Şimdi MacBook Air alır mı

Bu konuyu okuyanlar

c_cemile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Hakkı abi size bir şey danışmak istiyorum.. ben yeni bilgisayar almak istiyorum ve nasıl bir şey alacağım konusunda kararsızım. Aslında Mac almak isterim fakat hep çok pahalı ya cesaret edemedim o yüzden. Şimdi apple MacBook airi kaldıracakmış sanır. Ve o yüzden fiyatı düşmüş başka bir iddiada ucuz mac yapacakmış ? işte tam bu arada MacBook Air alınır mı bilemedim.. biraz tavsiye versen beni mutlu edersin.. bu arada öğretmenim ben öyle ağır programlama gibi bir​
İşim Yok öyle basit program kullanacağım.. 6-7 yıldır iPhone kullanıcısım o yüzden Mac istiyorum kalitesini bildiğim için yoksa bana sıradan 1000 tl lik de işimi görür .. MacBook Air in depolaması biraz az benim 1 tb lık hard
Disk var işimi görür diye düşünüyorum.. Abi şimdi son olarak şimdi MacBook Air i tam alma zamanı mı yoksa yazı bekleyeyim mi ne yapayım bilemedim yorumunu bekliyorum..iyi geceler ???

jezzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben aldım 2017 MacBook Air bence gayet iyi alınabilir...

KorayKaplan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
BENCE MacBook Air Komple yenilencek.Bu yüzden MacBook Almanı öneririm

c_cemile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BENCE MacBook Air Komple yenilencek.Bu yüzden MacBook Almanı öneririm
Yenilenecek ama fiyat ne kadar olacak artım karar vermem lazım çünkü bilgisayarımın ekran kartı yanmış .. Yeni Air çıksa ne kadar olacak ? şuan 3600 civarı .. bazı arkadaşlar MacBook Pro 2015 al felan yazmışlar bilemedim ki .. bu arada ekran kartını yaptırmadan eski pc min içinden dosyalarımı alabilir miyim?

---- Mesajlar birleştirildi ----

ben aldım 2017 MacBook Air bence gayet iyi alınabilir...
iPhone ile beraber daha kolay bir kullanım alanı var mı ..

Son düzenleme: