Şike Operasyonu - Futbolun çok önemli isimleri tutuklandı!

Bu konuyu okuyanlar

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
tahminimce yaşınız 20-23 ü geçmiyordur hiçbirinizin

bu ülkede çok şey görmediniz yeni bir tecrübe edinirsiniz hadi suçlu diyelim hadi düştü diyelim ama aziz yıldırım 1 yatmadan çıkar

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
tahminimce yaşınız 20-23 ü geçmiyordur hiçbirinizin

bu ülkede çok şey görmediniz yeni bir tecrübe edinirsiniz hadi suçlu diyelim hadi düştü diyelim ama aziz yıldırım 1 yatmadan çıkar

suçu varsa yatsın yavv. Siz de suçu olsa da yatırmayacaksınız adamı.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
suçu varsa yatsın yavv. Siz de suçu olsa da yatırmayacaksınız adamı.

benim derdim o değil

eğer yatmazsa ülkede bir şeylerin değişmediğini görürüz sadece futbol için değil yani yazmak gerekiyor bilinçlenmek için öyle 20xx demekle olmaz icraat gerektirir bu da hepsinin klasik vaatler olduğunu gösterir

aslında dava bana göre hukuksal anlamda ülkenin geleceğini tayin eder

siz bakmayın bana hepimizin biliyoruz aziz yıldırım nasıl adam olduğunu ama yıldırım demirören sadri şener dışardayken benim gönlüm elvermez aziz yıldırımın yatmasına o yüzden rakiplere ceza gelmedikçe bende suçsuzluğu savunurum durum bundan ibaret...

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Yazılanları genelde okudum, bir şey sormak istiyorum.
Cezai uygulamalar için, bir suçun sabit olması gerekir, değil mi?
Güya yalan yere gol yiyen kaleciler, ki, bu ayrı bir komik, çanta taşıyan adamlar vb, vb.
Herkes çanta taşır, taşınan çantada para olması gerekmez.
Fotoğraf hiç bir şey ispat etmez.
Hele ki ülkemizde.
Deniyor ki, on aydır araştırılıyor.
Amenna.
Neden suç üstü yapılmıyor?
Enteresan değil mi?
Sadece fotoğraf, sözde telefon konuşmaları.
Bu tür şeyler hiç bir suçu sabit göstermek için yeterli delil teşkil etmez.
Edemez.
Herkes ne diye çırpınıyor ki?
Bunu anlayamadım.

Ha, para, eğer varsa, değişim olmuşsa, basarsın, suç üstü yaparsın, alırsın içeri.
Bunu anlarım.

Ötesi fazlaca atmasyon komplo teorilerinden öteye geçemez.
Benim kanaatım bu.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
@Fantoma yüzde yüz katılıyorum

bir de utanmadan taraftarları germek için yeni konu açıklıyorlar...

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Güya yalan yere gol yiyen kaleciler, ki, bu ayrı bir komik, çanta taşıyan adamlar vb, vb.
Hele ki ülkemizde.
Amenna.
Enteresan değil mi?
Edemez.
Bunu anlayamadım.

Ha, para, eğer varsa, değişim olmuşsa, basarsın, suç üstü yaparsın, alırsın içeri.
Bunu anlarım.

Benim kanaatım bu.

Biz sadece bize verilenleri okuyoruz,emniyetin elinde çok ciddi deliller olduğu söyleniyorki bugün açıklama yapıldı 19 maçta şike yapıldığının kanıtları elimizde diye,mahkeme bunları değerlendirecek.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Biz sadece bize verilenleri okuyoruz,emniyetin elinde çok ciddi deliller olduğu söyleniyorki bugün açıklama yapıldı 19 maçta şike yapıldığının kanıtları elimizde diye,mahkeme bunları değerlendirecek.

19 maçı saysana bi

---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:37 ----------

Kulübümüz gibi ebedi dostumuza teşekkür ediyorum.Bursa da artık bu davranışıyla benim gözümde büyük oldu

http://www.sporx.com/futbol/superlig/fenerbahce/f-bahceden-g-saray-ve-bursaya-tesekkurSXHBQ239295SXQ

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Hele ki ülkemizde.
Amenna.
Enteresan değil mi?
Edemez.
Bunu anlayamadım.

Bunu anlarım.

Benim kanaatım bu.

Onun için senin gibi kahraman polisler 3 tane piyon yakalar ama akıllı savciılar sabırla su götürmez deliller toplayıp kocaman bir ağı çözüp yargı önüne çıkarır.
Açıkçası FB taraftarına üzülüyordum böyle şikeciler tarafından kandırıldıkları için. Ama haberlerde ve forumdaki yorumları gördükçe yok hayır üzülmüyorum artık. Çünkü FB taraftarı kendi kendini kandırıyor. Sadece medyada bahsi geçen bu kadar delil ile bile akıl fikir sahibi bir insan ne olduğunu anlar kabullenir. Eğer yapmıyorsa onun gözleri ve beyni sıkıca kapalıdır. Allah kolaylık versin size ve bize ne diyeyim ben daha.

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
İşin sonu iyi bitmeyecek gibi duruyor. 48 saat içinde video gibi bazı deliller açıklanacakmış. Bu arada 19 maç için tahminleri olan var mı? :D

avaraj konusunda haklısın ama maça bakıldığında bayağı bir şaibeli maça benziyor.

Ben böyle bir pişkinlik görmedim daha önce.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
acıtasyonun son seviyesi :)

hadi acıtasyon yapıyoruz diyelim sanane seni ilgilendirmez bizi ilgilendirir hem daha önceki mesajlarda birine gs forumlarında ne işin var dendi.

bizde girmeyin bizim sitelere diyoruz :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Darağacında olsak bile, son sözümüz Fenerbahçe!
en azından darağacında olduklarının farkına varmışlar. :D

"Demirören de ifade verecek"

Şike soruşturması kapsamında Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in de ifade vereceği belirtildi.

Anadolu Ajansı'nın haberine göre; futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in şüpheli sıfatıyla ifade vereceği belirtildi.

Sporx

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
dün 2 asker şehit edildi kimse önemsemedi fener daha cazip geldi demekki anlayana tabi
yaw kardesim senin de dunyadan haberin yok :D
bu yeni antiterror taktigi :)
kardesler arasinda olur boyle seyler diye takmiyolardir olucak okadar. teroru teroristleri yokmus gibi davranarak onlar oldurdukce buz elini gozunu opup sarildikca bak nasi hepsini hakliycaz :p

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Savcılar Mehmet Yıldız'a topu neden auta attığını sormuş, avukatı ile birlikte açıkladı, Korcan'a da bu golü nasıl yedin? diye sorulmuştur kesin :D Ayrıca aldığı araba sorgulanıyor ki bu seviyede bir futbolcunun araba alması normal değil mi? Akbil alıp otobüsle gidecek hali yok ya antremanlara :D

Eee artık bir çok futbolcu maçlardan sonra adliyenin yolunu tutacak gibi görünüyor.
- Böyle gol mü yenir?
- Dedem bile atardı o golü, sen nasıl kaçırdın?
- Kırmızı kartı bilerek mi gördün?
- Penaltıyı bilerek mi yaptırdın?
- Penaltıyı bilerek mi auta attın?
- Sağdan bindiren adamı görseydin, yüzde yüz goldü. Neden ona atmadın da zor pozisyondaki adama attın topu? Buz gibi gol gitti şike mi yaptın yoksa? gibi sorulara maruz kalacaklardır. Eğer bunu yapmazlarsa Korcan'a ve Mehmet Yıldıza ayıp ederler :D

Sen ve @Fantoma klavyenize sağlık hocam : )

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Eee 19 maç açıklanmadıysa ne konuşuyon bilip bilmeden yorum yazmayın bir de içerik alakasız hocam...

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Konuyu saptırmayın alakasız mesajları şikayet ettim...

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bu isteğim sana gelsin :D

[video=youtube;xnOX9SpTRp8]http://www.youtube.com/watch?v=xnOX9SpTRp8[/video]

Hehe :D Yanlız bunu genelde Gsliler için söylüyorlarda Gsli değilim ben. :)

Eee 19 maç açıklanmadıysa ne konuşuyon bilip bilmeden yorum yazmayın bir de içerik alakasız hocam...

19 maç açıklanmadı ama tahmin ediyoruz hocam bu işlerin ortasındaki isim aziz yıldırım diyor emniyet,sence bu 19 maç arasında fb maçı yokmudur ?

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Emniyet şaka yapmıştır :D Hep Fenerliler mi yapacak :D

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
karar açıklanır inşallah bi an önce

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
sen söyle hangi takımı tutuyorsun o istekten de gönderirim sana :D

Hehe :D Yanlız bunu genelde Gsliler için söylüyorlarda Gsli değilim ben. :)

19 maç açıklanmadı ama tahmin ediyoruz hocam bu işlerin ortasındaki isim aziz yıldırım diyor emniyet,sence bu 19 maç arasında fb maçı yokmudur ?

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
fenerbahçenin bu işten kazasız belasız kurtulması artık mucize gibi birşey. sivasın kalecisi orda durmasıyla fenerbahçede olayların içinde vardır demektir:D

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
19 maç açıklanana kadar konuşmayın diyorum ben... ortada fener yok diyen var mı asbaşkan mahkemeye sevkedildi...

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
ya boş ver ya kmi dinleyecen, açıklansın, açıklanmazsın, isterse ne karar verirse versin, aziz babaya güveniyoruz, sonuna dek savunmaya devam. Fenerbahçeye camiasına büyük emekler veren bir başkanımız, böyle başkana can kurban.

19 maç açıklanana kadar konuşmayın diyorum ben... ortada fener yok diyen var mı asbaşkan mahkemeye sevkedildi...

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ya boş ver ya kmi dinleyecen, açıklansın, açıklanmazsın, isterse ne karar verirse versin, aziz babaya güveniyoruz, sonuna dek savunmaya devam. Fenerbahçeye camiasına büyük emekler veren bir başkanımız, böyle başkana can kurban.

yaw şike yapsa daha sevgimi saygımı kaybetmem aziz başkana karşı tüm hayatını fenere adadı resmem

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Aziz Başkan camdan atla derse atlayacak mısınız :)

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Maçlarda şike olduğu bilenen bir gerçek. Bu yüzden emniyeti başarılı operasyonundan dolayı kutlamak gerekiyor. Eğer bu operasyon sonucunda hiç kimse ceza almasa şike iddialarına olan inanç daha güçlenecek. Bu yüzden Anadolu takımlarının hakkını gözetmek ve şike yapanın yanına kar kalmadığını göstermek için gereken neyse yapılmalı.

Takımımızın ceza alması içimizdeki çürükleri temizleyeceği için FB olarak operasyona tam destek veriyorum.Zira hak edilmeyen başarı başarı değildir.
( NOT: Ben operasyonun Ergenekonla ilişkilendirilebileceğini düşünüyorum)

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
temiz olmadığını her zaman biliyorduk ama türk futboluna ve fenerbahçe ye emekleri sonsuz ... o yüzden 2 çırpıma sildirtmem başkanımı

---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

Maçlarda şike olduğu bilenen bir gerçek. Bu yüzden emniyeti başarılı operasyonundan dolayı kutlamak gerekiyor. Eğer bu operasyon sonucunda hiç kimse ceza almasa şike iddialarına olan inanç daha güçlenecek. Bu yüzden Anadolu takımlarının hakkını gözetmek ve şike yapanın yanına kar kalmadığını göstermek için gereken neyse yapılmalı.

Takımımızın ceza alması içimizdeki çürükleri temizleyeceği için FB olarak operasyona tam destek veriyorum.Zira hak edilmeyen başarı başarı değildir.
( NOT: Ben operasyonun Ergenekonla ilişkilendirilebileceğini düşünüyorum)

hocam Allah aşkına sen Yıldırım Demirören ve Sadri Şener gibi adamların Aziz Yıldırım içerdeyken keyif sürmelerine gönlüm el verir mi ?

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

Sonra karar bizden yana çıkınca söyleyecek hiçbir şeyiniz kalmaz lütfen mesajlarınızı seçin...

Son mesajlar