Sıla'nın canlı yayını kapattığını sanınca yaptığı hareketin anlamı ne?

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Instagram üzerinden canlı yayın açan ve karantina günlerinde takipçileriyle vakit geçiren Sıla, yaptığı son canlı yayında yayını kapattığını sandı ve rahatlamış gibi bir hareket yaptı. Daha sonra yayının kapanmadığını farkeden şarkıcı panik yaptı. Sizce Sıla'nın o hareketi yorulduğu için normal miydi? Yoksa takipçilerinden sıkıldığı ve yayın bitince kurtuldum anlamında mıydı?

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Instagram üzerinden canlı yayın açan ve karantina günlerinde takipçileriyle vakit geçiren Sıla, yaptığı son canlı yayında yayını kapattığını sandı ve rahatlamış gibi bir hareket yaptı. Daha sonra yayının kapanmadığını farkeden şarkıcı panik yaptı. Sizce Sıla'nın o hareketi yorulduğu için normal miydi? Yoksa takipçilerinden sıkıldığı ve yayın bitince kurtuldum anlamında mıydı?

Niyet okumaya bence gerek yok, yorgunluğunu belli ediyor doğal tepki bence

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Yorulmuştur normal bence

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Twitter' da Ahmet Kural trend olmuş. İlgili hastaga tıklayınca da sürekli bu video karşımda. :)

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Oh diyor bitti sonun da diyor , başka bir anlam çıkartan yalan atıyordur :D

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bence de ya çok abartıldı yorulduğu için öyle yapmış gibi geldi bana

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
5a0c461cae78490fe05b15fb.jpg

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
500
Sanki hani önemli bi iş yaparken stresli tedirgin olursunuz onun sonunda da bi rahatlama olur o ifadeydi yani

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Benim anlamadığım zaten instagramdan kendi isteğiyle yayın açmıyor mu? Sıkılmış, istemiyor olsa açmazdı zaten. Yorulmuştur kadın.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Yorgunluk
Veya ego olabilir

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Ahmet kuraldan dayak yiyince şaftı kaydı doğal olarak ancak aşkı memnu dizisindeki Bihter gibi yada Ezel dizisindeki Eyşan gibi Hissettirmiş....Ahmet kural da dayanamamış ben Adnan Ziyagilmiyim ulen deyip okşamış sılayı o gün bugündür fabrika ayarlarına dönemiyor...resetleme hiçbir işe yaramıyor....ünlü Dokuzbuçuk hafta filmindeki gibi buda cozutmuş ayarları bozulmuş....Temel içgüdü Filmindeki Sharon stone gibi Ahmet kuralın karşısında frikik veren Sıla kaderine boyun eğmiş....şimdi çocukları olacaktı zatı şahanelerinin zatı muhteremlerin...

Engineer61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evden canlı yayın ile konser, çok bilindik bir şey değil. O yüzden bence biraz heyecan, biraz evden canlı yayın konserin verdiği yorgunluk ve biraz da telefon uygulamalarını kullanma noktasında deneyim eksikliği diyebiliriz. Aynı deneyim eksikliğini Yalın'da da görmüştüm mesela. :)

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bence bu ilgi çekmek için yapılmış olan bir hareket gibi duruyor, o kadar yapmacık ve tiksinç duruyor ki bu kadın (kim bilmiyorum fakat norlmal olamadığı hareketlerinden belli, insanlar neden bunlar gibileri takip eder ki?).

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
yorgunluktandır büyük ihtimal.keske eski sıla geri gelse ahmet kuralla yasadıgı ilişkiden sonra cok düstü

suradaki sılayı özledim burada sılaya aşık olmamak mümkün deil

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
yorgunluktandır büyük ihtimal.keske eski sıla geri gelse ahmet kuralla yasadıgı ilişkiden sonra cok düstü

suradaki sılayı özledim burada sılaya aşık olmamak mümkün deil
Şarkılarına bayılıyorum ben ekstra bir sevgim yok ama

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bu Sıla kim?
Sizi bilmem fakat gerçekten Ülkemizin müzik kalitesi bunlara kalmışsa vay halimize!
Bu tarz bir kişinin yaptığı müziğin dinlenilebilir olduğuna inanmak istemiyorum fakat karakterinin tam zıttı olarak kaliteli bir müzik yapıyorsa bilemem, sadece o videoya ve haberlerde gördüğüm birkaç dövüş mevzusuna bakarsam hiç normal bir kişi gibi durmuyor.

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Bu Sıla kim?
Sizi bilmem fakat gerçekten Ülkemizin müzik kalitesi bunlara kalmışsa vay halimize!
Bu tarz bir kişinin yaptığı müziğin dinlenilebilir olduğuna inanmak istemiyorum fakat karakterinin tam zıttı olarak kaliteli bir müzik yapıyorsa bilemem, sadece o videoya ve haberlerde gördüğüm birkaç dövüş mevzusuna bakarsam hiç normal bir kişi gibi durmuyor.
Soyle diyim sesiyle turkiyedeki sayili sanatcilardan. Su ahmet kuralla yasadiklari olaylar olmasaydi hayla cogu kisi tarafindan sevilecek ve saygi gorecekti ama yasadii olaylar onu bitirdi

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Bu Sıla kim?

Ben Türkiye şarkıcılarını dinlemiyorum çünkü ses yoksunları genelde. İndila, Zaz dinliyorum ya ses bu ya maşallah diyorum çünkü hepsi Cezayir asıllılar ve sesleri güzel. Tr'de sesi güzel erkek Tarkan, Gökhan Özen dışında kim var bilmiyorum, benim kulaklarımı okşayan başka ses dinlemedim şimdiye kadar, kadınlarda da dinlemedim. Ya da dinledim ama unuttum artık. Bi Şebnem'i sayabilirim.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Boşverin bu tipleri, açın bir Kurtalan Ekspres, açın bir Cem Karaca, Açın bir Barış Manço, açın bir Erkin Koray, açmayın bu değişik mutasyonik sesleri.

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
yorulmuştur şarkı söylemekten ve karşındakini görmeden söylemek strese sokacak bir durum

atılgannn

Asistan
Reaksiyon puanı
188
canlı yayın bittikten sonra gelen rahatlama bence hepimiz stresli olduğumuzda bu tarz tepkiler vermiyormuşuz

Son mesajlar