Şike Operasyonu - Futbolun çok önemli isimleri tutuklandı!

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Temiz çıktığımızda bizi suçlu ilan eden medya ne yapacak göreceğiz.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşım NTVSpor.net'te editör kendisi de Gsli Facebook'un da o da yazmış BankAsya'ya gidiyoruz diye. Büyük ihtimalle birşeyler var demek.

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bülent Tulun'un evinde aradığı belgenin kopyasını buldu.

Şikeyi alan ile Tulun evrak yapmışlar :D şikeyi aldım - verdim diye :)))

sonra Tulun fotokopisini çekmiş aslını belediyeye vermiş D:

töbe töbe...

---------- Post added at 17:23 ---------- Previous post was at 17:19 ----------

B.Tulun : "Malı Arap Faik'ten alıyorduk, Karabük'te ikinci yükleme yapılıyordu. Adana'ya kadar da ben kullanıyorudum kamyonu. :D

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Buyrun beyler sıcağı sıcağına. :D

GS kulübünde 1 milyon 250 bin dolarlık makbuzlar aranıyor. Tahir Kum'un polise verdiği mektubun fotokopisi üzerine kulüpte arama yapılıyor.

GS ilgili bilgileri netleştirmeye çalışıyorum. Bir mektubun kopyası var A. Polat'a Bülent Tulunun yazdığı. Teşvik girişimi iddiası.

Türkiye Futbol Federasyonu bir de GS için toplanmak zorunda kalacak.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
neyin belgesini arıyorlarmış ki teşviğin belgesimi olur varsa telefon, fotograf vs deliller alırsın adamı zaten, statta ne bulmayı umuyosun:D yalandan yalandan işler başka bişey değil.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Adnan polat'ın ifadesi alınacakmış TANIK olarak.
Bülent tulun tarafından teşvik parası yollanmış. Song adına kesilmiş. Sanki Song 'a verilmiş gibi.

Tabi bunlar sadece İDDAA !
Ama
Varsa birşey çekeriz cezamızı paşa paşa.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
bilgime başvurmakla kalmayan organize şube'ye teşekkürler.. umarım başladıkları ciddiyetle devamını getirirler.. sıra 2004'e de gelecek..

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
inşallah 2-3 gün sonrada aynı şeyleri yazarsınız :) onca skandaldan sonra benim takımım yapmışsa bile hiç zoruma gitmez, kim doğru ki biz olalım :)

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
Şikeyi alan ile Tulun evrak yapmışlar :D şikeyi aldım - verdim diye :)))

sonra Tulun fotokopisini çekmiş aslını belediyeye vermiş D:

töbe töbe...

---------- Post added at 17:23 ---------- Previous post was at 17:19 ----------

B.Tulun : "Malı Arap Faik'ten alıyorduk, Karabük'te ikinci yükleme yapılıyordu. Adana'ya kadar da ben kullanıyorudum kamyonu. :D

benim öyle bi mesajım yok alıntıda neden benim nick çıkıyor

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Yürütülen bir soruşturma kapsamında Sayın Bülent Tulun'un tanıklığına ihtiyaç duyulmuştur. Gerek Sayın Sayın Bülent Tulun, gerekse Galatasaray SporKulübü, Emniyet ve Savcılığa her türlü yardımı yapmaktadırlar.

Bu bağlamda Sayın Bülent Tulun, Florya tesislerinde emniyet mensuplarıyla biraraya gelmiştir.

Galatasaray Spor Kulübü

bişi yokmuş rahat olun :)

benim öyle bi mesajım yok alıntıda neden benim nick çıkıyor

ok düzeldi...nasıl oldu bilmiyoum ben başkasından alıntı yapmıştım :)

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Son dakika..Ali Dürüst:'Kulübümüzün kendi iç yazışmasıyla ilgili bir olaydır..Şu anda yürütülen şike soruşturmasıyla ilgisi yok''

---------- Post added at 18:18 ---------- Previous post was at 18:17 ----------

​Ali Dürüst: "Kulubumuzde kendi ic yazismlarimizda olan olay basina baska türlü yansidi"

---------- Post added at 18:22 ---------- Previous post was at 18:18 ----------

Son dakika..Ali Dürüst:'Futbolcularla ilgili iç yazışmalar emniyet tarafından yanlış anlaşılmış..Gösterdik..Sorun yok''

---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:22 ----------

[h=1]Galatasaray Spor Kulübü'nden Duyuru[/h]
Galatasaray Spor Kulübü'ne ilişkin herhangi bir iddia ve bu iddialara ilişkin bir arama
kararı bulunmamaktadır.
Bu süreçte Rigobert Song dahil, hiçbir eski ve yeni sporcumuzun adı gecmemektedir. Hiçbir kulüp çalışanı veya yöneticisi de şüpheli sıfatı ile yer almamaktadır. Bir takım medya organlarında çıkan haberler gerçeği yansıtmamakadır. Galatasaray Spor Kulubü bugün olduğu gibi her zaman adli makamlara ve emniyet güçlerine her türlü destegi vermeye
hazırdır.
Kamuoyuna duyurulur.
Galatasaray Spor Kulubü

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/10749.php

Kapak olsun bazılarına :D

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Gs'nin aciklamasi tam bir fiyasko. :) Emniyetin aciklamalarini gormemisler mi sormak lazim. Polis diyor tesvik priminin Bulent Tulun'un Adnan Polata yolladigi mektubun kopyasi elimizde kulupte aralarinda ki yazisma diyor ilginc. :) Polis 5 saat arastirma yapmis onemli belgeleri savciya teslim etmis.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bazı medya kanalları senaryo yazmaya başlamış. ellerinden gelse şu dakika düşürecekler galatasarayı. :)

eğer galatasaray açısından ciddi bir durum olsaydı ilk dalgada müdehale edilirdi. ortada bir iddia varsa savcılık da tabiki araştıracak. bu kadar celallenmenin gereği yok. :)

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
beklemek lazım şimdiden hemen şike yaptılar diye atlamamak lazım, ben herhangi birşey bulunacağını sanmıyorum, varsa bile savcılık çok geç kaldı şimdiye kadar belgeler uçmuştur ordan.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ali Dürüst konuşmasında şike dolaysıyla arama yapıldığını söylemekte çekinmişti sonradan bir muhabir sordu oradan sıyrılmak için evet dedi.Konuşmasını ezberletmişler ...

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Önder Turacı'nın eşi Önder Turacı'nın Kayserispor-Fenerbahçe maçında Trabzonspor'dan teşvik primi aldığını açıklamış. Kaynak:StarSpor

Plaka1907

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bazı medya kanalları senaryo yazmaya başlamış. ellerinden gelse şu dakika düşürecekler galatasarayı. :)

eğer galatasaray açısından ciddi bir durum olsaydı ilk dalgada müdehale edilirdi. ortada bir iddia varsa savcılık da tabiki araştıracak. bu kadar celallenmenin gereği yok. :)

basın tarafından fenerbahçeye karşı oynan oyunları hatırlattı bana ama galatasarayla ilgilli haber çıkınca pek rahatsız oldunuz he :D :D

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
basın tarafından fenerbahçeye karşı oynan oyunları hatırlattı bana ama galatasarayla ilgilli haber çıkınca pek rahatsız oldunuz he :D :D
rahatsız olduğum nokta galatasarayın "davet edilerek" evinde/ofisinde arama yapılan idarecisi ile malum takımların "sabah evinden karga tulumba alınıp hapse atılan" idarecilerinin aynı kefeye konmaya çalışılması... :closedeyes:

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Adalı konusunda soruşturmayı yürütenler şikenin olduğunu net söylüyorlar.
Adalı konusunda savcılık şike olduğu konusunda ısrarlı.

Yeni haberler geliyor. :)

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bizi düşürüp Beşiktaşı düşürmemezlik yapmasınlar...

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Göksel Gümüşdağ konuştuğu an Serdal Adalı ve Tayfur'un suçsuzluğu ortaya çıkacak ancak nedense bu adamın başkan olduğu dönemde oyuncuları şike ile anılıyor bu kişi ifadeye çağırılmıyor?

Bu adamın Başbakan ile akraba olması ifadeye çağırılmamasında ne kadar etkilidir bilemem!!!

Beşiktaş'ın şike yaptığına dair en ufak bir şey yok... Transfer görüşmesi yapılmış görüşmeler gizli kapaklı değil o dönem basın bunu yazmış, İBB başkanı nın haberi var... Oyuncular şike yok diyor... Kaldı ki İbrahim Akın hayatının futbolunu oynuyor bir gol atıyor bir de asist yapıyor...

Kimse Beşiktaş'ın küme düşeceği ile ilgili rüya görmesin...

Bu arada dikkat ettiniz mi bilmiyorum...

Beşiktaş yeni transferler peşinde...
Fenerbahçe elinden oyuncuları birer birer çıkarma yolunda...

garip değil mi?

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Şüpheleniyordum Elbruz'un hesabını biri ele geçirdi diye ama artık eminim bu mesajları yazan çocuk elbruz olamaz...

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Ali dürüst emniyet tarafından yanlış anlaşılma olmuş belgeyi teslim ettik sorun yok diyor. Siz hala emniyetin açıklamaları diyorsunuz.
Neresini anlamadınız acaba ?

Arkadaşın verdiği kaynaklarda ihbar üzerine yapılan inceleme diyor. Ortada kanıt yok birşey yok. İhbar var araştırıyolar. Araştırsınlar bakalım.

Açıklama fiyaskoymuş :D gülüyorum ya iyi geliyo Fenerbahçeli arkadaşların yazdıkları

Bu arada emniyet açıklamaları sözlü olarak mı yapıyor ?