Soru Sıla'nın canlı yayını kapattığını sanınca yaptığı hareketin anlamı ne?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Dilara Kaya

Asistan
İçerik Ekibi
Instagram üzerinden canlı yayın açan ve karantina günlerinde takipçileriyle vakit geçiren Sıla, yaptığı son canlı yayında yayını kapattığını sandı ve rahatlamış gibi bir hareket yaptı. Daha sonra yayının kapanmadığını farkeden şarkıcı panik yaptı. Sizce Sıla'nın o hareketi yorulduğu için normal miydi? Yoksa takipçilerinden sıkıldığı ve yayın bitince kurtuldum anlamında mıydı?

Constantin87

Profesör
Instagram üzerinden canlı yayın açan ve karantina günlerinde takipçileriyle vakit geçiren Sıla, yaptığı son canlı yayında yayını kapattığını sandı ve rahatlamış gibi bir hareket yaptı. Daha sonra yayının kapanmadığını farkeden şarkıcı panik yaptı. Sizce Sıla'nın o hareketi yorulduğu için normal miydi? Yoksa takipçilerinden sıkıldığı ve yayın bitince kurtuldum anlamında mıydı?

Niyet okumaya bence gerek yok, yorgunluğunu belli ediyor doğal tepki bence

hüzün_

Dekan
Onursal Üye
Sanki hani önemli bi iş yaparken stresli tedirgin olursunuz onun sonunda da bi rahatlama olur o ifadeydi yani

Benim anlamadığım zaten instagramdan kendi isteğiyle yayın açmıyor mu? Sıkılmış, istemiyor olsa açmazdı zaten. Yorulmuştur kadın.

ErkinCankut77

Doçent
Yasaklı
Ahmet kuraldan dayak yiyince şaftı kaydı doğal olarak ancak aşkı memnu dizisindeki Bihter gibi yada Ezel dizisindeki Eyşan gibi Hissettirmiş....Ahmet kural da dayanamamış ben Adnan Ziyagilmiyim ulen deyip okşamış sılayı o gün bugündür fabrika ayarlarına dönemiyor...resetleme hiçbir işe yaramıyor....ünlü Dokuzbuçuk hafta filmindeki gibi buda cozutmuş ayarları bozulmuş....Temel içgüdü Filmindeki Sharon stone gibi Ahmet kuralın karşısında frikik veren Sıla kaderine boyun eğmiş....şimdi çocukları olacaktı zatı şahanelerinin zatı muhteremlerin...

Engineer61

Üyecik
Evden canlı yayın ile konser, çok bilindik bir şey değil. O yüzden bence biraz heyecan, biraz evden canlı yayın konserin verdiği yorgunluk ve biraz da telefon uygulamalarını kullanma noktasında deneyim eksikliği diyebiliriz. Aynı deneyim eksikliğini Yalın'da da görmüştüm mesela. :)

okurbaba

Profesör
Bence bu ilgi çekmek için yapılmış olan bir hareket gibi duruyor, o kadar yapmacık ve tiksinç duruyor ki bu kadın (kim bilmiyorum fakat norlmal olamadığı hareketlerinden belli, insanlar neden bunlar gibileri takip eder ki?).

srdrsncr

Üyecik
yorgunluktandır büyük ihtimal.keske eski sıla geri gelse ahmet kuralla yasadıgı ilişkiden sonra cok düstü

suradaki sılayı özledim burada sılaya aşık olmamak mümkün deil

okurbaba

Profesör
Bu Sıla kim?
Sizi bilmem fakat gerçekten Ülkemizin müzik kalitesi bunlara kalmışsa vay halimize!
Bu tarz bir kişinin yaptığı müziğin dinlenilebilir olduğuna inanmak istemiyorum fakat karakterinin tam zıttı olarak kaliteli bir müzik yapıyorsa bilemem, sadece o videoya ve haberlerde gördüğüm birkaç dövüş mevzusuna bakarsam hiç normal bir kişi gibi durmuyor.

srdrsncr

Üyecik
Bu Sıla kim?
Sizi bilmem fakat gerçekten Ülkemizin müzik kalitesi bunlara kalmışsa vay halimize!
Bu tarz bir kişinin yaptığı müziğin dinlenilebilir olduğuna inanmak istemiyorum fakat karakterinin tam zıttı olarak kaliteli bir müzik yapıyorsa bilemem, sadece o videoya ve haberlerde gördüğüm birkaç dövüş mevzusuna bakarsam hiç normal bir kişi gibi durmuyor.
Soyle diyim sesiyle turkiyedeki sayili sanatcilardan. Su ahmet kuralla yasadiklari olaylar olmasaydi hayla cogu kisi tarafindan sevilecek ve saygi gorecekti ama yasadii olaylar onu bitirdi

TBM

Dekan
Bu Sıla kim?
Ben Türkiye şarkıcılarını dinlemiyorum çünkü ses yoksunları genelde. İndila, Zaz dinliyorum ya ses bu ya maşallah diyorum çünkü hepsi Cezayir asıllılar ve sesleri güzel. Tr'de sesi güzel erkek Tarkan, Gökhan Özen dışında kim var bilmiyorum, benim kulaklarımı okşayan başka ses dinlemedim şimdiye kadar, kadınlarda da dinlemedim. Ya da dinledim ama unuttum artık. Bi Şebnem'i sayabilirim.

Son mesajlar

stat counter