Şike Operasyonu - Futbolun çok önemli isimleri tutuklandı!

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
@onursevim kötü niyetli yazmadı yüklemeyin.

Souris kötü niyetli olan...

Sen kimsin benim iyi niyetli kötü niyetli olduğuma karar verebiliyorsun. Adam bana kıçına kına yak diyecek bende oturup bakacağım sadece öyle mi. Seviyesiz insana seviyesiz üslup ile karşılık veririm. Kim nasıl hakediyorsa cevabını o şekilde alır. Yazdıklarınıza karşınızdakinin yaşını ve söylediklerinizi kaldırıp kaldıramayacağını düşünmeden klavyeye dökme imkanı vermezseniz memnun olurum. Yoksa bende seviyesiz cümleler sarfedebilirim.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
kardeşim saldırmana gerek yok ben sana kötü niyetlisin dedim oldu bitti.

---------- Post added at 09:46 ---------- Previous post was at 09:44 ----------

seviyesiz insana istediğin gibi cevap ver ben tartışmanızın içinde değilim.seviyesizlere bende karşıyım ama benim sözlerim gayet seviyeli

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Birincisi bana kardeşim diye hitap etmezsen bir daha memnun olurum.

İkincisi ise benim hakkında bilip bilmeden cümle kurmazsan daha memnun olurum. Saygılar.

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
638503354.jpg

Şike soruşturması kapsamında bu sabah itibarıyla yeni gözaltı dalgası başladı.

İlk olarak Fenerbahçeli yöneticiler Murat Özaydınlı ve Hasan Çetinkaya gözaltına alınırken,

ardından İBB'li futbolcu Can Arat ve Gençlerbirliği eski Genel Müdürü Zafer Önder İpek de gözaltına alınan isimler oldu.

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Nevzat Başkan da serbest kaldığına göre verin artık şu kararları da şampiyonluğumuzu iade edin.

Ama maddi ve manevi kaybımızı nasıl ödeyeceksiniz işte asıl mesele bu.

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bence bu işten en zararlı çıkan takım Trabzonspor kısıtlı imkanları ile birşeyler yapmaya çalışan yoktan var eden şenol hoca diğer tarafta her türlü maddi imkanı olan buda yetmez gibi masabaşı oyunlarına hiç çekinmeden başvuran yalaka yandaş spor medyasının desteğini arkasına almış bir takım eğer ben Trabzon insanını biraz tanıyorsam ünvan olarak şampiyonluğu isterler ama o kupaya el süreceklerini zannetmiyorum..

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
29 Temmuz - 16:13 - Fenerbahçe Asbaşkanı Murat Özaydınlı sorgulamasının ardından savcılık tarafından serbest bırakıldı.

kaynak

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
30 Temmuz - 15:45 - Şike soruşturması kapsamında bu sabah Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne sevkedilen İBB'nin savunma oyuncusu Can Arat, savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Can Arat serbest bırakıldı

Futbolda 'Şike Soruşturması' kapsamında gözaltına alınan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'lu futbolcu Can Arat, savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen futbolcu Can Arat, savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

Gözaltına alındıktan sonra Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesine sevk edilen Arat, soruşturmayı yürüten savcı Mehmet Berk'e ifade verdi. Arat, sorgusunun ardından serbest kaldı.

Kendisini bekleyen ailesiyle adliyeden ayrılan Can Arat, basın mensuplarının soruları üzerine, ''Söyleyecek bir şey yok, her şey ortada'' dedi.

Fenerbahçe Spor Kulübü İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, futbolcu İlhan Çelikay ve eski hakemlerden Zafer Önder İpek'in ise savcılık sorguları sürüyor.

Ntvspor

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Emre Belözoğlu adliyeye sevk edildi!

Futbolda devam eden şike ve teşvik soruşturması kapsamında Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu şüpheli sıfatıyla ifade verdikten sonra adliyeye sevk edildi.

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında Fenerbahçeli Emre Belözoğlu da 'şüpheli' sıfatıyla ifade verdikten sonra adliyeye gönderildi. Spor yorumcusu Sinan Engin de İstanbul Adliyesi'nde ifade veriyor.

Gelişmeleri an be an aktarıyoruz...

2 Ağustos - 14:00 - Sabah saatlerinde emniyete gelen Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, Ankaragücülü Kaan Söylemezgiller ve Ekrem Okumuş ifadeleri alındıktan sonra adliyeye sevk edildi.

Tahir Kum ifade verdi

2 Ağustos - 13:15 - Şike soruşturması kapsamında bilgisine başvurulmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne davet edilen Genel Yayın Yönetmenimiz Tahir Kum, bu sabah ifade verdi. Tahir Kum, ifadesinin ardından emniyetten ayrıldı.
2 Ağustos - 13:15 - Fenerbahçeli Emre Belözoğlu Emniyet'in ardından Adliye'ye giderek savcıya da ifade verecek.

Sporx

Plaka1907

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Emre Belözoğlu serbest bırakıldı!

653996_detay.jpg

Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu
virgulll.gif
futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde ifade verdikten sonra adliyeye sevk edildi. Adliye'de savcı Mehmet Berk'e ifade veren Emre Belözoğlu daha sonra serbest bırakıldı.

EMRE ADLİYEDEN AYRILDI
Adliye çıkışı önce basın mensuplarının sorularını yanıtlamayan Emre Belözoğlu
virgulll.gif
"Ne olur beni daha fazla üzmeyin" dedi. Daha sonra Adliye önünden hızla uzaklaşan Emre Belözoğlu
virgulll.gif
bir süre sonra geri döndü.

İkinci kez basın mensupları karşısına çıkan Emre Belözoğlu
virgulll.gif
gazetecilerin soru sormalarına izin vermedi. Burada kısa bir açıklama yapan Fenerbahçeli futbolcu
virgulll.gif
"Bilgimize başvurdular. Barada bize iyi şekilde davrandılar
virgulll.gif
bize yakın davranan herkese çok teşekkür ediyorum. Şu an itibariyle bizi serbest bıraktılar. Bundan sonra da söyleyecek bir şey yok. Süreci takip edeceğiz. Yeterince yorgunum. İçeride her şeyi söyledim. Herkese çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

http://www.htspor.com/fenerbahce/haber/653996-emre-belozoglu-serbest-birakildi

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Emre Serbest
Tayfur içeride...

Hay senin adaletini...

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Emre Serbest
Tayfur içeride...

Hay senin adaletini...

Arkada dönen her şeyi biliyorsunuz ya hemen adaleti sorgulayın. Tayfur sütten çıkmış ak kaşık sanki. Emre ile ilgili ellerinde işlenmiş bir suça ait bir delil bişey olsa mahkemeye sevk edilir cezası neyse verilirdi.

Plaka1907

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Emre Serbest
Tayfur içeride...

Hay senin adaletini...

ne oldu, ne oldu, hani kim suçluysa cezasını çeksin diyordunuz, ne oldu, aziz yıldırımı serbest bıraksalar sen yine ''hay senin adaletine'' dersin işte sizin futbol anlayışınız bu, bize futbol öğretmeye kalkışırsınız.

interpool

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Cübbeli'den şike yorumu

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, son günlerde yaşanan futbolda şike olaylarını kendine has üslubuyla, izleyenleri güldüren yorumlarla değerlendirdi.

[video=youtube;yV2ar8_OnMA]http://www.youtube.com/watch?v=yV2ar8_OnMA[/video]

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
İfadeler internete düşmüş.
Burda yayınlamak yasal değil bu yüzden yayınlamıyoruz ama gerçekler bir bir ortaya çıkacaktır ve birçok kişinin ağzı açık kalacak gibi duruyor.

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Emre Serbest
Tayfur içeride...

Hay senin adaletini...

Bu nasıl bir zihniyettir kardeşim yahu !
Bu nasıl bir nefrettir yahu !
Güvendiğiniz adalet Fenerbahçe'nin aleyhinde verdiği her karara helal olsun.Değil mi ?
Ama Fenerbahçe'nin bir futbolcusunun sırf ifadesi alındı servest bırakıldı diye daha ne yaptığını bilmediği(Tayfur) bir insanla kıyaslayıp o GÜVENDİĞİ ADALET'E site kuralları izin verse küfredecek zihniyete helal olsun asıl,gerçekten helal olsun.

AgentForce

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne oldu, ne oldu, hani kim suçluysa cezasını çeksin diyordunuz, ne oldu, aziz yıldırımı serbest bıraksalar sen yine ''hay senin adaletine'' dersin işte sizin futbol anlayışınız bu, bize futbol öğretmeye kalkışırsınız.
Fenerbahçelisin, tamam anladık! Ama gelip de burada Aziz Yıldırımı veya diğer isimleri savunmaya kalkışma. Her şey ortada. Savunulacak bir şeyleri yok onların.

Plaka1907

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Fenerbahçelisin, tamam anladık! Ama gelip de burada Aziz Yıldırımı veya diğer isimleri savunmaya kalkışma. Her şey ortada. Savunulacak bir şeyleri yok onların.

ALLAH ALLAH sen bana hesap soramazsın kimi savunacağıma dair, Aziz yıldırım Fenerbahçenin gururudur, türk sporuna vermiş olduğu katkılardan dolayı ona şükranız, siz gidin kendi başkanınızı sorgulayın, takımınıza, türk sporuna ne vermiş acaba? istifa edip duruyor başkanlarınız ama biz, başkanımıza 13 yıldır sahip çıkıyoruz. Sahip çıkmaya devam edeceğiz.

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Anlamadığınız birşey var , biz inandığımız inanıyoruz orada bulunan bütün Fenerbahçe'lilere ve kupamızı da bu güvene dayanarak vermiyoruz.Artislik olsun diye vermiyoruz,inancımız olduğu için saklıyoruz.Gün gelir hukuk önünde suçlu bulunur bu insanlar biz gideriz gerekirse amatörde oynarız ve bize bunları yaşatan insanlara en büyük cezayı yine kendimiz veririz.Kimin haddine olmuş,devletten önce hukuk kurmak,kimin haddine olmuş hayatında tek bir kere bile görmeden sırf basının pompasıyla bir insanı vatan haini ilan eden.Biraz mantıklı olun diyeceğim ama kelime israfı.

alsec_

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Çok geniş bir hayal dünyasına sahipsiniz..Ne içtiyseniz aynısından istiyorum..

AgentForce

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Anlamadığınız birşey var , biz inandığımız inanıyoruz orada bulunan bütün Fenerbahçe'lilere ve kupamızı da bu güvene dayanarak vermiyoruz.Artislik olsun diye vermiyoruz,inancımız olduğu için saklıyoruz.Gün gelir hukuk önünde suçlu bulunur bu insanlar biz gideriz gerekirse amatörde oynarız ve bize bunları yaşatan insanlara en büyük cezayı yine kendimiz veririz.Kimin haddine olmuş,devletten önce hukuk kurmak,kimin haddine olmuş hayatında tek bir kere bile görmeden sırf basının pompasıyla bir insanı vatan haini ilan eden.Biraz mantıklı olun diyeceğim ama kelime israfı.
Öncelikle tekrar diyorum her şey ortada. Savunulacak bir şey yok. Bu adamın şike yaptığı açıkça ortada değil mi? Çoğu Fenerbahçeli hala Aziz Yıldırım suçsuz diye bağırıyor. Açıkçası Aziz Yıldırım'a ne olduğu umurumda değil, beni üzen nokta Fenerbahçe gibi büyük bir spor kulübünün bu hallere düşmesi. Fenerbahçe'nin büyük isminini kirletenler isimler bunlar.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Galatasaray Metin Oktay tesislerinde arama yapılıypor !..

AgentForce

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ALLAH ALLAH sen bana hesap soramazsın kimi savunacağıma dair, Aziz yıldırım Fenerbahçenin gururudur, türk sporuna vermiş olduğu katkılardan dolayı ona şükranız, siz gidin kendi başkanınızı sorgulayın, takımınıza, türk sporuna ne vermiş acaba? istifa edip duruyor başkanlarınız ama biz, başkanımıza 13 yıldır sahip çıkıyoruz. Sahip çıkmaya devam edeceğiz.
İstemeyiz onun desteğini. Türk sporuna şike yaparak mı destek veriyor bu adam?

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
[h=1]Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama[/h]
Yürütülen bir soruşturma kapsamında Sayın Bülent Tulun'un tanıklığına ihtiyaç duyulmuştur. Gerek Sayın Sayın Bülent Tulun, gerekse Galatasaray Spor Kulübü, Emniyet ve Savcılığa her türlü yardımı yapmaktadırlar.

Bu bağlamda Sayın Bülent Tulun, Florya tesislerinde emniyet mensuplarıyla biraraya gelmiştir.

Galatasaray Spor Kulübü

Bir şey çıkmaz merak etmeyin.