Sinir Krızı Geçiriyorum Ne Yapmalıyım :(

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Mrb arkdaşalar ya ben ara ara sinir krizleri geçiyorum gerek ailevi sorunlardan gerekse günlük yaşantımda karşılaştıgım bazı olaylar dolayısıyla. Ve krız geçirdiğim zaman kendime hakim olamıyorum üst üste sigara içiyorum yani tam anlamıyla yerimde duramıyorum. Doktora gitmeyi düşündüm ancak psikolog fln pek sevmiyorum ne yapmamı önerirsiniz.?

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
psikolog sevip sevmemek önemli değil bence gidip doktora görünmen lazım

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ya açıkçası doktorlardan çekincem var yani doktora gitmeye çekiniyorum sebebini de bilmiyorum Aslında tiksiniyorum

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
konu sağlığın olunca bu tür çekincelerini göz ardı etmen lazım.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
sinir krizinin uzaktan tedavisi olduğunu sanmıyorum :p:)

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Hocaya git, okuyup üflesin seni :p
Ya kardeşim, bu bir sağlık sorunu, biz sana nasıl bir öneri sunabiliriz? Hadi elim yandı ne yapayım dersen, yumurta akı sür gibi tavsiyeler sunalım da durum psikolojik. Sorununu çözmek için mutlaka doktora gitmen lazım.

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ya ben sadece belki bu durumu yaşayıp tedavi olan birileri vardır diye söylemiştim. Nasıl geçiliyo bu dönemden ne yapılıyo biraz bilgi almak istemiştim :(

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
odstum öncelikle bunu çevremde yaşayan yakım aile dostlarımda tecrübelerimden söylemem gerekirse.
hiç çekinme git doktora öyle deli muamelesi filan görmezssin yani bu sıkıntı yapma kendine lütfen.

öyle ahım şahım bi doktor a da gitmene gerek yok
mahallendeki semt polikiliğine filan git gir psikoloji doktorunun odasına güzelce anlat sıkıntıları rahatca ve kesinlikle hiçbişey eksiltmeden.

sonra kendine daha fazlazaman ayırmaya bak, bazı şeyleri kendine yük etmemeye bak en azında sana sıkıntı olmayacakları, eğer herşeyi kendine yük eden bir karaktersen bunları minimize et.

ve ailevi sorunların her ne ise bunlarla yüzleş erteleyip yada işi tattışmaya döküp olayı büyütme sakın.

ama bunlardan önce doktorunla bi görüş onun yönlendirmelerini takip et. ve mümküns ailende 10-15 gün kadar uzaklaş kafayı dinle..

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Doktora gitt
sevip sevmemen önemli degil saglık sorunu bu şakaya gelmez

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
odstum öncelikle bunu çevremde yaşayan yakım aile dostlarımda tecrübelerimden söylemem gerekirse.
hiç çekinme git doktora öyle deli muamelesi filan görmezssin yani bu sıkıntı yapma kendine lütfen.

öyle ahım şahım bi doktor a da gitmene gerek yok
mahallendeki semt polikiliğine filan git gir psikoloji doktorunun odasına güzelce anlat sıkıntıları rahatca ve kesinlikle hiçbişey eksiltmeden.

sonra kendine daha fazlazaman ayırmaya bak, bazı şeyleri kendine yük etmemeye bak en azında sana sıkıntı olmayacakları, eğer herşeyi kendine yük eden bir karaktersen bunları minimize et.

ve ailevi sorunların her ne ise bunlarla yüzleş erteleyip yada işi tattışmaya döküp olayı büyütme sakın.

ama bunlardan önce doktorunla bi görüş onun yönlendirmelerini takip et. ve mümküns ailende 10-15 gün kadar uzaklaş kafayı dinle..
saol kardeşim önerilerini dikkate alıp önümüzdeki hafta içinde doktora gideceğim hepinize sonsuz tşk ve saygılarımı sunarım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende suan sınırı kırızı gecırıyorum bunalım snır sıtres flan uste geldınden daha 16 yasındayım aklımı gzel seyler getırmeye çlısıyorum ve bardak falan kırınca rahatlıyorum tavsıye ederim bende psıkıyatrıye gtmedım bnada dedilerama bn gtmedım sınır ilaçları kullanıyorum bende ne yapcagımı bılmıyorum ama olmek istiyorum tek bildm bu uçurumun kenarındayım suan bırının atmasını bekliyorum.16 yasındayım ama sankı ruhum 160 yasında tek bldım bu.