Şike Operasyonu - Futbolun çok önemli isimleri tutuklandı!

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Şike soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve dün mahkemeye sevkedilen F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, hastaneden taburcu oldu. Dün akşam Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırılan Yıldırım, Adliye'ye götürüldü. ve burada hakimin karşısında çıkacak.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Turp gibi maşallah.

Birazdan gereken yapılır. :)

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
şaka maka bi yanada bu fb düşerse, hangi yabancı oyuncu ile devam edecek, malum takımda yabancı bir hayli fazla........

way_be

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
12
karar bu gece açıklanır mı?

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
fenerbahçenin sitesinden açıklanmış ifadeler bunlar ne bekliyosunuz ki

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Şimdiye kadar sapasağlam adamda ne hastalıklar varmışta farkında değilmişiz.Savcılık yermi bu demagojileri :D

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
savcı yemez bu demagojileri ama başkana bir şey olursa asıl kıyamet o zaman başlar, adamın hastalığından bile şüphe duyuyorsanız yazık size. Aziz yıldırımı tanıyamamışsınız, aziz yıldırım zaten hasta adam neden demogoji yapsın hayret bir şeysiniz ya.

Şimdiye kadar sapasağlam adamda ne hastalıklar varmışta farkında değilmişiz.Savcılık yermi bu demagojileri :D

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Kötüye bir şey olmaz :D Bunca dolap çevirirken hasta olmuyor, gözaltına alınınca hastaneden çıkmıyor.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Fenerbahce sozde ona yakin macta sike yapiyor fakat hic hakem kullanmiyor tutuklu hakem yok

peki 1 teknik direktor bir futbolcu ile mi sike yaptik ? Geri kalan maclarda tek secenek kaliyor kuluplere para verdik neden sadece 1 kulup yonetisi tutuklandi ?

Neden trabzonsporda supheli olmasina ragmen tutuklu yok?

Tek bir aciklamasi var BUYUK FENERBAHCE OPERASYONU gercekkesiyor.

Bir kaleciye neden boyle gol yedin diye sorulur mu ?

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
savcı yemez bu demagojileri ama başkana bir şey olursa asıl kıyamet o zaman başlar, adamın hastalığından bile şüphe duyuyorsanız yazık size. Aziz yıldırımı tanıyamamışsınız, aziz yıldırım zaten hasta adam neden demogoji yapsın hayret bir şeysiniz ya.

Kötüye bir şey olmaz :D Bunca dolap çevirirken hasta olmuyor, gözaltına alınınca hastaneden çıkmıyor.

Abicim cevabı vermiş zaten bana söz kalmamış yazık yazık diye yakınman manasız adam babanmı dedenmi?Kimsenin ahı kimsede kalmaz ya bu dünyada ya da öbür tarafta elbet çıkar.

alsec_

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Aziz Yıldırım veya bir başkası farketmez hiç bir isim Fenerbahçe'den daha büyük olamaz. Canını sıkma sen.

Gerek sözlüklerde olsun gerekse forumlarda olsun böyle düşünen çok insan var da ondan öyle söyledim..

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
AZİZ YILDIRIM HASTANEYE KALDIRILDI

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında hakim karşısına çıkan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sağlık sorunları nedeniyle yeniden Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırıldı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, hakim karşısında rahatsızlandı ve Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırıldı.

Daha önce getirildiği İstanbul Adliyesi'nde rahatsızlanması üzerine dün akşam mahkeme hakimi tarafından Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım hastaneden alınarak tekrar Adliyeye getirilmişti.

Ntvspor

b*ku çıktı artık bu işin! :thumbdown:

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
i39502_0710-023159-ntv-spor.jpg

b*ku çıktı artık bu işin! :thumbdown:

Hakikaten ama ya .

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bu her zaman biliniyordu ama bu sefer emniyet iyi çalışmış

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
Dava süresince gizlilikten dem vuranlar, verilen ifadeyi resmi sitelerinden veriyorlar.
İlginç. :)

sinekvale

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Sürahi Nine 2 Vizyonda Herif zora gelince 'Ben hasta ve yaşlı bir adamım' diyip yırtıyo valla---------- Post added at 10:51 ---------- Previous post was at 10:49 ----------Aziz yıne Türk milleti ile oyun oynamakta..İşte SANIK A.Y'nin planı: umarım hakimler bunu yemez.amac rapor alıp 15 temmuz da federasyonun uefaya vereceği cevabı geciktırmek.

sinekvale

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ya anlamıyorum nasılda gözlerınızı kapatmıs bu adam sızın...Arkadasım asbaskan yonetıcılr kulup muhasebe mudurun TUTUKLANMIS..baskanım dedıgınız şahıs ;resmen kacıyor,aklınca oyun oynuyor ..yapmayın etmeyın..Sız FENERBAHCE'yı tutun ;sanık A.Y'yi degıl ama uzulerek goruyorum fenerbahce coktan bazılarının elınde azizbahce olup cıkmıs..
Adam her piş işinde bu kulubu kullanmıs,kendı yalaklarını trıbunler dahıl tum kulube yerlestırmıs...Ve bunu dıle getıren yada dıle getırmeye calısan herkesı bu kulupten ıhrac etmıs..Bıraz mantıklı olun..Hakımlere savcılara sallıyorsunuzda;suç işledıgınızın farkında bıle degılsınız..azıcık sagduyu...

su yazıyıda dıkkatlıce okumanızı önerırım...ve emın olun bu sanık A.Y'nın ve dıgerlerının olusturdugu ıddıa edılen cetenın mutlaka MEDYA ayagıda vardır ve sıra kesınlıkle gelecektır...

[h=2]Aziz yıldırım büyük başkan mı?
[/h] Pazar gününden beri yazmadım. İstedim ki gözaltılar bitsin, Aziz Yıldırım hakim karşısına çıksın sonra yazayım. Dört gün oldu, Aziz Yıldırım’ın hakim karşısına çıkacağı yok. Belli ki Mehmet Haberal taktiği uygulayıp, işi uzattıkça uzatacak, hastaneyi mesken tutacak, yazmaya karar verdim.

Aziz Yıldırım aslen Diyarbakır’lı dır. Gençliğinin önemli bölümü babasının memuriyeti sebebiyle Düzce’de geçmiştir. Evliliğini de Düzce’den yapınca Yıldırım’ın asıl memleketi burası olmuştur. Aziz Yıldırım’ın babası orta halli bir memurdu, Aziz ve kardeşlerini dayısı okuttu. NATO müteahhiti dayı, Aziz’i de NATO müteahhiti yaptı. Allah yürü ya Aziz kulum dedi, Aziz yıldırım yürüdü… Her ne kadar vergi listelerinde adı pek görülmese de, süper paralar kazandı… İşi sebebiyle pek çok generalle sıkı dostluklar kurdu, derin ilişkileri oldu. Annesini çok seven Aziz, babasını asla sevmedi, görüşmedi.

Fenerbahçe başkanlığı öncesinde pek tanınmayan Aziz Yıldırım, 1992 yılında çocukluk arkadaşını, 3.Lig takımı Düzcespor’a başkan yaptırdı. Mehmet Öztürk (Köse Mehmet) başkan olmuştu ama, ipler daima Aziz’in elindeydi. Bu dönemde Aziz Yıldırım Fenerbahçe yönetimince istenmeyen adamdı, hatta onu sevmeyenler “Mikser” lakabı takmışlardı. O zamanlarda bile Aziz Yıldırım’ın tek bir hayali vardı, “Fenerbahçe’ye başkan olmak…” Bunu çevresi ile paylaşıyor, tarih veriyordu; 1996… Araya Ali Şen’in başkanlığı girince, hayalini bir yıl sonra gerçekleştirebildi.

Düzcespor döneminde Aziz beyin, bu gün suçlandığı her şeyi o günlerde de uyguladığı yönetimdekiler tarafından dillendirilirdi. Düzce’nin mahalli ve ulusal basının spor muhabirleri ve tirübün liderleri ile akçeli ilişkileri de o dönem konuşulan konular arasındaydı. 1994 yılında Düzcespor şampiyon oldu, 2.lige çıktı. Aziz Bey yönetim oluşturun, takıma sahip çıkın diyerek takımdan elini kısmen çekti. Yeni yönetime 500 milyon nakit ve 2 futbolcu verdi, "desteğim sürecek" dedi. Daha sonra Düzce’de bir caddeye annesinin adının verilmesini talep etti. Belediye Aziz Yıldırım’ın annesinin adını bir sokağa vermeyi kabul etti, Aziz bey caddeye verilmesinde ısrar etti…

Annesinin adı caddeye verilmeyince Aziz Yıldırım Düzce’ye ve Düzcespora küstü, desteğini çekti. “Düzcespora bundan sonra benden kuruş çalışmaz” dedi. İki sene de takıma 2,5 milyon dolar para harcadım diyerek parasını istediyse de, araya hatırlı kişiler sokularak vazgeçirildi…

Fenerbahçe Başkanı olduktan sonra Aziz Beyin mafyöz ilişkileri büyüyerek devam etti. Fenerbahçe alt yapısını Mecnun Odyakmaz’a teslim etti. Tirübün liderlerini maddi olarak kendine bağladı. Fenerbahçe kendi kalecisini dövdürecek kadar küçültüldü…

Şimdi bir çok Fenerbahçeli taraftar bana kızacak, küfredecek. Ben ne Galatasaraylıyım, ne Beşiktaşlı. Trabzonsporlu da değilim. 1997 yılında, “Aziz Yıldırım Fenerbahçe Başkanlığını bırakıncaya kadar taraftarlığımı dondurdum” diyen bir Fenerbahçeliyim…

Yazılan her haberi, her iddiayı okuyorum. Okuduğum hiçbir habere ve hiçbir iddiaya şaşırmıyorum.Çünkü Aziz’i iyi tanıyorum, tarzı bu… Düzce’ye maç için gelen bir takım Koru motelde kalırken, motelin ahçılarına, futbolcuların yemeklerine ilaç katsınlar diye para gönderen adamdan ne beklenir? Sonra yönetimiyle oturup “Futbolcular kıçlarını tutamayacaklar” diyerek kahkahalarla gülen adamdan ne beklenir?

Şike skandalı patlamasaydı Fenerbahçe camiası da, Türk futbolu da Aziz’den kurtulamazdı.

Fenerbahçe, adına sürülen lekeyi temizlemek için Aziz’in adını camiadan söküp atmalıdır. Akrabalarını ve adamlarını da… Bu biraz zor olur. Zira Aziz, Fenerbahçe’nin bana 150 milyon dolar borcu var der, belgelerini koyar ortaya, kimse bu borcun altına giremeyeceği için, bir adamını kulübün başına oturtur, tarzı bu… Medyada ki besleme gazetecileri Aziz şak şakçılığına devam ederler, tarzı bu…Besleme amigolar taraftara "Aziz başkan" tezahüratı yaptırırlar, ortalığı inletirler, tarzı bu… Biz tüm bunları Düzce’de görmüştük…

Şike soruşturması Türk futbolu adına büyük bir kazançtır, temizlenme operasyonudur. Futbolun Ergenekonuna büyük bir darbedir ve bu fırsat kaçırılmamalıdır. Başta, düğmeye basan Zekeriya Öz olmak üzere, soruşturma savcısını, İstanbul Emniyetini ve Siyasi iktidarı kutluyorum.

Yazdıklarım, bildiklerimin onda biri bile değil. Daha fazlasını yazmak istemiyorum, yeter ki beni zorlamasınlar…

Neymiş efendim? Aziz Yıldırım büyük başkanmış… Hadi canım sende... Tanımadığım birisi olsa belki inanırım. Küçük adamdan büyük başkan olmaz. Fenerbahçeme ve tarihine leke süren bücürün teki o kadar…

---------- Post added at 10:59 ---------- Previous post was at 10:58 ----------

Kaynak:http://www.medyarazzi.com/yazar/20110707/761/aziz-yildirim-buyuk-baskan-mi.html

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
bulmaca çözüyordur. soldan sağa 4 harf: bir çıkar karşılığı, uzlaşarak bir iş yapma, aldatma. baş harfi "ş" :w00t:

Birader sırf senin gibiler sevinsin diye Aziz Yıldırım hapse girsin, Fb düşsün de susun biraz. Yok yine susmazsınız sizin gibiler.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Birader sırf senin gibiler sevinsin diye Aziz Yıldırım hapse girsin, Fb düşsün de susun biraz. Yok yine susmazsınız sizin gibiler.
Zeytinyağı gibi üste çıkmak bu olsa gerek. Birader, adam ambulansta bile gazete okuyor bilmem farkında mısın :D

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ulen 1 hafta tatile çıktık teknoloji ile bağımızı kestik neler olmuş neler vay crushed vay.

Elbruz46

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede
Aziz yıldırım adliyede
Aziz yıldırım hastanede

Kısa özet budur :D

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
1000 mesajı geçtik. :D

Yıldırım adliyede!..

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, tedavi gördüğü hastaneden çıkarılarak Beşiktaş Adliyesi'ne doğru yola çıktı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım tedavi gördüğü Şişli Etfal Hastanesi'nden çıkarak yeniden adliyeye götürülüyor.

Dün gece ifadesi alındığı sırada rahatsızlanan ve şekeri 240'a çıktığı belirtilen Aziz Yıldırım, yaklaşık 11 saattir tedavi gördüğü Şişli Etfal Hastanesinden taburcu edildi. Hastaneden çıkarılan Yıldırım dün olduğu gibi doğrudan Beşiktaş Adliyesi'ne getirildi.

Aziz Yıldırım'ı taşıyan aracın da içinde bulunduğu konvoyun emniyet güçleri tarafından yoğun şekilde korunması da gözlerden kaçmadı.

Sporx

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
sen git kendi takımınla ilgilen, fenerbahçe hakkında sağduyulu hakkında sen karar veremezsin

ya anlamıyorum nasılda gözlerınızı kapatmıs bu adam sızın...Arkadasım asbaskan yonetıcılr kulup muhasebe mudurun TUTUKLANMIS..baskanım dedıgınız şahıs ;resmen kacıyor,aklınca oyun oynuyor ..yapmayın etmeyın..Sız FENERBAHCE'yı tutun ;sanık A.Y'yi degıl ama uzulerek goruyorum fenerbahce coktan bazılarının elınde azizbahce olup cıkmıs..
Adam her piş işinde bu kulubu kullanmıs,kendı yalaklarını trıbunler dahıl tum kulube yerlestırmıs...Ve bunu dıle getıren yada dıle getırmeye calısan herkesı bu kulupten ıhrac etmıs..Bıraz mantıklı olun..Hakımlere savcılara sallıyorsunuzda;suç işledıgınızın farkında bıle degılsınız..azıcık sagduyu...

su yazıyıda dıkkatlıce okumanızı önerırım...ve emın olun bu sanık A.Y'nın ve dıgerlerının olusturdugu ıddıa edılen cetenın mutlaka MEDYA ayagıda vardır ve sıra kesınlıkle gelecektır...

[h=2]Aziz yıldırım büyük başkan mı?
[/h] Pazar gününden beri yazmadım. İstedim ki gözaltılar bitsin, Aziz Yıldırım hakim karşısına çıksın sonra yazayım. Dört gün oldu, Aziz Yıldırım’ın hakim karşısına çıkacağı yok. Belli ki Mehmet Haberal taktiği uygulayıp, işi uzattıkça uzatacak, hastaneyi mesken tutacak, yazmaya karar verdim.

Aziz Yıldırım aslen Diyarbakır’lı dır. Gençliğinin önemli bölümü babasının memuriyeti sebebiyle Düzce’de geçmiştir. Evliliğini de Düzce’den yapınca Yıldırım’ın asıl memleketi burası olmuştur. Aziz Yıldırım’ın babası orta halli bir memurdu, Aziz ve kardeşlerini dayısı okuttu. NATO müteahhiti dayı, Aziz’i de NATO müteahhiti yaptı. Allah yürü ya Aziz kulum dedi, Aziz yıldırım yürüdü… Her ne kadar vergi listelerinde adı pek görülmese de, süper paralar kazandı… İşi sebebiyle pek çok generalle sıkı dostluklar kurdu, derin ilişkileri oldu. Annesini çok seven Aziz, babasını asla sevmedi, görüşmedi.

Fenerbahçe başkanlığı öncesinde pek tanınmayan Aziz Yıldırım, 1992 yılında çocukluk arkadaşını, 3.Lig takımı Düzcespor’a başkan yaptırdı. Mehmet Öztürk (Köse Mehmet) başkan olmuştu ama, ipler daima Aziz’in elindeydi. Bu dönemde Aziz Yıldırım Fenerbahçe yönetimince istenmeyen adamdı, hatta onu sevmeyenler “Mikser” lakabı takmışlardı. O zamanlarda bile Aziz Yıldırım’ın tek bir hayali vardı, “Fenerbahçe’ye başkan olmak…” Bunu çevresi ile paylaşıyor, tarih veriyordu; 1996… Araya Ali Şen’in başkanlığı girince, hayalini bir yıl sonra gerçekleştirebildi.

Düzcespor döneminde Aziz beyin, bu gün suçlandığı her şeyi o günlerde de uyguladığı yönetimdekiler tarafından dillendirilirdi. Düzce’nin mahalli ve ulusal basının spor muhabirleri ve tirübün liderleri ile akçeli ilişkileri de o dönem konuşulan konular arasındaydı. 1994 yılında Düzcespor şampiyon oldu, 2.lige çıktı. Aziz Bey yönetim oluşturun, takıma sahip çıkın diyerek takımdan elini kısmen çekti. Yeni yönetime 500 milyon nakit ve 2 futbolcu verdi, "desteğim sürecek" dedi. Daha sonra Düzce’de bir caddeye annesinin adının verilmesini talep etti. Belediye Aziz Yıldırım’ın annesinin adını bir sokağa vermeyi kabul etti, Aziz bey caddeye verilmesinde ısrar etti…

Annesinin adı caddeye verilmeyince Aziz Yıldırım Düzce’ye ve Düzcespora küstü, desteğini çekti. “Düzcespora bundan sonra benden kuruş çalışmaz” dedi. İki sene de takıma 2,5 milyon dolar para harcadım diyerek parasını istediyse de, araya hatırlı kişiler sokularak vazgeçirildi…

Fenerbahçe Başkanı olduktan sonra Aziz Beyin mafyöz ilişkileri büyüyerek devam etti. Fenerbahçe alt yapısını Mecnun Odyakmaz’a teslim etti. Tirübün liderlerini maddi olarak kendine bağladı. Fenerbahçe kendi kalecisini dövdürecek kadar küçültüldü…

Şimdi bir çok Fenerbahçeli taraftar bana kızacak, küfredecek. Ben ne Galatasaraylıyım, ne Beşiktaşlı. Trabzonsporlu da değilim. 1997 yılında, “Aziz Yıldırım Fenerbahçe Başkanlığını bırakıncaya kadar taraftarlığımı dondurdum” diyen bir Fenerbahçeliyim…

Yazılan her haberi, her iddiayı okuyorum. Okuduğum hiçbir habere ve hiçbir iddiaya şaşırmıyorum.Çünkü Aziz’i iyi tanıyorum, tarzı bu… Düzce’ye maç için gelen bir takım Koru motelde kalırken, motelin ahçılarına, futbolcuların yemeklerine ilaç katsınlar diye para gönderen adamdan ne beklenir? Sonra yönetimiyle oturup “Futbolcular kıçlarını tutamayacaklar” diyerek kahkahalarla gülen adamdan ne beklenir?

Şike skandalı patlamasaydı Fenerbahçe camiası da, Türk futbolu da Aziz’den kurtulamazdı.

Fenerbahçe, adına sürülen lekeyi temizlemek için Aziz’in adını camiadan söküp atmalıdır. Akrabalarını ve adamlarını da… Bu biraz zor olur. Zira Aziz, Fenerbahçe’nin bana 150 milyon dolar borcu var der, belgelerini koyar ortaya, kimse bu borcun altına giremeyeceği için, bir adamını kulübün başına oturtur, tarzı bu… Medyada ki besleme gazetecileri Aziz şak şakçılığına devam ederler, tarzı bu…Besleme amigolar taraftara "Aziz başkan" tezahüratı yaptırırlar, ortalığı inletirler, tarzı bu… Biz tüm bunları Düzce’de görmüştük…

Şike soruşturması Türk futbolu adına büyük bir kazançtır, temizlenme operasyonudur. Futbolun Ergenekonuna büyük bir darbedir ve bu fırsat kaçırılmamalıdır. Başta, düğmeye basan Zekeriya Öz olmak üzere, soruşturma savcısını, İstanbul Emniyetini ve Siyasi iktidarı kutluyorum.

Yazdıklarım, bildiklerimin onda biri bile değil. Daha fazlasını yazmak istemiyorum, yeter ki beni zorlamasınlar…

Neymiş efendim? Aziz Yıldırım büyük başkanmış… Hadi canım sende... Tanımadığım birisi olsa belki inanırım. Küçük adamdan büyük başkan olmaz. Fenerbahçeme ve tarihine leke süren bücürün teki o kadar…

---------- Post added at 10:59 ---------- Previous post was at 10:58 ----------

Kaynak:http://www.medyarazzi.com/yazar/20110707/761/aziz-yildirim-buyuk-baskan-mi.html

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
adam hastanelik olmasın diye 2 saatte bir mola veriyorlarmış duruşmaya :D