Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,837
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
17,265
Puanları
113
Yaş
39
Neslihan Atagül - Kadir Doğulu

Neslian.jpg

2016 yılına damgasını vuran düğünlerden biri Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu oldu. Giriş müziklerinden, pasta kesme seremonilerine kadar her detayın ince düşünüldüğü düğüne ünlü isimler de akın etti. Sonrasında ise medya üzerinde balayı fotoğrafları gündeme oturdu.

Pınar Dilek - Tarkan Tevetoğlu

Tarkan.jpg

Mega Star Tarkan yaz başında bir hayranı olan Pınar Dilek ile evlendi. Almanya ve Türkiye'de olmaz üzere iki düğün yapıldı. Tarkan'ın evleneceği haberi bile gündeme bomba gibi düşmüştü.

Burcu Biricik - Emre Yetkin

Burcu.jpg

Burcu Biricik ve uzun zamandır birlikte olduğu reklamcı sevgilisi Emre Yetkin güzel bir kır düğünü ile hayatlarını birleştirdi.

Eda Özerkan - Timur Acar

Timur.jpg

Oyuncu Timur Acar ve Eda Özerkan bu yaz dünya evine giren ünlüler arasında yerini aldı.

Sinem Kobal - Kenan İmirzalıoğlu

Herkesin merakla evlenmesini beklediği Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti yaz başında Cunda'da sade bir tören ile dünya evine girmişlerdi.

Gülşen - Ozan Çolakoğlu

Merakla Beklenen ünlü popçu Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu'nun düğünü bu yaza damgasını vuran düğünlerden. Şimdi ise Gülşen'in hamile olduğu göz önünde bulundurulur ise gündemde bayağı kalacağı söz konusu.

Başar Dizer - Kıvanç Tatlıtuğ

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ sevgilisi Başak Dizer ile Şubat ayında evlendi. Sade bir törenle evlenen çiftin düğünü 2016 yılına damgasını vuranlardan.
 
Üst