varsa ilgilenirler.

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
d&r a mail attım. paranın iade edildiğini belirttiler. paypala attım. paranın aktarıldığını söylediler. ptt kaynaklı görünüyor şu an için.

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
bu gün itibariyle 20 gün oldu ve hala iade hesapta gözükmüyor. tüketici haklarına nasıl başvurabilirim ?