Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
25
2016 yılında dünyaevine giren Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti hakkında bir süre önce boşanacakları iddiaları gündeme gelmişti. Sinem Kobal, haklarında çıkan iddialara sosyal medyada yaptığı paylaşımla cevap verdi.
0

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, 2016 yılında Cunda'da görkemli bir düğün ile dünyaevine girmişti. Ünlü çifti aşkları doludizgin devam ediyor. İkili, mutluluklarını sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşıyor.


0

'BOŞANMA' İDDİALARINI YALANLAYAN PAYLAŞIM
Kobal, geçtiğimiz günlerde eşi Kenan İmirzalıoğlu ile romantik pozunu sosyal medya hesabından 'tbt' notu düşerek kalp emojisiyle birlikte paylaştı. Ünlü çiftin paylaşımı 315 binin üzerinde beğeni alırken yorum yağmuruna tutuldu.

0

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çiftinin birbirlerini sosyal medyada takip etmeyi bıraktıkları ve boşanmak üzere oldukları iddia edilmişti.


0

Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çifti, haklarında çıkan 'boşanma' iddialarını da sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla yalanlamış oldu. İşte o paylaşım...


0


0


Kaynak: Ahaber

.
 
Üst