Sınırsız internet var mı ?

Lepidoptera

Asistan
Merhaba ben Malezyadaydım uzun bir süre Türkiye de hatlar hakkında pek bilgim yok. Şimdi Malezya da 1 gb internet alıyorsun diyelim bu 1gb bittiğinde hızını 512kbps ye düşürüyorlar internette gezinemiyorsun ama 1 ay boyunca whatsapp falan zorlasan viber dan konuşabiliyorsun. bu hızla Türkiye de böyle bir sistem var mı baktım göremedim ama .

Hattım vodafone.

4DMC5

Profesör
AKK lı sınırsız internetin olduğu faturalı tarifeler vardı bir ara aveada, ama şu an var mı bilmiyorum. Yok galiba pek görmedim uzun süredir.

theBUBY

Asistan
Ben Avea'da 4gb internet olan tarifeyi kullanıyorum 4gb bitince hızı 96kpbs ya düşüyor ama extra fatura gelmiyor

Buğra Y.

Profesör
Merhaba ben Malezyadaydım uzun bir süre Türkiye de hatlar hakkında pek bilgim yok. Şimdi Malezya da 1 gb internet alıyorsun diyelim bu 1gb bittiğinde hızını 512kbps ye düşürüyorlar internette gezinemiyorsun ama 1 ay boyunca whatsapp falan zorlasan viber dan konuşabiliyorsun. bu hızla Türkiye de böyle bir sistem var mı baktım göremedim ama .

Hattım vodafone.
Büyük ihtimalle vardır ama internet hızı ne yazık ki bütün hatlarda 96kbps'e düşüyor.

windows8

Profesör
Avea süperfırsat tarifesinde var 25 tlye 500 dk 5000 sms 2gb sınırsız internet ama faturalı hatta özel bu