Sıktı artık

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
59
ya beyler bayanlar bende galiba bir insanın ulaşabileceği, sahip olabileceği en sıkıntılı ve kötü vücut var. 15 yaşımdayım kalp, böbrek, göz her organda hasar var, hormonlarımda sorun var, tansiyon hastasıyım, uzun zamandır spor ile uğraşıyorum ne adam akıllı vücut var nede zayıflayabiliyorum. okul desen adam akıllı gitmiyor, kızlar desen acır gibi bakıyorlar. ne yapmalıyım

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
ya beyler bayanlar bende galiba bir insanın ulaşabileceği, sahip olabileceği en sıkıntılı ve kötü vücut var. 15 yaşımdayım kalp, böbrek, göz her organda hasar var, hormonlarımda sorun var, tansiyon hastasıyım, uzun zamandır spor ile uğraşıyorum ne adam akıllı vücut var nede zayıflayabiliyorum. okul desen adam akıllı gitmiyor, kızlar desen acır gibi bakıyorlar. ne yapmalıyım
Tansiyonun nedeni kiloyla alakası olabilme ihtimali yüksek bendede tansiyon yüksek ama stres varken onları sorun etme ki göz, kalp, böbrek her insanda olabilecek bise kalbin nedeni tansiyon tansiyon yüksek olduğu içinde nabız yüksek zayıflamaya çalış bu ikisi çözülecegini umut ediyorm göz zaten artık herkesde var sadace sende değil hayatında aslında çaresiz hiç bişe yok. Hayatında bazı şeylerin yolunda olduğunu fark et bu kötü ama bu iyi diyerek kötülerin üstünden gel hayatin çözülur